Vypnutie kože ramien (brachioplastika)

Pri nadmernej redukcii hmotnosti sa často stáva, že medzi ramenom a lakťom dochádza k ovisnutiu kože. Tento stav je možné riešiť chirurgickým odstránením nadbytku kože i podkožia. Pri nadmernom množstve tuku sa zákrok môže kombinovať s liposukčnou metódou VaserLipo.

Príprava pred operáciou

Pri úvodnej konzultácii plastický chirurg zhodnotí Váš zdravotný stav a otvorene sa porozprávate o Vašich očakávaniach. Pred operáciou je nutné kompletné predoperačné vyšetrenie, ktoré môžete absolvovať na našej klinike.

Priebeh operácie

Operácia zvyčajne prebieha v celkovej anestézii, trvá približne dve hodiny. Pri menších previsoch je možné operáciu vykonať aj v lokálnej anestézii. Operácia spočíva v odstránení nadbytočnej kože a podkožia. Rez sa vedie na vnútornej strane ramena tak, aby jazva bola čo najmenej viditeľná. Pri použití metódy VaserLipo sa prebytočný tuk rozpustí ultrazvukom a následne sa odsáva. Po operácii je nutné nosiť elastickú bielizeň 3-4 týždne. Stehy sa odstraňujú dva týždne po operácii. 

Pooperačné obdobie

Je vhodné po dobu troch týždňov dodržiavať kľudový režim. Plná fyzická zaťaž sa odporúča 6 týždňov od operácie. Pri bolesti odporúčame analgetiká. Výsledná jazva postupne bledne a stáva sa nenápadnou.

K tomuto produktu nemáme zatiaľ žiadne hodnotenia.

Cenník

Metódou VASER Lipo®od 1.080.- €
Chirurgickyod 1.280.- €

Dá sa to aj na splátky!

Mali by ste záujem o zákrok, no nemôžete si dovoliť zaplatiť ho naraz? Envy klinika v spolupráci s HOME Credit Vám poskytne úver na naše služby už od 100 Eur až do výšky 3000 eur s dobou splácania až 20 mesiacov! Všetky náležitosti k úveru vybavíte priamo u nás na recepcii za pár minút.

Otázky z poradne

Vaša otázka
Máte otázky,
chcete sa poradiť?
CHCEM SA OPÝTAŤ
Ide to aj
na splátky!
ZÁKROK NA SPLÁTKY

Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie “cookie” na našej stránke.