ENVY PREMENY

Contouring tváre aplikáciou kyseliny HA @martinahornakova

Rovnaký estetický zákrok, no s jedným výrazným rozdielom. Zatiaľ čo známe svetové celebrity a supermodelky sa ním taja, slovenská blogerka Martina „Moma“ Horňáková vyšla s pravdou von.

Dokonalé črty tváre, plné pery, výrazné lícne kosti. Asi neexistuje žena, ktorá by si pri týchto indíciách nepredstavila pojem „Kardashianky“. Najmä Kylie Jenner, ktorá sa k dokonalosti zmenila celkom výrazne. Síce „taká istá“, ale krajšia, súmernejšia… Rovnako tak aj známe supermodelky Kendall Jenner a Bella Hadid či mnohé iné. Keď si všimnete ich fotografie pred a po, ktoré paparazzi zámerne fotia presne v rovnakom uhle, niet pochýb…

A odborníci v estetickej medicíne presne vedia, aká je realita. Mnohé známe krásky, ktoré inšpirujú milióny žien na svete, si k dokonalým črtám pomohli. A to úplne jemne a prirodzene. Presne podľa najnovších trendov. Rovnako ako známa slovenská blogerka Moma.

Tá sa však svojimi vylepšeniami netají a hovorí o nich celkom bez servítky. O tom poslednom, momentálne asi najžiadanejšom trende v oblasti estetickej medicíny, dokonca natočila aj video záznam. Vo svojom najnovšom projekte “Girls Gone Wild” sa svojim sledovateľkám rozhodla ukázať priebeh estetického zákroku, ktorý podstúpila na známej klinike ENVY® v Bratislave. Konkrétne išlo o contouring tváre pomocou kyseliny hyalurónovej - čiže o aplikáciu výplňových materiálov na zvýraznenie a korekciu kontúr tváre, ktorú Moma absolvovala už druhýkrát.

“Keď som si prvýkrát nechala aplikovať kyselinu hyalurónovú hľadala som spoľahlivú kliniku, kde sú rovnako silné zdravotná aj estetická stránka. Prvýkrát som si nechala upraviť pery a tento zákrok si na mne nevšimli ani moji rodičia,” hovorí Moma, ktorá je klientkou známej estetickej kliniky už dva roky. „Pokiaľ k tomu pristupujete s prirodzenosťou a rozumom, je to ako keď si človek učeše vlasy,” hovorí mladá podnikateľka. A prečo sa rozhodla práve pre contouring? „Základom mojej tvorby je natáčanie make - up tutoriálov. V nich sú pery aj lícne kosti veľmi dôležité a veľakrát v detailných záberoch. Takto na videu pôsobia krajšie, výraznejšie a aj líčenie sa lepšie odprezentuje,” vysvetľuje Moma, ktorá sa ako jedna z mála rozhodla prelomiť tabu a vyšla s pravdou von.

Contouring tváre aplikáciou kyseliny HA @martinahornakova

Čitajte viac ...

Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie “cookie” na našej stránke.