Brazílsky zadoček

Formovanie pozadia v spojení s liposukciou

Tvarovanie tela je práca s proporciami ľudského tela. Snažíme sa vytvoriť ideálne proporcie ľudského tela so zameraním sa na úpravu podkožného tuku. BBL znamená Brazilian But Lift, takzvané tvarovanie zadku pomocou vlastného tuku. Brazilian But Lift pomocou metódy EVL (exapansion vibration lipofiling) je moderné, efektívne, ale hlavne bezpečné tvarovania zadku. Minimalizuje možnosť pooperačnej trombózy.

Príprava pred zákrokom

Bodysculpting, ktorý v sebe nesie liposukciu, nie je nástroj na úpravu váhy. Tak ako pred liposukciou, aj pred bodysculptingom je nutné dosiahnuť určitý BMI. Tieto procedúry slúžia na dosiahnutie atletického vzhľadu a zvýraznenie svalových línii na trupe a končatinách. 

 

 

Priebeh zákroku

Zákrok sa vykonáva v celkovej anestézii.

Zadoček sa vyformuje/zväčší transferom tukových buniek z inej časti tela – odsatých pri liposukcii. Najčastejšie je to oblasť stehien, brucha alebo bokov. Ošetrovaná oblasť sa najprv napustí špeciálnym roztokom, ktorý spôsobuje znecitlivenie kože a podkožia. Tuk sa následne cez malý rez pomocou ultrazvukvej kanyly uvoľní a pomocou tenkej kanyly sa poodsáva. V ďalšej fáze sa tuk upraví a aplikuje sa do tých oblasti zadočka, kde je to potrebné. 

Starostlivosť po zákroku

V prvých dňoch je zvýšená bolestivosť, hlavne pri sedení. Vyskytnúť sa môže aj mierny opuch. Po výkone je nutné nosiť elastickú bielizeň. Sprchovať sa môžete deň po zákroku.

 

Brazilian But Lift pomocou metódy EVL (Brazílsky zadoček), Bodysculpting, HD liposukcia

VASERLIPO A TRANSFER TUKU

Súvisiace dokumenty

K tomuto produktu nemáme zatiaľ žiadne hodnotenia.

Dá sa to aj na splátky!

Mali by ste záujem o zákrok, no nemôžete si dovoliť zaplatiť ho naraz? Envy klinika v spolupráci s HOME Credit Vám poskytne úver na naše služby už od 100 Eur až do výšky 3000 eur s dobou splácania až 20 mesiacov! Všetky náležitosti k úveru vybavíte priamo u nás na recepcii za pár minút.

Otázky z poradne

Vaša otázka

Máte otázky,
chcete sa poradiť?
CHCEM SA OPÝTAŤ
Ide to aj
na splátky!
ZÁKROK NA SPLÁTKY
Vyberte si prosím mesto
Vašej pobočky Envy