Envy Premeny

Kristína - Omladnutie výnimočnou metódou bez skalpela

Pani Kristínu trápili ochabnuté kontúry tváre a túžila po omladení. Po konzultácii u dermatologičky na Klinike ENVY sa rozhodla podstúpiť odporúčanú 3D metódu omladenia ENVY lift. A výsledok môžete posúdiť sami, Kristína je nadšená.

 

ENVY lift je unikátna 3D metóda aplikácie kyseliny hyalurónovej JUVÉDERM v oblasti tváre, krku aj dekoltu. Toto ošetrenie je určené klientom, u ktorých dochádza k vekom podmienenej deštrukcii kože a podkožia a k ochabnutiu kontúr tváre, avšak na radikálne riešenie plastickým chirurgom je ešte skoro, prípadne je vhodnou alternatívou aj u klientov, ktorí z určitých dôvodov chirurgický zákrok nechcú alebo nemôžu absolvovať.

 „Táto metóda vychádza z mojich dlhoročných skúseností s aplikáciou kyseliny hyalurónovej u množstva spokojných klientov,“ vysvetľuje dermatologička a školiteľka aplikácie kyseliny hyalurónovej a botulotoxínu MUDr. Zuzana Kožuchová z Kliniky estetickej medicíny ENVY v Košiciach.

Výnimočná aplikácia

  ENVY lift je zákrok, pri ktorom sa aplikujú rôzne typy kyseliny hyalurónovej-VOLUMA na zvýšenie objemu v oblasti lícnych kostí, VOLBELLA na aplikáciu              v okolí pier a kruhov pod očami a VOLIFT s výplňovo-liftingovým efektom.

 „Pri konzultácii sa dôkladne zakreslia oblasti tváre, ktoré potrebujú modeláž alebo výpĺň. Následne sa na dané lokality pripravia správne typy kyseliny hyalurónovej, aby bol zaručený požadovaný efekt a trvácnosť materiálu, ktorá je približne 12 až 15 mesiacov,“ vysvetľuje doktorka Kožuchová.

  Aplikácia prebieha pomocou špeciálne upravených kanýl (dlhá dutá ihla s tupým koncom), pričom len pomocou jedného vpichu je možné ošetriť veľkú časť problémovej oblasti. Touto metódou sa dajú jednou návštevou u korektívneho dermatológa vymodelovať krásne lícne kosti, vyplniť kruhy pod očami a taktiež "vymazať" nasolabiálne vrásky, myslia sa tým plytké ryhy okolo nosa, tiahnuce sa až ku kútikom úst.

Modelujú kontúry tváre

  „Pani Kristíne sa na ošetrované oblasti tváre najprv zakreslili miesta a smery aplikácie, budúce miesta vpichov kanylou sa znecitlivili lokálnym anestetikom. Po zavedení kanyly sa aplikovala výplň do požadovanej oblasti. V prípade postreby sme výplň rozmasírovali. Spolu podstúpila 8 priamych vpichov cez pokožku, a to do oblasti líc, kruhov pod očami, hornej i dolnej pery a napokon brady, “ hovorí MUDr. Kožuchová.

  „Takýmto spôsobom doslova modelujeme kontúry tváre, vytvárame okrúhle zdvihnuté líčka tam, kde v mladosti boli a starnutím povädli, dokážeme vymodelovať okrúhlejšiu bradu, prípadneskorigovať a vyrovnať od prírody krivý nos.“

  Tým, že je kanyla ukončená zaobleným hrotom, veľmi ľahko preniká do podkožia, nenaráža priamo na podkožné žilky a tak minimalizuje riziko vzniku modrín a umožňuje rovnomernú aplikáciu kyseliny do miest, kde je potrebná. Klient sa môže okamžite zaradiť do bežného spoločenského a pracovného procesu.

  Okrem toho je táto metóda absolútne nebolestivá, pretože miesto vpichu sa môže znecitliviť lokálnym anestetikom, ktoré obsahuje už aj samotná kyselina hyalurónová. Použitie kanylovej techniky tiež významne skracuje dobu zákroku na cca 10 minút.

  „ENVY lift patrí medzi najobľúbenejšie a najvyhľadávanejšie procedúry a často sa kombinuje aj s inými metódami, napríklad s ULTHERA terapiou, prípadne s mezoterapiou či mezoliftom,“ dodáva MUDr. Zuzana Kožuchová.

   Metóda kanylovej techniky je síce jedna z najpopulárnejších vďaka svojmu úžasnému efektu, ale ide zároveň o jednu z najnáročnejších technik omladzovania tvare a nepatrí do rúk dermatológom s nedostatočnými skúsenosťami.

Kristína: Je to zázrak

  „Neviem to ani popísať, je to skutočne neuveriteľný a neporovnateľný zázrak. Moja premena je skutočná a pravdivá.“ hovorí Kristína

 

Čitajte viac ...

Vyberte si prosím mesto
Vašej pobočky Envy