Zväčšenie penisu

Dlhodobé zväčšenie penisu do požadovaného objemu

Jedná sa o absolútnu novinku na trhu estetickej medicíny. Vylepšená kyselina hyalurónová – CRISTAL BODY, ktorá sa používa na dopĺňanie objemu rôznych častí tela sa ihlou jednoducho aplikuje do penisu. Jedná sa o zákrok neinvazívny a bezbolestný.

Efekt je okamžitý a dlhodobý – až po dobu 2 rokov s možnosťou opakovaného dopichnutia malého množstva látky pre zachovanie efektu. Zákrok zväčší nie len penis, ale pomôže zvýšiť aj sebavedomie.

Komu je zákrok určený?

- mužom, ktorí nie sú so svojou „výbavou“ spokojní

Cristal body – vylepšená kyselina hyalurónová

Prednosťou tejto kyseliny hyalurónovej je, že je tekutá a až pod kožou získava konzistenciu gélu. Jej aplikácia je tým jednoduchšia. CRISTAL BODY má aj dlhodobejší efekt ako štandardná kyselina hyalurónová, a to po dobu 2 rokov.

Príprava pred zákrokom

Samotnému zákroku predchádza vstupná konzultácia, ktorej súčasťou je zdravotná anamnéza, odbery krvi a vyšetrenie. Klient musí byť zdravý.

Preventívne pred zákrokom a nejaký čas po zákroku klient užíva antibiotiká.

Priebeh zákroku

Jedná sa o neinvazívny a pomerne jednoduchý zákrok, vykonávaný ambulantne a v lokálnej anestézii. Do prednej časti penisu sa dookola napichá vylepšená kyselina hyalurónová - CRISTAL BODY, čím dôjde k zhrubnutiu orgánu. Materiál sa dá poprípade tvarovať - nie je to však nutné. Množstvo aplikovaného materiálu sa pohybuje od 20 až po 40 ml - v závislosti od požadovaného výsledného efektu.

Dĺžka trvania zákroku: 30 až 100 minút

Kontraindikácie

interné ochorenia: ischemická choroba srdca, cukrovka

Riziká

Infekcia, napichnutie cievy, krvácanie, hematóm. Zápaly sa vyskytovať nezvyknú.

Starostlivosť po zákroku

Tri až štyri týždne po operačnom zákroku sa odporúča sexuálna abstinencia. Klient preventívne užíva antibiotiká.

Cenník

Cena závisí od množstva použitého materiáluod 1 100.- € do 1800.- €
    Chcem sa objednať     

Dá sa to aj na splátky!

Mali by ste záujem o zákrok, no nemôžete si dovoliť zaplatiť ho naraz? Envy klinika v spolupráci s HOME Credit Vám poskytne úver na naše služby už od 100 Eur až do výšky 3000 eur s dobou splácania až 20 mesiacov! Všetky náležitosti k úveru vybavíte priamo u nás na recepcii za pár minút.

Potrebujete konzultáciu?

Konkrétne detaily zákroku Vám doporučujeme dohodnúť si na osobnej konzultácii s lekárom. Lekár Vám navrhne najoptimálneší priebeh zákroku a vyráta presnú sumu zákroku. Vieme, že na prvom mieste je Vaše zdravie a spokojnosť.

V prípade akýchkoľvek otázok ešte pred konzultáciou, nám spokojne napíšte na recepcia@envyclinic.sk alebo použite našu online PORADŇU.

V ENVY samozrejme nájdete 100% diskrétnosť. 

Môžete sa spoľahnúť.

Pred a po

Otázky z poradne

Dobry den. Chcem sa opytat o kolko je mozne zvacsit penis spominanym zakrokom? Mal by som zaujem o 5 cm zvacsenie ak je to realne. S pozdravom. Michal
Dobry Den chcem sa spitat ci hrozi neplodnost po tomto zakroku A da sa zvacsit aj do dlzky alebo iba do objemu (hrubky(.. dakujem
Dobry den Rad by som sa Vas opytal ked sa zväčší penis do objemu ci ma hrubsi tvar aj pri stopoteni a aku ma to tvrdosť. Ďakujem

Tagy

TELO