Vampire Facial

Kombinácia vlastnej krvi s kyselinou HA

Vampire Facial je procedúra vhodná pre unavenú alebo dehydratovanú pleť, ktorej chýba pružnosť. Aplikované vlastné sérum môže byť obohatené o kyselinu hyalurónovú, čím sa zosilňuje účinok procedúry. Výsledkom je vyhladená a prirodzene žiarivá pleť.

Čo je PRP RegenPlasma®

PRP RegenPlasma® využíva bunkovú stimuláciu kože vlastným materiálom. Rastové faktory obsiahnuté v krvných doštičkách pôsobia ako bunkové stimulátory a opravári unavených buniek, ktorým dávajú pokyn na obnovu a opravu poškodených buniek. Plazma, v ktorej je zachované vysoké percento krvných doštičiek, PRP (platelet-rich plazma) hojí a regeneruje.

Priebeh zákroku

Krv klienta sa v centrifúge rozdelí na červené krvinky, krvné doštičky a približne 3 ml čistej krvnej plazmy. Vďaka lokálnemu anestetiku je bolestivosť zákroku minimálna.

Konečný efekt sa dostaví počas 2 až 3 týždňov a vydrží 6 mesiacov.

Vampire facial Vital

Kyselina hyalurónová sa aplikuje oddelene s použitím Vital Injectora. Bolestivosť je minimálna, pretože prístroj pracuje pomocou podtlaku.

Po zákroku sa na oblasť aplikuje špeciálny krém, ktorý znižuje opuch, prípadné drobné modriny.

Odstránenie kruhov pod očami a Vampire Anti age

K tomuto produktu nemáme zatiaľ žiadne hodnotenia.

Dá sa to aj na splátky!

Mali by ste záujem o zákrok, no nemôžete si dovoliť zaplatiť ho naraz? Envy klinika v spolupráci s HOME Credit Vám poskytne úver na naše služby už od 100 Eur až do výšky 3000 eur s dobou splácania až 20 mesiacov! Všetky náležitosti k úveru vybavíte priamo u nás na recepcii za pár minút.

Otázky z poradne

Vaša otázka

Máte otázky,
chcete sa poradiť?
CHCEM SA OPÝTAŤ
Ide to aj
na splátky!
ZÁKROK NA SPLÁTKY
Vyberte si prosím mesto
Vašej pobočky Envy