Brazílsky zadoček novinka

Najnovšia metóda zväčšenia a formovania zadočku pomocou špeciálneho injektovaného materiálu.

Špeciálna injektovatelná výplň rady bodyline je objemová výplň, ktorá zabezpečuje prirodzený tvar zadku bez vkladania implantátov. Tvarovanie pozadia je vhodné takisto pre ženy aj mužov, podľa vašich požiadaviek. Injektovaný gel sa skladá prevažne z vody. Voda hraje zásadnú úlohu v ľudskom živote, pretože tvorí dve tretiny ľudského tela. Vďaka svojmu zloženiu poskytuje prirodzenosť a jemnosť mäkkých tkanív, ktoré zachovajú ich citlivosť. Svojimi vlastnosťami a štruktúrou je optimálny pre vnútorné prostredie ľudského tela, čo prakticky eliminuje pooperačné komplikácie a vedľajšie účinky.  

Ako prebieha zákrok?

Málo invazívny zákrok vykonávaný s lokálnou anestéziou, ktorá má minimálny traumatický dopad na pacienta. Zákrok prebieha bez skalpela, nevznikajú žiadne stehy a nevyžaduje sa nosenie pooperačného prádla. Je pravidlom, že pacient sa vracia domov po vykonaní zákroku ešte v ten istý deň. Na druhý deň sa môže vrátiť k svojmu bežnému životu. 

Zákrok je vhodný pre klientov v prípade nasledujúcich indikácií:

  • na korekciu tvaru a objemu mäkkých tkanív zadku,
  • rôzne nerovnomernosti zadku, pooperačné deformácie,
  • vrodené disproporcie, asymetria zadku,
  • „plochý“ zadok,
  • na odstránenie celulitídy.

Konečný estetický efekt sa prejaví hneď, naplno sa rozvinie na siedmy deň po zákroku (po odpuchnutí malého traumatického edému a po úplnom absorbovaní lokálneho anestetika). Zákrok je možné opakovať po 3 mesiacoch od aplikácie, pričom množstvo injektovaného materiálu sa stanoví po konzultácii s lekárom. Estetický efekt trvá cca 3 roky. 

Cenník

Formovanie pozadia Aquafilling®bodyline 100ml1900.- €
Formovanie pozadia Aquafilling®bodyline 200ml2900.- €
    Chcem sa objednať     

Dá sa to aj na splátky!

Mali by ste záujem o zákrok, no nemôžete si dovoliť zaplatiť ho naraz? Envy klinika v spolupráci s HOME Credit Vám poskytne úver na naše služby už od 100 Eur až do výšky 3000 eur s dobou splácania až 20 mesiacov! Všetky náležitosti k úveru vybavíte priamo u nás na recepcii za pár minút.

Potrebujete konzultáciu?

Konkrétne detaily zákroku Vám doporučujeme dohodnúť si na osobnej konzultácii s lekárom. Lekár Vám navrhne najoptimálneší priebeh zákroku a vyráta presnú sumu zákroku. Vieme, že na prvom mieste je Vaše zdravie a spokojnosť.

V prípade akýchkoľvek otázok ešte pred konzultáciou, nám spokojne napíšte na recepcia@envyclinic.sk alebo použite našu online PORADŇU.

V ENVY samozrejme nájdete 100% diskrétnosť. 

Môžete sa spoľahnúť.