VaserLipo - liposukcia novej generácie

ENVY klinika Vám ako prvá na Slovensku predstavuje jedinečnú novinku, invazívnu ultrazvukovú liposukciu VASER Lipo®.

VASER Lipo® predstavuje revolučnú technológiu, ktorá dokáže odsať tuk zo všetkých oblastí tela s minimalizáciou opuchov, modrín a traumatizácie tkaniva. Metóda Vaser HiDef zároveň dokáže vytvarovať telo a vydefinovať svaly.

Veľkou výhodou oproti iným metódam je rýchlejšia rekonvalescencia po zákroku, vytvarovené telo a spevnená koža v operovanej oblasti. Výsledkom tejto ultrazvukovej liposukcie je pevné, štíhle a krásne tvarované telo. Dôkazom kvality a výhod metódy VASER Lipo® je jej schválenie americkou inštitúciou FDA. Podľa skúseností odborníkov a taktiež pacientov, ktorí už tento druh liposukcie vyskúšali, sú výsledky okamžite viditeľné, pacienti si chvália najmä krátku dobu rekonvalescencie a takmer žiadnu bolestivosť, zvlášť v porovnaní s klasickou liposukciou.

Výhody:

- najšetrnejšia a najúčinnejšia metóda
 liposukcie modernej chirurgie
- spevňuje a vypína kožu v operovanej oblasti

- poskytuje možnosť odsatia viacerých oblastí naraz
- vďaka špeciálnej technológii je možný transfer nepoškodených tukových buniek do iných oblastí tela
- vykonáva sa v lokálnej anestézii
- inovatívna a šetrná metóda výrazne skracuje rekonvalescenciu
- pacient vidí okamžitý výsledok
 hneď po zákroku

 

Ako to funguje?

Koža viditeľne pevnejšia.

Mimoriadna účinnosť ultrazvukovej liposukcie VASER Lipo® spočíva nielen v zoštíhlení ošetrenej oblasti, ale aj v jej spevnení. Pôsobením ultrazvuku sa koža v odsávanej oblasti po zákroku rýchlo stiahne, takže nie je uvoľnená a ochabnutá, ako to zvykne byť u iných typov liposukcie.
Tento efekt preukázali lekárske štúdie vykonané vo Francúzsku. Dobrovoľníci si pri nej nechali ošetriť jednu nohu tradičnou tumescentnou liposukciou a druhú ultrazvukovým prístrojom VASER Lipo®. V druhom prípade bola koža viditeľne hladšia a pevnejšia, a to dokonca aj vtedy, keď predtým takú kvalitu nemala.


Zbavte sa aj vy tuku z problematických oblastí ľahko a rýchlo pomocou ultrazvukovej liposukcie VASER Lipo®. Kontaktujte nás a objednajte sa na nezáväznú konzultáciu.

Pre koho je Vaser Lipo® vhodná?


Ultrazvuková liposukcia VASER Lipo® pomáha ženám i mužom zbaviť sa nadbytočného tuku v problematických oblastiach, ktorého sa nemôžu zbaviť ani diétami, ani cvičením. Je však dôležité si uvedomiť, že žiadny druh liposukcie nie je riešením obezity. V ideálnom prípade by teda postava mala byť celkovo štíhla, s tukom usadeným iba v určitých oblastiach. Nevyhnutnou podmienkou pre podstúpenie ultrazvukovej liposukcie je tiež dobrý zdravotný stav a predchádzajúce vyšetrenia.
Každý takýto zákrok je preto veľmi dobre zvážiť. Neváhajte nás kontaktovať a dohodnúť si nezáväznú konzultáciu, v priebehu ktorej sa dozviete všetko, čo Vás zaujíma.

Najčastejšie otázky

Môžem si nechať odsať viac oblastí naraz?
Áno, ultrazvuková liposukcia VASER Lipo® to umožňuje, pretože sa vykonáva aj v celkovej anestézii. Vždy je ale nutná konzultácia s lekárom, ktorý Vám doporučí to najlepšie riešenie. Zároveň zváži, koľko tuku je možné počas zákroku odsať. V lokálnej anestézii možno spravidla odsať len jednu oblasť, prípadne dve menšie.

Aká dlhá je rekonvalescencia a kedy uvidím výsledok?

