Vital Injector (Envy Therapy Vital)

Mezolift pomocou prístroja VITAL INJECTOR

Univerzálna procedúra na omladenie a osvieženie pre všetky typy pleti. Vital Injectorom do vrchných častí pokožky aplikujeme vysokokoncentrovanú nezosieťovanú kyselinu hyalurónovú. Pleť bude hydratovaná, svieža a vyživená na obdobie minimálne 6 mesiacov. Podľa typu, potreby a veku pleti vyberáme najvhodnejšiu kyselinu hyalurónovú.

Náš tip:

Vital Injector vynikajúco dopĺňa bioremodelácia PROFHILO®.

Podporuje tvorbu kolagénu a elastínu. Na pleť pôsobí ako booster, prevencia proti starnutiu a ochabnutiu pleti.

Vital Light 25+

Ošetrenie pre najmladšiu kategóriu klientov na rehydratáciu, prevenciu a rozjasnenie pleti. Veľmi odporúčame mladým mamičkám, pretože unavená pleť dostane potrebnú dávku vitamínov a bude opäť svieža a rozžiarená. 

Vital Skinbooster 35+

Ide o naše najžiadanejšie ošetrenie, pretože ako všetky aplikácie Vital Injectorom, je takmer úplne bezbolestné a jeho efekt je okamžitý. Pleť perfeknte vyživí, rozjasní, zhydratuje. Celkovo dochádza k jej spevneniu a Vital Skinbooster pôsobí preventívne proti vzniku vrások.

 

Juvederm® Volite 40+

Špeciálna starostlivosť na regeneráciu už vzniknutých vrások. Juvederm® VOLITE zvyšuje hustotu kože, osviežuje a obnovuje štruktúru pleti. Výsledkom ošetrenia je zlepšenie textúry pokožky a jej pružnosť, hlboká a dlhotrvajúca hydratácia, spevnenie a liftingový efekt.

 

Priebeh zákroku

Pred aplikáciou na ošetrovanú oblasť nanesieme lokálne anestetikum. Vpichy sú minimálne bolestivé. Výhodou prístroja je vákuum, ktoré oddelí vrchnú časť pokožky od kože s cievnym zásobením a vyhne sa napichnutiu cievok. Zároveň pôsobí anesteticky, znižuje bolesť pri vpichoch na minimum. Dĺžka celého zákroku je približne hodinu. 

Rekonvalescencia

Riziko vzniku modrín je nízke a zákrok je minimálne bolestivý. Modrinky sa zvyčajne vytvoria len na miestach, kde je tenká koža a nie sú hlboké. Koža môže byť citlivá na dotyk, ale znesie nanesenie mejkapu či korektora a veľmi rýchlo regeneruje. 

Nezabudnite

Prvých 24 hodín sa nedotýkajte ošetrovaných oblastí, okrem bežnej hygieny a čistenia pleti. Vyvarujte sa fyzickej aktivite a prehnanej mimike. Aspoň týždeň po ošetrení sa vyhýbajte priamemu slnečnému žiareniu. Návštevu kozmetičky, sauny, solária či laserové ošetrenie odporúčame najskôr 2 týždne po ošetrení.

O všetkých nežiadúcich účinkoch pretrvávajúcich dlhšie ako týždeň informujte svojho ošetrujúceho lekára, ktorý naordinuje potrebnú terapiu. 

 

Mezoterapia kyselinou hyalurónovou

Odstránenie kruhov pod očami a Vampire Anti age

VIAC FOTO
K tomuto produktu nemáme zatiaľ žiadne hodnotenia.

Dá sa to aj na splátky!

Mali by ste záujem o zákrok, no nemôžete si dovoliť zaplatiť ho naraz? Envy klinika v spolupráci s HOME Credit Vám poskytne úver na naše služby už od 100 Eur až do výšky 3000 eur s dobou splácania až 20 mesiacov! Všetky náležitosti k úveru vybavíte priamo u nás na recepcii za pár minút.

Otázky z poradne

Vaša otázka

Súvisiace články

Máte otázky,
chcete sa poradiť?
CHCEM SA OPÝTAŤ
Ide to aj
na splátky!
ZÁKROK NA SPLÁTKY
Vyberte si prosím mesto
Vašej pobočky Envy