Envy Premeny

V-shape

Zákrok V -Shape , čiže zúženie tváre je vyhľadávaným zákrokom na klinike ENVY. Je to neinvazívny zákrok, ktorý umožňuje získať užšiu tvár.

Zákrok V – shape, čiže zúženie tváre je jedným z najvyhľadávanejších zákrokov na našej klinike. Je to neinvazívny spôsob ako získať užšiu tvár. Okrúhlejšia tvár nie je vždy prioritou bacuľatejších dám, ale často aj štíhle a útle ženy zápasia s týmto navonok drobným, ale pre nich estetickým problémom. Aj slečna Eva patrí k tomuto typu žien. ,,Som štíhlejšej postavy a pre tento zákrok som sa rozhodla, keď som si všimla, že moja tvár na fotografiách pôsobí guľato a neprirodzeným okrúhlym dojmom" dodáva. 

Slečne Evke sme dvakrát po sebe v intervale šiestich týždňov aplikovali do žuvacieho svalu botulotoxín. Postupne, zúžením tejto časti tváre jej vynikli lícne kosti, ktoré mala krásne, ale vďaka nedokonalej dolnej časti tváre úplne zanikali. Aplikáciou materiálu do žuvacieho svalu tváre - lat. masseter, dochádza k jeho atrofii, výsledkom čoho je užšia tvár so zvýraznenými lícnymi kosťami (tvar písmena V). V praxi to znamená oslabenie a zmenu objemu svalu, čo má za následok dlhodobé zúženie šírky čeľuste – tvár získava užší a srdcovitejší tvar. 

Súvisiace procedúry

Čitajte viac ...

Vyberte si prosím mesto
Vašej pobočky Envy