Dĺžka rekonvalescencie závisí od rozsahu zákroku, od množstva odsatého tuku a na počte oblastí, ktoré boli v rámci jedného zákroku odsávané. Výhodou liposukcie VASER Lipo® je výrazne kratšia doba rekonvalescencie, pretože pri zákroku nie sú vďaka ultrazvuku zasiahnuté okolité tkanivá. Netvoria sa opuchy ani modriny a hojenie nie je bolestivé. Návrat do bežných aktivít je možný takmer okamžite - už po dvoch dňoch sa môžete vrátiť do zamestnania. Výsledky sú vo väčšine prípadov viditeľné ihneď po zákroku, konečný výsledok je možné hodnotiť za tri mesiace.

Môžem po liposukcii znovu pribrať? Nezačne sa mi tuk ukladať na inom mieste?
Tukové bunky nemajú schopnosť sa množiť, iba zväčšujú alebo zmenšujú svoj objem. Liposukciou dôjde v problematickej oblasti k redukcii počtu tukových buniek, ktoré sa už znova nevytvoria. Metabolizmus v tele zostáva po zákroku rovnaký ako pred ním. Ak príjmete potravou viac energie, než ju vydáte, začne sa tuk samozrejme ukladať. Zväčšujú sa iba tie tukové bunky, ktoré po liposukcii v tele zostali. Z tohto dôvodu Vám postava zostane súmerná, aj keď priberiete. Pokiaľ si však človek chce udržať štíhlu líniu, je potrebné strážiť si zdravú životosprávu aj po zákroku. Dôležitý je však aj pravidelný pohyb.

Je ultrazvuková liposukcia VASER Lipo® vhodná aj pre mužov?
Samozrejme, táto metóda je vhodná ako pre ženy, tak pre mužov. Navyše v poslednej dobe dochádza k zvýšenému záujmu mužov o liposukciu brucha a pŕs. Práve muži ocenia spevnenie a vypnutie pokožky v operovanej oblasti, ku ktorému pri ultrazvukovej liposukcie VASER Lipo® dochádza.

V čom je ultrazvuková liposukcia VASER Lipo® lepšia ako ostatné liposukčné techniky?
Ultrazvuková liposukcia VASER Lipo® je k telu najšetrnejšia. Ultrazvukové vlny, pôsobia iba na tukové bunky. Nie sú tak poškodené okolité tkanivá, nedochádza ku krvácaniu, odsáva sa čistý tuk. Netvoria sa opuchy, ani modriny. Výrazne sa znižuje bolestivosť po zákroku a aj doba celkovej rekonvalescencie. Obrovskou výhodou oproti iným technikám je spevnenie a vypnutie pokožky v operovanej oblasti. Veľmi pekné výsledky sú aj v drobných oblastiach, ako sú paže, kolená, podbradok.

Je VASER Lipo® vhodná pre mňa?


Ultrazvuková liposukcia VASER Lipo® je vhodná pre všetkých, ktorých trápi nadbytočný tuk v problémových oblastiach a ktorého sa nemôžu zbaviť ani cvičením, ani diétami. Liposukcia však nie je liečbou obezity. Možno ju vykonať iba u klientov/pacientov v stabilizovanom zdravotnom stave.

Cena zákroku

Cena sa stanovuje presne až pri konzultácii kvôli viacerým faktorom:

- náročnosť operácie kvôli množstvu tuku
- možné percentuálne znižovanie podľa počtu oblasti
- náročnosť operovania v danej oblasti

Všeobecne sa dá vychádzať z informácie, že cena za jednu oblasť - napr. obidve vnútorné stehná je od 1.080, - €

Špeciálne upravované ceny sú v prípade drobných korekcií, ako sú kolená či paže na štíhlych ženách, ktoré potrebujú len vytvarovať postavu. 
No v takom prípade je nutná konzultácia s plastickým chirurgom.

VaSERLIPO - liposukcia novej generácie

Pred a po

VIAC FOTO

Aktuálne akcie

Súvisiace dokumenty

K tomuto produktu nemáme zatiaľ žiadne hodnotenia.

Cenník

cena za jednu oblasť odod 1.080,- €

Dá sa to aj na splátky!

Mali by ste záujem o zákrok, no nemôžete si dovoliť zaplatiť ho naraz? Envy klinika v spolupráci s HOME Credit Vám poskytne úver na naše služby už od 100 Eur až do výšky 3000 eur s dobou splácania až 20 mesiacov! Všetky náležitosti k úveru vybavíte priamo u nás na recepcii za pár minút.

Otázky z poradne

Vaša otázka

Súvisiace články

Máte otázky,
chcete sa poradiť?
CHCEM SA OPÝTAŤ
Ide to aj
na splátky!
ZÁKROK NA SPLÁTKY

Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie “cookie” na našej stránke.