Envy Premeny

Martina a Anna - Dokonalé pery potešili na leto.

ENVY Klinika estetickej medicíny potešila ďalšie dve výherkyne pravidelnej súťaže - ENVY PREMENY. Obidve premeny sa týkali pier. V prvom prípade klinika urobila radosť slečne Martine, ktorú trápila asymetria pier a v druhom prípade potešila pani Annu, ku ktorej bola príroda skúpa a pery jej prakticky „nenadelila“. Materiál, ktorý bol použitý, je horúca novinka na trhu estetickej medicíny – Emervel Lips. Výsledkom jeho aplikácie je absolútne prirodzený vzhľad pier so zachovaním ich mäkkosti.

Túžba po súmernejších perách

   Slečna Martina je študentkou a do súťaže sa prihlásila pre splnenie svojho malého sna. Jej túžbou je mať pery súmernejšie a plnšie. „Na perách bolo vidieť miernu asymetriu – na pravej strane bola pera dlhšia, viacej vykrojená a na ľavej strane bola pera zase o niečo kratšia a trošku hrubšia. Propozične k ostatným črtám tváre si pery žiadali jednoznačne pridať aj na objeme,“opisuje MUDr. Zuzana Kožuchová. Na pery tesne pred zákrokom Martine naniesli špeciálny krém s lidokaínom, čím pery a aj oblasť okolia nich znecitliveli. Za pomoci materiálu Emervel Lips, ktorý je určený špeciálne na aplikáciu do pier, sa Martine pery najprv vykontúrovali, vyrovnali sa asymetrie a následne sa dodal perám objem najnovšou metódou – tkz. volumizáciou pier. Metóda zaručí dokonalý výsledok v podobe prirodzeného vzhľadu pier, bez umelého efektu. Pery si zároveň zachovajú svoju mäkkosť, čo v prípade iných menej kvalitných materiálov nie je zaručené.

Nové pery splnili očakávania

   K celkovej veľkosti a črtám Martininej tváre dostali pery presne taký objem a tvar, aký majú mať. Po zákroku Martina badala na perách mierny opuch. Ten sa však vytratil do 3 dní. „Po odpuchnutí sa pery trošku stiahnu a až následne začnú zväčšovať svoj objem. Za 2 - 3 týždne získajú pery ideálnu veľkosť a tvar. Je to spôsobené tým, že kyselina hyalurónová na seba viaže vodu postupne. Preto je dôležité piť v tomto období veľa tekutín. Čím viac vody, tým krajší a dlhodobejší výsledok,“ vysvetľujeMUDr. Kožuchová a dodáva, že po zákroku sú pery akokeby „surové“. Materiál je pre nich svojim spôsobom cudzí a až po 3 týždňoch sa stane prirodzenou súčasťou pier. A čo na to Martina? „Moje pocity po zákroku boli veľmi dobré. Bola som prekvapená, ale zákrok bolestivý vôbec nebol. Moje nové pery splnili moje očakávania – konečne sú súmerné a plnšie. Možno to bude vyznievať ako klišé, ale páčilo sa mi na klinike všetko – prostredie, pani doktorka, personál a aj to, ako prebiehal samotný zákrok.“

Pery podľa pani Anny

   Sympatickú pani Annu príroda neobdarila plnými perami, a preto sa neváhala zapojiť do súťaže o premenu. Vždy sa jej páčili a túžila po plných perách. A ako sama hovorí: Ak by si pery „nenakreslila“, nemala by ich.“ Podľa nej plnšie pery dodajú tvári na atraktivite. MUDr. Kožuchová použila pre zväčšenie pier rovnako ako u pani Martiny,1 ml materiálu Emervel Lips. „Výrobcom materiálu je farmaceutická špička - francúzske laboratórium Galderma. Ide o gél na báze kyseliny hyalurónovej, ktorý okrem prirodzeného efektu zabezpečí aj dlhotrvajúci výsledok po dobu najmenej jedného roka. Materiál je klinicky testovaný a klientkami je znášaný veľmi dobre. Štatistiky hovoria, že ak sa klientky rozhodnú pre Emervel Lips, v 86 % sa pre ten istý materiál v budúcnosti rozhodnú znovu,“opisuje MUDr. Kožuchová, skúsená špecialistka aplikácií výplňových materiálov.

Super výsledok a spokojnosť

   Pre lepšie pohodlie aj pani Anne naniesli pred zákrokom na pery lokálne anestetikum v podobe krému. MUDr. Kožuchová urobila najprv kontúru hornej pery, čím sa pokožka v jej okolí napla a vykorigovala vzniknuté vrásky. Následne sa hornej pere dodal objem, „dokreslila“ sa aj spodná pera, ktorej veľkosť sa pekne prispôsobila veľkosti hornej pery. Došlo k decentnému zväčšeniu objemu pier. Doktorka dodáva, že veľké pery sa v žiadnom prípade nedajú urobiť na prvýkrát. Nezabudla zdôrazniť, že s vodou by mala byť pani Anna v najbližších týždňoch najväčší kamarát. A pocity pani Anny? „Moje pocity sú po zákroku úplne super, konečne mám pery! Veľmi sa teším a som nadmieru spokojná, nie len s výsledkom, ale rovnako aj s prístupom pani doktorky a tiež celého tímu kliniky. Ďakujem klinike ENVY za premenu.“

 

 

Čitajte viac ...

Vyberte si prosím mesto
Vašej pobočky Envy