Transplantácia vlasov S.A.F.E.R.

Trápi vás vypadávanie vlasov?

Prichádza revolučná metóda transplantácie vlasov, ktorá vám prinavráti mladistvý vzhľad.

Medzi prvými na Slovensku vám predstavujeme revolučnú nízko invazívnu metódu transplantácie vlasov S.A.F.E.R..

S.A.F.E.R. znamená už žiadne jazvy.

S.A.F.E.R. znamená lokálnu anestézu a rýchlu rekonvalescenciu.

S.A.F.E.R., to je efektivita a trvácnosť.

S.A.F.E.R., to je koniec vypadávaniu vlasov a vaša spokojnosť.

Medzi prvými na Slovensku používame prelomovú techniku transplantácie vlasov S.A.F.E.R. (Suction Assisted Follicular Extraction and Re-Implantation) založenú na vákuovej transplantácii, pri ktorej nedochádza k poškodeniu folikúl.

Záleží nám nielen na kvalite, ale aj na individuálnom prístupe, preto sa o vás postaráme od úvodnej konzultácie až po starostlivosť po zákroku.

Je pre Vás metóda S.A.F.E.R. vhodná?

S.A.F.E.R. je nízko invazívna metóda transplantácie vlasov. Neodporúčame ju preto iba vo výnimočných prípadoch, a to v prípade pokročilej cukrovky, kožných zápalov v oblasti hlavy alebo problémov so zrážanlivosťou krvi. Medzi ďalšie kontraindikátory patrí kachexia, infarkt a alergia na lokálne anestetiká.

V prípade vysokého tlaku odporúčame konzultáciu s vaším lekárom.

Pred zákrokom

Pred zákrokom sú potrebné tieto testy: komplexný krvný obraz, zrážanlivosť krvi, hladina cukru v krvi, rozbor moču, hladina testosterónu, hormónálna činnosť štítnej žľazy a nadobličiek, infekčná žltačka, hepatitída typu C a HIV.

Desať dní pred zákrokom je potrebné vyhýbať sa aspirinu a protizápalovým liekom, ako aj konzumácii vitamínov B a E. Tri dni pred zákrokom nesmiete konzumovať alkohol.

V deň samotného zákroku je potrebné umyť si vlasy bez použitia olejov, kondicionérov, balzamov, gélov atď. Odporúčame aj ľahké raňajky.

Rast a kvalitu vlasov môžete podporiť trojmesačnou prípravnou mezoterapiou a plazmoterapiou.

Zákrok

Metóda transplantácie vlasov S.A.F.E.R. je založená na veľkom množstve malých mikrovpichov do hĺbky jedného milimetra a na priamom výbere najlepších vlasových folikúl z daného miesta. Výber prebieha tak, aby nedošlo k poškodeniu folikúl a okolitej oblasti.

Druhá fáza pozostáva z použitia špeciálnych pneumatických hlavíc, prostredníctvom ktorých sú folikuly zavedené do mikrovpichov. Tie sa tak nachádzajú v prostredí ideálnom na rast. Drobné ranky sa rýchlo hoja a neostávajú po nich žiadne stopy. V závislosti od množstva transplantovaných folikúl trvá celý zákrok 4 až 8 hodín.

Po zákroku

Môžete používať voľnú pokrývku hlavy. Po zákroku odporúčame niekoľkohodinový oddych a neodporúčame cigarety, alkohol, ani kávu.

Opuch môže trvať do 3 dní, niekoľko týždňov môžete cítiť svrbenie alebo naopak tŕpnutie. V priebehu 1 až 3 dní zapustia transplantované vlasy korene. Po 5 dňoch môžete začať používať jemný šampón pre deti. Chrasty odpadnú po 7 až 14 dňoch.

Vlasy na celý život

Plný rast vlasov môže trvať do jedného roka. Na podporu rastu a urýchlenie liečivého procesu odporúčame podstúpiť LED fototerapiu a podporné ošetrenia vo forme mezoterapie a plazmoterapie. Pri správnej transplantácii a starostlivosti vám budú z folikúl vlasy vyrastať celý život a vy budete mať opäť husté vlasy.

K tomuto produktu nemáme zatiaľ žiadne hodnotenia.

Cenník

Procedúra SAFER
Do 1500 transplantovaných jednotiekod 2250 €
Do 2000 transplantovaných jednotiekod 2800 €
Do 2500 transplantovaných jednotiekod 3450 €
Do 3000 transplantovaných jednotiekod 3850 €

Dá sa to aj na splátky!

Mali by ste záujem o zákrok, no nemôžete si dovoliť zaplatiť ho naraz? Envy klinika v spolupráci s HOME Credit Vám poskytne úver na naše služby už od 100 Eur až do výšky 3000 eur s dobou splácania až 20 mesiacov! Všetky náležitosti k úveru vybavíte priamo u nás na recepcii za pár minút.

Otázky z poradne

Vaša otázka
Máte otázky,
chcete sa poradiť?
CHCEM SA OPÝTAŤ
Ide to aj
na splátky!
ZÁKROK NA SPLÁTKY

Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie “cookie” na našej stránke.