Vpáčené bradavky

K najčastejším výkonom na prsiach v plastickej chirurgii patria síce úpravy veľkosti a tvaru prsníkov, ale o úprave vzhľadu dvorca a bradavky sa hovorí menej. Vpáčené bradavky, ako vrodenú vadu, rieši plastická chirurgia. Operácia vpáčených bradaviek sa vykonáva u žien s atypickým postavením prsných bradaviek, ktoré sú prepadnuté smerom do dvorca.

Priebeh operácie:

Pri mladých ženách lekár volí postupy, pri ktorých nie sú poškodzované mliekovody a nie je tak znemožnené budúce kojenie. Podstatou výkonu je potom uvoľnenie väzivových štruktúr pozdĺž mliekovodov. Pri pacientkach, u ktorých sa už kojenie nepredpokladá, je možné počas výkonu mliekovody prerušiť. Metóda s prerušením mliekovodov je účinnejšia. Prsné bradavky sa potom fixujú stehom do novej polohy. Operácia trvá do 1 hodiny.

Tieto operácie sa vykonávajú bežne v lokálnej anestézii. Ide o nenáročné operácie, ale niektoré klientky požadujú celkovú narkózu.

Cenník

Cena zákrokuod 150,- €.
    Chcem sa objednať     

Dá sa to aj na splátky!

Mali by ste záujem o zákrok, no nemôžete si dovoliť zaplatiť ho naraz? Envy klinika v spolupráci s HOME Credit Vám poskytne úver na naše služby už od 100 Eur až do výšky 3000 eur s dobou splácania až 20 mesiacov! Všetky náležitosti k úveru vybavíte priamo u nás na recepcii za pár minút.

Potrebujete konzultáciu?

Konkrétne detaily zákroku Vám doporučujeme dohodnúť si na osobnej konzultácii s lekárom. Lekár Vám navrhne najoptimálneší priebeh zákroku a vyráta presnú sumu zákroku. Vieme, že na prvom mieste je Vaše zdravie a spokojnosť.

V prípade akýchkoľvek otázok ešte pred konzultáciou, nám spokojne napíšte na recepcia@envyclinic.sk alebo použite našu online PORADŇU.

V ENVY samozrejme nájdete 100% diskrétnosť. 

Môžete sa spoľahnúť.

Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie “cookie” na našej stránke.