BodyTite by InMode

Miniinvazívne prístrojové tvarovanie tela

BodyTite je najmodernejší systém, ktorý tvaruje telo a zároveň napína pokožku. Ošetrenie je bezbolestné vďaka znecitlivujúcemu účinku injekčného roztoku a perorálnych liekov proti bolesti. Využíva rádiofrekvenčne asistovanú lipolýzu (RFAL) na skvapalnenie a odstránenie tuku, pričom stimuluje produkciu kolagénu a súčasne sťahuje pokožku. BodyTite prináša výnimočné výsledky, redukuje tuk bez zanechania ochabnutej a vráskavej pokožky. Výsledky sú podobné chirurgickému zákroku prostredníctvom minimálne invazívneho postupu bez veľkých jaziev po reze.

Rozdiely medzi BodyTite a VaserLipo

Najvýraznejšou výhodou BodyTite oproti Vaserlipo je výraznejšie spevňovanie pokožky vďaka technológiám, ktoré poskytuje prístroj InMode. Výber najvhodnejšej metódy, prípadne ich kombinácii vám odporučia naši skúsení plastickí chirurgovia. 

VaserLipo využíva ultrazvuk na zmäkčenie tukového tkaniva, s ktorým prichádza do kontaktu, a uľahčuje tak jeho odstránenie pomocou liposukčnej kanyly. BodyTite využíva rádiofrekvenčnú energiu na napnutie pokožky stimuláciou produkcie kolagénu, ktorá sa často vykonáva v spojení s liposukciou.

Ošetrované oblasti

Horné brucho, dolné brucho, boky, chrbát,
vnútorné stehná, vonkajšie stehná, predné stehná, zadné stehná, kolená,
ramená,
predkolenie,
gynekomastia (nechirurgicky), zdvihnutie prsníkov (nechirurgicky), zdvihnutie pozadia (nechirurgicky), labioplastika (nechirurgicky), odstránenie vrások nad pupkom, odstránenie vrások nad kolenami.

Výhody procedúry BodyTite

 

  • Minimálne jazvy, vlastné tvarovanie tela, znížené riziko modrín a krvácania, rýchle zotavenie, minimálna bolesť, opuch alebo trauma.
  • Na rozdiel od tradičnej liposukcie je BodyTite skvelou voľbou, ak chcete podstúpiť ošetrenie, ktoré sľubuje zmenšenie objemu a zároveň maximálne stiahnutie pokožky.
  • Aplikátor BodyTite má zabudovaný teplotný senzor, ktorý sníma teplotu povrchu pokožky 1000-krát za sekundu, čo umožňuje lekárom kontrolovať teplotu kože v reálnom čase.
  • Softvérový algoritmus umožňuje úplne bezpečný prenos RF do ošetrovaného tkaniva.
  • Funkcia „cut off“ automaticky znižuje energiu RF, akonáhle násadec zistí, že bola dosiahnutá požadovaná teplota pokožky, čo umožňuje bezpečné a efektívne využitie terapeutických teplôt.
  • Klinické štúdie ukazujú, že dlhodobé vystavenie teplote nad 40 °C je výhodné pre optimálne klinické výsledky.

Rekonvalescencia

Väčšina pacientov sa vráti k svojim zvyčajným aktivitám do piatich až siedmich dní, na základe počtu ošetrených oblastí tela. Po zákroku sa budete musieť zdržať cvičenia približne dva týždne a modriny a opuchy budú minimálne. Budete nosiť kompresný odev, ktorý pomôže udržať ošetrovanú oblasť stabilnú a pevnú. Konečný výsledok bude postupný a bude sa zlepšovať v priebehu šiestich mesiacov až roka.

K tomuto produktu nemáme zatiaľ žiadne hodnotenia.

Dá se to i na splátky!

Máte zájem o zákrok, ale nemůžete si ho dovolit zaplatit najednou? ENVY klinika ve spolupráci s HOME Credit Vám poskytne úvěr na naše služby už od 100€ až do výšky 3000 € s dobou splátek až 20 měsíců. Všechny náležitosti k úvěru vybavíte přímo u nás na recepci za pár minut.

Otázky z poradny

Vaše otázka

Máte dotazy,
chcete se poradit?
CHCI SE ZEPTAT
Jde to
na splátky!
ZÁKROK NA SPLÁTKY
Vyberte si prosím město
Vaší pobočky Envy