Brazílsky zadoček

Formovanie pozadia v spojení s liposukciou

Ultrazvuková metóda VASERLipo umožňuje získať brazílsky zadoček pomocou vlastného tuku. Odsatím tuku z problémových partií bokov a brucha dôjde k vyformovaniu pása.

Odsatý tuk sa následne upraví a aplikuje do oblastí pozadia tam, kde je to potrebné. Výhodou metódy je využitie vlastných tukových buniek a nie silikónových implantátov.

Kedy je zákrok vhodný?

- ak si chcete vyformovať pozadie
- ak si chcete pozdvihnúť pozadie
- pomoc pri celulitíde na pozadí

Príprava pred zákrokom

Deň pred zákrokom sa neodporúča jesť ťažké jedlá alebo jedlá s veľkým obsahom vlákniny (ovocie, zelenina, oriešky...). Je potrebné vypiť aspoň 2-3 litre tekutín. Nefajčite a nepite alkohol.  

 

Priebeh zákroku

Zákrok sa vykonáva v lokálnej anestézii.

Zadoček sa vyformuje/zväčší transferom tukových buniek z inej časti tela – odsatých pri liposukcii. Najčastejšie je to oblasť stehien, brucha alebo bokov. Ošetrovaná oblasť sa najprv napustí špeciálnym roztokom, ktorý spôsobuje znecitlivenie kože a podkožia. Tuk sa následne cez malý rez pomocou ultrazvukvej kanyly uvoľní a pomocou tenkej kanyly sa poodsáva. V ďalšej fáze sa tuk upraví a aplikuje sa do tých oblasti zadočka, kde je to potrebné. 

Starostlivosť po zákroku

V prvých dňoch je zvýšená bolestivosť, hlavne pri sedení. Vyskytnúť sa môže aj mierny opuch. Po výkone je nutné nosiť elastickú bielizeň. Sprchovať sa môžete deň po zákroku.

 

Liposukcia Vaser Lipo PRED a PO (Libor Komosný)

VASERLIPO A TRANSFER TUKU

Súvisiace dokumenty

K tomuto produktu nemáme zatiaľ žiadne hodnotenia.

Cenník

Cena zákrokuod 2900,- €

Dá sa to aj na splátky!

Mali by ste záujem o zákrok, no nemôžete si dovoliť zaplatiť ho naraz? Envy klinika v spolupráci s HOME Credit Vám poskytne úver na naše služby už od 100 Eur až do výšky 3000 eur s dobou splácania až 20 mesiacov! Všetky náležitosti k úveru vybavíte priamo u nás na recepcii za pár minút.

Otázky z poradne

Vaša otázka
Máte otázky,
chcete sa poradiť?
CHCEM SA OPÝTAŤ
Ide to aj
na splátky!
ZÁKROK NA SPLÁTKY

Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie “cookie” na našej stránke.