Brazílsky zadoček

Formovanie pozadia v spojení s liposukciou

Ultrazvuková metóda VASERLipo umožňuje získať brazílsky zadoček pomocou vlastného tuku. Odsatím tuku z problémových partií bokov a brucha dôjde k vyformovaniu pása.

Odsatý tuk sa následne upraví a aplikuje do oblastí pozadia tam, kde je to potrebné. Výhodou metódy je využitie vlastných tukových buniek a nie silikónových implantátov.

Príprava pred zákrokom

Deň pred zákrokom sa neodporúča jesť ťažké jedlá alebo jedlá s veľkým obsahom vlákniny (ovocie, zelenina, oriešky...). Je potrebné vypiť aspoň 2-3 litre tekutín. Nefajčite a nepite alkohol.  

 

Priebeh zákroku

Zákrok sa vykonáva v lokálnej anestézii.

Zadoček sa vyformuje/zväčší transferom tukových buniek z inej časti tela – odsatých pri liposukcii. Najčastejšie je to oblasť stehien, brucha alebo bokov. Ošetrovaná oblasť sa najprv napustí špeciálnym roztokom, ktorý spôsobuje znecitlivenie kože a podkožia. Tuk sa následne cez malý rez pomocou ultrazvukvej kanyly uvoľní a pomocou tenkej kanyly sa poodsáva. V ďalšej fáze sa tuk upraví a aplikuje sa do tých oblasti zadočka, kde je to potrebné. 

Starostlivosť po zákroku

V prvých dňoch je zvýšená bolestivosť, hlavne pri sedení. Vyskytnúť sa môže aj mierny opuch. Po výkone je nutné nosiť elastickú bielizeň. Sprchovať sa môžete deň po zákroku.

 

VASERLIPO A TRANSFER TUKU

Súvisiace dokumenty

K tomuto produktu nemáme zatiaľ žiadne hodnotenia.

Dá sa to aj na splátky!

Mali by ste záujem o zákrok, no nemôžete si dovoliť zaplatiť ho naraz? Envy klinika v spolupráci s HOME Credit Vám poskytne úver na naše služby už od 100 Eur až do výšky 3000 eur s dobou splácania až 20 mesiacov! Všetky náležitosti k úveru vybavíte priamo u nás na recepcii za pár minút.

Otázky z poradne

Vaša otázka

Máte otázky,
chcete sa poradiť?
CHCEM SA OPÝTAŤ
Ide to aj
na splátky!
ZÁKROK NA SPLÁTKY
Vyberte si prosím mesto
Vašej pobočky Envy