Ochabnuté kontúry tváre

PREČO NAŠA PLEŤ STRÁCA PRUŽNOSŤ?

S narastajúcim vekom možno na našej pleti pozorovať pribúdajúce charakteristické zmeny, akými sú napríklad vrásky, faldovité záhyby, vačky, starecké škvrny a postupne sa zvýrazňujú rozdielne pigmentované časti pokožky. Spomínané zmeny sú spôsobené predovšetkým vplyvmi z vonkajšieho prostredia, vekom, genetickými faktormi, životosprávou a neodmysliteľne aj životným štýlom.

S pribúdajúcimi rokmi sa vonkajšia časť kože (epiderma) stenšuje, no počet bunkových vrstiev zostáva nezmenený. Množstvo pigmentových buniek (melanocyty) sa znižuje, ale zostávajúce melanocyty sa zväčšia. Starnúca koža sa preto javí ako tenšia, bledšia a priesvitná. Zmeny v spojivových tkanivách znižujú pevnosť a pružnosť kože. Svaly tváre a spojivové tkanivá menia svoju elasticitu, strácajú sa potrebné zásoby tuku, ustupujú kosti. Mäkké tkanivá sa prispôsobujú svojmu novému kostnému podložiu, čím sa vytvárajú vačky na lícach a pod očami, dochádza k ochabnutiu brady alebo sa vytvorí dvojitá brada, príliš sa otvoria póry pokožky.

Stratu pevnosti pleti a tvorbu vrások je našťastie možné spomaliť a radikálne oddialiť vhodnou starostlivosťou o pleť, správnou životosprávou a zdravým životným štýlom. My však veľmi dobre vieme, že v dôsledku neustále sa zvyšujúcej rýchlosti životného tempa nie je jednoduché zdravý životný štýl dodržiavať, preto Vám ponúkame možnosti ich rýchleho riešenia, ktorými sú rádiotermolifting a beauty-tek facelifting, či ulthera.

ENVY CLINIC - ENVY LIFT - 3D metóda omladenia

Otázky z poradne

Chcem sa opýtať, koľko by ma stál niťový lifting tváre bez liftingu čela.
Dobrý deň, aké máte prosím výsledky s Ultherapiou keďže ide o dosť drahé ošetrenie. Pre koho je toto ošetrenie najvhodnejšie aby boli výsledky viditeľné?

Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie “cookie” na našej stránke.