Vypnutie kože ramien

Brachioplastika

Pri nadmernej redukcii hmotnosti sa často stáva, že medzi ramenom a lakťom dochádza k ovisnutiu kože. Tento stav je možné riešiť chirurgickým odstránením nadbytku kože i podkožia. Pri nadmernom množstve tuku sa zákrok môže kombinovať s liposukčnou metódou VaserLipo.

Príprava pred operáciou

Pri úvodnej konzultácii plastický chirurg zhodnotí Váš zdravotný stav a otvorene sa porozprávate o Vašich očakávaniach. Pred operáciou je nutné kompletné predoperačné vyšetrenie, ktoré môžete absolvovať na našej klinike.

Priebeh operácie

Operácia zvyčajne prebieha v celkovej anestézii, trvá približne dve hodiny. Pri menších previsoch je možné operáciu vykonať aj v lokálnej anestézii. Operácia spočíva v odstránení nadbytočnej kože a podkožia. Rez sa vedie na vnútornej strane ramena tak, aby jazva bola čo najmenej viditeľná. Pri použití metódy VaserLipo sa prebytočný tuk rozpustí ultrazvukom a následne sa odsáva. Po operácii je nutné nosiť elastickú bielizeň 3-4 týždne. Stehy sa odstraňujú dva týždne po operácii. 

Pooperačné obdobie

Je vhodné po dobu troch týždňov dodržiavať kľudový režim. Plná fyzická zaťaž sa odporúča 6 týždňov od operácie. Pri bolesti odporúčame analgetiká. Výsledná jazva postupne bledne a stáva sa nenápadnou.

K tomuto produktu nemáme zatiaľ žiadne hodnotenia.

Dá sa to aj na splátky!

Mali by ste záujem o zákrok, no nemôžete si dovoliť zaplatiť ho naraz? Envy klinika v spolupráci s HOME Credit Vám poskytne úver na naše služby už od 100 Eur až do výšky 3000 eur s dobou splácania až 20 mesiacov! Všetky náležitosti k úveru vybavíte priamo u nás na recepcii za pár minút.

Otázky z poradne

Vaša otázka

Máte otázky,
chcete sa poradiť?
CHCEM SA OPÝTAŤ
Ide to aj
na splátky!
ZÁKROK NA SPLÁTKY
Vyberte si prosím mesto
Vašej pobočky Envy