Zúženie tváre V-shape

Neinvazívny spôsob k získaniu užšej tváre a výraznejších lícnych kostí

Neinvazívna technika bez použitia skalpela.

Aplikáciou látky na to určenej do žuvacieho svalu tváre dochádza k jeho atrofii, výsledkom čoho je užšia tvár so zvýraznenými lícnymi kosťami (tvar písmena V). V praxi to znamená oslabenie a zmenu objemu svalu, čo má za následok dlhodobé zúženie šírky čeľuste – tvár získava užší a srdcovitejší tvar.

Pre koho je zákrok určený

• ak máte neprirodzene širokú tvár, ktorej dominuje mohutnejší žuvací sval
• ak trpíte bruxizmom - škrípaním zubov, kedy komplikáciu predstavuje poškodenie chrupu, ktoré sa prejaví zväčšením žuvacieho svalu a neprirodzeným zhrubnutím čŕt tváre
• pre klientky s okrúhlejšou tvárou

Priebeh zákroku

Jemnou ihlou sa aplikuje potrebné množstvo jednotiek materiálu do žuvacieho svalu. Po jednom týždni odo dňa aplikácie dochádza k zmäknutiu žuvacieho svalu. Do ďalších 6-tich týždňov dochádza k zmäknutiu čŕt a zúženiu tváre. V prípade jedného ošetrenia sú výsledky dočasné. Pre dlhodobejšiu zmenu je potrebné absolvovať 2 - 3 ošetrenia. Zákrok je bezbolestný.

Rekonvalescencia

Po zákroku nevznikajú žiadne modriny a klientky nepociťujú bolesť. Bezprostredne po zákroku je potrebné obmedziť nadmerné žuvanie.

 

 

Kontraindikácie

Nervo-svalové ochorenia: Myasthensia Gravis, Lambert Eatonov syndróm. Zákrok nie je vhodný pre tehotné a dojčiace ženy a tiež pre klientky, ktoré majú akútnu zubnú infekciu.

VIAC FOTO
K tomuto produktu nemáme zatiaľ žiadne hodnotenia.

Dá sa to aj na splátky!

Mali by ste záujem o zákrok, no nemôžete si dovoliť zaplatiť ho naraz? Envy klinika v spolupráci s HOME Credit Vám poskytne úver na naše služby už od 100 Eur až do výšky 3000 eur s dobou splácania až 20 mesiacov! Všetky náležitosti k úveru vybavíte priamo u nás na recepcii za pár minút.

Otázky z poradne

Vaša otázka

Máte otázky,
chcete sa poradiť?
CHCEM SA OPÝTAŤ
Ide to aj
na splátky!
ZÁKROK NA SPLÁTKY
Vyberte si prosím mesto
Vašej pobočky Envy