Brazilský zadeček

Formovanie pozadia v spojení s liposukciou

Ultrazvuková metóda VASERLipo umožňuje získať brazílsky zadoček pomocou vlastného tuku. Odsatím tuku z problémových partií bokov a brucha dôjde k vyformovaniu pása.

Odsatý tuk sa následne upraví a aplikuje do oblastí pozadia tam, kde je to potrebné. Výhodou metódy je využitie vlastných tukových buniek a nie silikónových implantátov.

Príprava pred zákrokom

Deň pred zákrokom sa neodporúča jesť ťažké jedlá alebo jedlá s veľkým obsahom vlákniny (ovocie, zelenina, oriešky...). Je potrebné vypiť aspoň 2-3 litre tekutín. Nefajčite a nepite alkohol.  

 

Priebeh zákroku

Zákrok sa vykonáva v lokálnej anestézii.

Zadoček sa vyformuje/zväčší transferom tukových buniek z inej časti tela – odsatých pri liposukcii. Najčastejšie je to oblasť stehien, brucha alebo bokov. Ošetrovaná oblasť sa najprv napustí špeciálnym roztokom, ktorý spôsobuje znecitlivenie kože a podkožia. Tuk sa následne cez malý rez pomocou ultrazvukvej kanyly uvoľní a pomocou tenkej kanyly sa poodsáva. V ďalšej fáze sa tuk upraví a aplikuje sa do tých oblasti zadočka, kde je to potrebné. 

Starostlivosť po zákroku

V prvých dňoch je zvýšená bolestivosť, hlavne pri sedení. Vyskytnúť sa môže aj mierny opuch. Po výkone je nutné nosiť elastickú bielizeň. Sprchovať sa môžete deň po zákroku.

 

VASERLIPO A TRANSFER TUKU

Before & After

Další před a po
K tomuto produktu nemáme zatiaľ žiadne hodnotenia.

Dá se to i na splátky!

Máte zájem o zákrok, ale nemůžete si ho dovolit zaplatit najednou? ENVY klinika ve spolupráci s HOME Credit Vám poskytne úvěr na naše služby už od 100€ až do výšky 3000 € s dobou splátek až 20 měsíců. Všechny náležitosti k úvěru vybavíte přímo u nás na recepci za pár minut.

Otázky z poradny

Vaše otázka

Máte dotazy,
chcete se poradit?
CHCI SE ZEPTAT
Jde to
na splátky!
ZÁKROK NA SPLÁTKY
Vyberte si prosím město
Vaší pobočky Envy