Ultrasound (ultrazvuková terapia)

Pozdvihnutie ochabnutých kontúr tváre bez skalpela

Ultrazvuková terapia je najvyhľadávanejšia neinvazívna alternatíva chirurgického faceliftingu. Fantastické prirodzené výsledky, maximálna bezpečnosť, minimálne až žiadne vedľajšie účinky a nulová rekonvalescencia sú len niektoré atribúty, ktoré podporujú obľúbenosť ultrazvukovej terapie. Efektne bojuje so začínajúcimi prejavmi starnutia, spevňuje pokožku a dokážeme ňou korigovať rôzne časti tváre alebo dekolt. Tiež podporuje tvorbu nového kolagénu, ktorý viditeľne spomaľuje proces starnutia.

Ultrazvuková terapia využíva prirodzenú regeneračnú schopnosť organizmu. Postupne obnovuje pamäť pokožky a podporného tkaniva, až na svalovú vrstvu, pričom dochádza k jej spevneniu už po prvom ošetrení. Prirodzená mimika tváre ostane zachovaná a liftingový efekt môže pretrvávať až 5 rokov. 

 

Efekt ošetrenia

Ultrazvuková terapia pôsobí pod úrovňou kože a zameriava sa na hlboké podporné tkanivo. Precízne ošetruje povrch pokožky a jej hlbšie vrstvy. 

Už jedno ošetrenie naštartuje celkový regeneračný proces. Finálny výsledok sa progresívne vyvíja počas nasledujúcich 2 až 3 mesiacov. Viditeľné výsledky, ktorými sú lifting a spevnenie pokožky spozorujete po 90 dňoch. Pokožka je však už bezprostredne po ošetrení pevnejšia a vypnutá.

Miesto aplikácie

Terapia je vhodná na celú tvár. 

Pri ošetrovaní tváre a krku nastane efekt:

- zdvihnutia obočia (browlift) a zdvihnutia poklesnutých viečok,

- liftingu a spevnenia ochabnutých líc,

- spevnenia krku, podbradku a krásne sa vyrysuje okraj sánky.

Vykonávame kompletné ošetrenie tváre a podbradku, lifting líc, sánky a podbradku, lifting obočia a očného okolia, konturáciu líc a konturáciu sánky a podbradku.

 

 

Pokyny pred ošetrením

Ošetrovanú oblasť niekoľko hodín pred ošetrením neholiť, nepoužívať tesne pred zákrokom ani po ňom vône, krémy či prípravky, ktoré by mohli pokožku podráždiť.

Ultrazvuková terapia sa môže vykonávať počas celého roka.

Priebeh ošetrenia

Pomocou hladkej ultrazvukovej hlavice sa na obrazovke prístroja zobrazí detailný obraz pokožky, ktorý umožní presne naplánovať priebeh ošetrenia.

Ultrazvukovou hlavicou lekár následne vysiela cielené impulzy intenzívneho ultrazvuku do hĺbky 4 až 5 mm, teda do podporného tkaniva.

Pokožka reaguje na dodanú energiu tvorbou nového kolagénu, vďaka ktorému sa postupne spevní a vypne.

Počas ošetrenia môžete pocítiť dočasný nepríjemný pocit, ktorý spôsobuje tepelné pôsobenie ultrazvuku. Bolestivosť je individuálna, závisí od citlivosti pokožky. 

 

Kontraindikácie

Gravidita, dojčenie, infekčné ochorenie kože, onkologické ochorenie, systémové ochorenia v akútnej fáze, herpes.

K tomuto produktu nemáme zatiaľ žiadne hodnotenia.

Dá sa to aj na splátky!

Mali by ste záujem o zákrok, no nemôžete si dovoliť zaplatiť ho naraz? Envy klinika v spolupráci s HOME Credit Vám poskytne úver na naše služby už od 100 Eur až do výšky 3000 eur s dobou splácania až 20 mesiacov! Všetky náležitosti k úveru vybavíte priamo u nás na recepcii za pár minút.

Otázky z poradne

Vaša otázka

Máte otázky,
chcete sa poradiť?
CHCEM SA OPÝTAŤ
Ide to aj
na splátky!
ZÁKROK NA SPLÁTKY
Vyberte si prosím mesto
Vašej pobočky Envy