Zúženie tváre V-shape

Neinvazívny spôsob k získaniu užšej tváre a výraznejších lícnych kostí

Neinvazívna technika bez použitia skalpela.

Aplikáciou látky na to určenej do žuvacieho svalu tváre dochádza k jeho atrofii, výsledkom čoho je užšia tvár so zvýraznenými lícnymi kosťami (tvar písmena V). V praxi to znamená oslabenie a zmenu objemu svalu, čo má za následok dlhodobé zúženie šírky čeľuste – tvár získava užší a srdcovitejší tvar.

Pre koho je zákrok určený

• ak máte neprirodzene širokú tvár, ktorej dominuje mohutnejší žuvací sval
• ak trpíte bruxizmom - škrípaním zubov, kedy komplikáciu predstavuje poškodenie chrupu, ktoré sa prejaví zväčšením žuvacieho svalu a neprirodzeným zhrubnutím čŕt tváre
• pre klientky s okrúhlejšou tvárou

Priebeh zákroku

Jemnou ihlou sa aplikuje potrebné množstvo jednotiek materiálu do žuvacieho svalu. Po jednom týždni odo dňa aplikácie dochádza k zmäknutiu žuvacieho svalu. Do ďalších 6-tich týždňov dochádza k zmäknutiu čŕt a zúženiu tváre. V prípade jedného ošetrenia sú výsledky dočasné. Pre dlhodobejšiu zmenu je potrebné absolvovať 2 - 3 ošetrenia. Zákrok je bezbolestný.

Rekonvalescencia

Po zákroku nevznikajú žiadne modriny a klientky nepociťujú bolesť. Bezprostredne po zákroku je potrebné obmedziť nadmerné žuvanie.

 

 

Kontraindikácie

Nervo-svalové ochorenia: Myasthensia Gravis, Lambert Eatonov syndróm. Zákrok nie je vhodný pre tehotné a dojčiace ženy a tiež pre klientky, ktoré majú akútnu zubnú infekciu.

VIAC FOTO
K tomuto produktu nemáme zatiaľ žiadne hodnotenia.

Cenník

Cena sa pohybuje od 190 -250.- € v závislosti od počtu spotrebovaných jednotiek.

Dá sa to aj na splátky!

Mali by ste záujem o zákrok, no nemôžete si dovoliť zaplatiť ho naraz? Envy klinika v spolupráci s HOME Credit Vám poskytne úver na naše služby už od 100 Eur až do výšky 3000 eur s dobou splácania až 20 mesiacov! Všetky náležitosti k úveru vybavíte priamo u nás na recepcii za pár minút.

Otázky z poradne

Vaša otázka
Máte otázky,
chcete sa poradiť?
CHCEM SA OPÝTAŤ
Ide to aj
na splátky!
ZÁKROK NA SPLÁTKY

Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie “cookie” na našej stránke.