Zúženie tváre - V-shape

Nový neinvazívny spôsob, ako získať užšiu tvár a výraznejšie lícne kosti

 

Mnoho žien s okrúhlejšou tvárou túži po tvári užšej. Doposiaľ bolo možné zjemniť proporcie tváre iba za pomoci čeľustnej chirurgie, ktorá si vyžadovala dlhú rekonvalescenciu. Klinika ENVY prináša novú neinvazívnu techniku, bez použitia skalpela, V - shape. Aplikáciou materiálu do žuvacieho svalu tváre - lat. masseter, dochádza k jeho atrofii, výsledkom čoho je užšia tvár so zvýraznenými lícnymi kosťami (tvar písmena V). V praxi to znamená oslabenie a zmenu objemu svalu, čo má za následok dlhodobé zúženie šírky čeľuste – tvár získava užší a srdcovitejší tvar.

Pre koho je zákrok určený?

• ak máte neprirodzene širokú tvár na ktorej dominuje mohutnejší žuvací sval, daný geneticky,
• ak trpíte bruxizmom - škrípaním zubov, kedy komplikáciu predstavuje poškodenie chrupu, ktoré sa prejaví v podobe zväčšenia žuvacieho svalu a neprirodzeného zhrubnutia čŕt tváre,
• pre klientky s „okrúhlejšou/tučnejšou“ tvárou.

Priebeh zákroku

Jemnou ihlou sa aplikuje potrebné množstvo jednotiek materiálu do žuvacieho svalu. Po jednom týždni odo dňa aplikácie dochádza k zmäknutiu žuvacieho svalu. Do ďalších 6-tich týždňov dochádza k zmäknutiu čŕt a zúženiu tváre. V prípade jedného ošetrenia sú výsledky dočasné. Pre dlhodobejšiu zmenu je potrebné absolvovať 2 - 3 ošetrenia v 2 - 4- mesačných odstupoch. Zákrok je bezbolestný.

Rekonvalescencia

Po zákroku nevznikajú žiadne modriny a klientky nepociťujú žiadnu bolesť. Bezprostredne po zákroku je potrebné obmedziť „nadmerné žuvanie“ v podobe žuvania žuvacích cukríkov, tvrdších mäsových výrobkov a sépiových rýb. Všetky funkcie žuvacieho svalu ostávajú zachované.

Kontraindikácie

Nervo-svalové ochorenia - Myasthensia Gravis, Lambert Eatonov syndróm. Zákrok nie je vhodný pre tehotné a dojčiace ženy a tiež pre klientky, ktoré majú akútnu zubnú infekciu.

 

Často kladené otázky

 

Môžem cítiť zo začiatku po zákroku nejakú bolesť? Napríklad počas jedenia? Mám nejako obmedziť jedálniček?

 

Pri jedení nebudete pociťovať žiadnu bolesť. Odporúča sa bezprostredne po zákroku obmedziť „nadmerné“ žuvanie v podobe žuvania žuvacích cukríkov, tvrdších mäsových výrobkov a sépiových rýb...atď.

 

Koľko jednotiek je potrebných pre dosiahnutie žiadaného efektu zúženia tváre?

 

Počet jednotiek sa stanovuje individuálne pre každého klienta na základe veľkosti svalu a výsledku aký sa chce dosiahnuť.

 

Je možné zvrátiť výsledky?

 

Áno aj nie. Aplikáciou produktu Vistabel gr do svalu sa zmenšuje jeho veľkosť. V prípade, ak klientka bude dodržiavať odporúčania – obmedzí „nadmerné žuvanie“, výsledný efekt je dlhodobý. Ak si klientka želá zvrátiť výsledky zákroku, mala by robiť opak. K zväčšeniu žuvacieho svalu totižto dochádza nadmerným žuvaním alebo žuvaním tvrdých predmetov.

 

Aké sú časové odstupy medzi 2 – 3 zákrokmi?

 

Odporúča sa absolvovať druhý zákrok po 2 - 4 mesiacoch od prvého zákroku. Veľa klientok už tretí zákrok nepotrebuje, ak si však klientka želá ďalšie korekcie je možné aj tretie ošetrenie.

 

Kedy je opäť potrebné zopakovať zákrok, aby sa efekt udržal?

 

Po dvoch zákrokoch zvyčajne už ďalší zákrok nie je potrebný. Klientky, ktoré si chcú ešte viac zúžiť/vykontúrovať tvár, môžu absolvovať ďalšie ošetrenia každých 6 mesiacov.

 

Napísali o nás

 

Bacuľatá tvár? Je tu nová neinvazívna technika zúženia tváre

 

článok na diva.sk: http://diva.aktuality.sk/clanok/45395/baculata-tvar-je-tu-nova-neinvazivna-technika-zuzenia-tvare/

 

článok na caprezeny.sk: http://casprezeny.azet.sk/clanok/113922/siroka-tvar-co-s-nou.html

 

Cenník

Cena sa pohybuje od 160 -230.- € v závislosti od počtu spotrebovaných jednotiek.
    Chcem sa objednať     

Dá sa to aj na splátky!

Mali by ste záujem o zákrok, no nemôžete si dovoliť zaplatiť ho naraz? Envy klinika v spolupráci s HOME Credit Vám poskytne úver na naše služby už od 100 Eur až do výšky 3000 eur s dobou splácania až 20 mesiacov! Všetky náležitosti k úveru vybavíte priamo u nás na recepcii za pár minút.

Potrebujete konzultáciu?

Konkrétne detaily zákroku Vám doporučujeme dohodnúť si na osobnej konzultácii s lekárom. Lekár Vám navrhne najoptimálneší priebeh zákroku a vyráta presnú sumu zákroku. Vieme, že na prvom mieste je Vaše zdravie a spokojnosť.

V prípade akýchkoľvek otázok ešte pred konzultáciou, nám spokojne napíšte na recepcia@envyclinic.sk alebo použite našu online PORADŇU.

V ENVY samozrejme nájdete 100% diskrétnosť. 

Môžete sa spoľahnúť.

V-shape

Aktuálne akcie

Otázky z poradne

Dobrý deň, chcel by som u Vás podstúpiť V shape, sú nejaké obmedzenia, pre koho nie je zákrok vhodný? A tiež by ma zaujímalo ako dlho sa čaká na termín vykonania zákroku a či je leto vhodná doba. Ďakujem
Dobrý deň, zákrok V-shape je prosím Vás dostupný len v Košiciach, alebo aj v BA? Vďaka za odpoveď

Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie “cookie” na našej stránke.