Brazílsky zadoček

Formovanie pozadia v spojení s liposukciou
Získajte krásny brazílsky zadoček

Revolučná ultrazvuková metóda VASERLipo Vám umožní získať krásny brazílsky zadoček pomocou vlastného tuku. Vysnívaný zadoček získate odsatím tuku z problémových partií bokov a brucha čím dôjde k vyformovaniu pása, alebo odsatím prebytku tuku z inej časti tela napríklad stehien.

Odsatý tuk sa následne upraví a aplikuje do oblastí pozadia tam, kde je to potrebné. Vaše pozadie tak získava nový objem a tvar. Výhodou metódy je využitie vlastných tukových buniek a nie silikónových implantátov.

Kedy je vhodné absolvovať zákrok?

- ak si chcete vyformovať pozadie
- ak si chcete pozdvihnúť pozadie
- pomoc pri celulitíde na pozadí

Príprava pred zákrokom

Deň pred zákrokom sa neodporúča jesť ťažké jedlá alebo jedlá s veľkým obsahom vlákniny (ovocie, zelenina, oriešky...). Je potrebné vypiť aspoň 2-3 litre tekutín. Konzumácia alkoholu a tabakových výrobkov sa neodporúča. Viac.

 

Priebeh zákroku

Zákrok sa vykonáva v lokálnej anestézii.

Zadoček sa vyformuje/zväčší transferom tukových buniek z inej časti tela – odsatých pri liposukcii. Najčastejšie je to oblasť stehien, brucha alebo bokov - jedná sa o samostatný zákrok. Ošetrovaná oblasť sa najprv napustí špeciálnym roztokom, ktorý spôsobuje znecitlivenie kože a podkožia. Tuk sa následne cez malý rez pomocou ultrazvukvej kanyly uvoľní a pomocou tenkej kanyly sa poodsáva. V ďalšej fáze sa tuk upraví a aplikuje sa do tých oblasti zadočka, kde je to potrebné. Zadoček sa pozdvihne a stane sa oblejším.

Starostlivosť po zákroku

V prvých dňoch je zvýšená bolestivosť, hlavne pri sedení. Vyskytnúť sa môže mierny opuch. Po výkone je nutné nosiť elastické prádlo. Prádlo sa nesmie vyzliecť 24 hodín od ukončenia zákroku. Po 24 hodinách je možné sa osprchovať. Po sprchovaní je potrebné si opäť obliecť elastické prádlo.

Cenník

Cena sa stanovuje individuálne. Dôvodom je individuálna náročnosť zákroku. Je potrebné posúdiť lokalitu, množstvo tuku, ktoré je potrebné odsať a tiež výsledok, ktorý sa chce dosiahnuť. Na osobnej konzultácii, ktorá je u nás bezplatná Vám lekár navrhne najoptimálnejší priebeh zákroku, upresní postup a zároveň vypočíta presnú sumu zákroku.

 

Liposukcia Vaser Lipo PRED a PO (Libor Komosný)

VASERLIPO A TRANSFER TUKU

Súvisiace dokumenty

K tomuto produktu nemáme zatiaľ žiadne hodnotenia.

Cenník

Cena zákrokuod 2900,- €

Dá sa to aj na splátky!

Mali by ste záujem o zákrok, no nemôžete si dovoliť zaplatiť ho naraz? Envy klinika v spolupráci s HOME Credit Vám poskytne úver na naše služby už od 100 Eur až do výšky 3000 eur s dobou splácania až 20 mesiacov! Všetky náležitosti k úveru vybavíte priamo u nás na recepcii za pár minút.

Otázky z poradne

Vaša otázka
Máte otázky,
chcete sa poradiť?
CHCEM SA OPÝTAŤ
Ide to aj
na splátky!
ZÁKROK NA SPLÁTKY

Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie “cookie” na našej stránke.