Vpáčené bradavky

K najčastejším výkonom na prsiach v plastickej chirurgii patria síce úpravy veľkosti a tvaru prsníkov, ale o úprave vzhľadu dvorca a bradavky sa hovorí menej. Vpáčené bradavky, ako vrodenú vadu, rieši plastická chirurgia. Operácia vpáčených bradaviek sa vykonáva u žien s atypickým postavením prsných bradaviek, ktoré sú prepadnuté smerom do dvorca.

Typy a priebeh operácie

Pri mladých ženách lekár volí postupy, pri ktorých nie sú poškodzované mliekovody a nie je tak znemožnené budúce kojenie. Podstatou výkonu je potom uvoľnenie väzivových štruktúr pozdĺž mliekovodov. Pri pacientkach, u ktorých sa už kojenie nepredpokladá, je možné počas výkonu mliekovody prerušiť. Metóda s prerušením mliekovodov je účinnejšia. Prsné bradavky sa potom fixujú stehom do novej polohy. Operácia trvá do 1 hodiny.

Tieto operácie sa vykonávajú bežne v lokálnej anestézii. Ide o nenáročné operácie, ale niektoré klientky požadujú celkovú narkózu.

K tomuto produktu nemáme zatiaľ žiadne hodnotenia.

Cenník

Cena zákrokuod 150,- €.

Dá sa to aj na splátky!

Mali by ste záujem o zákrok, no nemôžete si dovoliť zaplatiť ho naraz? Envy klinika v spolupráci s HOME Credit Vám poskytne úver na naše služby už od 100 Eur až do výšky 3000 eur s dobou splácania až 20 mesiacov! Všetky náležitosti k úveru vybavíte priamo u nás na recepcii za pár minút.

Otázky z poradne

Vaša otázka
Máte otázky,
chcete sa poradiť?
CHCEM SA OPÝTAŤ
Ide to aj
na splátky!
ZÁKROK NA SPLÁTKY

Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie “cookie” na našej stránke.