Fotorejuvenace - rychlé řešení pro krásnou pleť

Laserové fotoomladenie

Zjednotená pokožka bez škvŕn, fľakov a rozšírených cievok s podporou tvorby kolagénu.

Neinvazívne ošetrenie omladzuje pokožku intenzívnym pulzným svetlom a využíva princíp selektívnej fototermolýzy - zničenia vybraných buniek teplom. Svetlom sa cielene prehrievajú len farebné zmeny na pokožke, čiže cievky, pigmentové fľaky a kozmetické alebo kožné chyby, ktoré sa následne odstránia.

Komu je zákrok určený

Ošetrenie sa odporúča pri hyperpigmentáciách pleti, problémoch s rozšírenými cievkami, začervenaním pokožky. Podporuje zjednotenie farebného tónu pleti, sťahuje póry, zlepšuje pružnosť kože. Vyhladzuje jemné vrásky a je doplnkom liečby akné.

Prístroj ponúka tri možnosti ošetrenia:

AKNÉ – pomáha stiahnuť zápalové procesy a podporuje ich hojenie. Neodstraňuje akné a jeho prvotnú príčinu, ale výrazne ho pomáha liečiť, navracia celistvosť pokožke, jednotný odtieň pleti a odstraňuje fľaky po akné.

REJUVENIZÁCIA – omladenie a vypnutie pokožky. Podporuje tvorbu kolagénu, tým zjemňuje vrásky, redukuje rozšírené póry a pleť sa rozžiari.

VASCULAR - odstraňuje cievky a začervenanie na pokožke. Laser ničí hemoglobín v popraskaných cievkach a odstraňuje začervenanie kože. Je výborným prostriedkom v liečbe rosacey - začervenania pokožky.

Pred ošetrením nevystavujte pokožku slnečnému žiareniu, ani sa neopaľujte v soláriu. Laserové ošetrenia nie sú vhodné na opálenú pokožku. 

Kontraindikácie

Pokožka, ktorá je vystavená slnečnému žiareniu, pacienti s diagnostikovanou epilepsiou, cukrovka, horúčkovité ochorenia, onkologické ochorenia, gravidita, dojčenie, systémové ochorenia v akútnej fáze, herpes, lieková forma liečby akné. 

Priebeh zákroku: Počas aplikácie intenzívneho pulzného svetla si pacient chráni oči tmavými okuliarmi. Pred ošetrením sa pleť dôkladne odlíči. Na aplikovanú oblasť sa potom nanesie gél a na pokožku sa priloží kryštál, cez ktorý prechádza svetelný impulz presne definovanej vlnovej dĺžky. Ten ničí pigmentové bunky alebo hemoglobín v rozšírených cievkach. Počas zákroku dochádza k výraznému prehriatiu ošetrovanej oblasti a klient môže cítiť teplo a pocit štipnutia na pokožke. Ošetrenie nie je bolestivé. 

Dĺžka zákroku

Čas ošetrenia je cca 20 minút. Odporúčame absolvovať približne 3 až 5 ošetrení v odstupe 3 – 4 týždňov.

Pokyny po zákroku

Po zákroku nie je potrebná žiadna špeciálna starostlivosť. Na tvár sa nanáša krém s hydratačným účinkom.  

IPL - Fotorejuvenizačný laser

K tomuto produktu nemáme zatiaľ žiadne hodnotenia.

Dá se to i na splátky!

Máte zájem o zákrok, ale nemůžete si ho dovolit zaplatit najednou? ENVY klinika ve spolupráci s HOME Credit Vám poskytne úvěr na naše služby už od 100€ až do výšky 3000 € s dobou splátek až 20 měsíců. Všechny náležitosti k úvěru vybavíte přímo u nás na recepci za pár minut.

Otázky z poradny

Vaše otázka

Související články

Máte dotazy,
chcete se poradit?
CHCI SE ZEPTAT
Jde to
na splátky!
ZÁKROK NA SPLÁTKY
Vyberte si prosím město
Vaší pobočky Envy