Fotorejuvenizácia - rýchle riešenie pre krásnu pleť

Laserové fotoomladenie

Zjednotená pokožka bez škvŕn, fľakov a rozšírených cievok s podporou tvorby kolagénu.

Neinvazívne ošetrenie omladzuje pokožku intenzívnym pulzným svetlom a využíva princíp selektívnej fototermolýzy - zničenia vybraných buniek teplom. Svetlom sa cielene prehrievajú len farebné zmeny na pokožke, čiže cievky, pigmentové fľaky a kozmetické alebo kožné chyby, ktoré sa následne odstránia.

Efekt zákroku

Fotorejuvenizácia komplexne odstraňuje pigmentové škvrny, rozšírené cievky a zjednocuje farebný tón pleti. Podporuje tvorbu kolagénu. Efekt je okamžitý, pokožka viditeľne omladne.

Komu je zákrok určený

Ošetrenie sa odporúča pri hyperpigmentáciách pleti, problémoch s rozšírenými cievkami, začervenaním pokožky. Podporuje zjednotenie farebného tónu pleti, sťahuje póry, zlepšuje pružnosť kože. Vyhladzuje jemné vrásky a je doplnkom liečby akné.

Prístroj ponúka tri možnosti ošetrenia:

AKNÉ – pomáha stiahnuť zápalové procesy a podporuje ich hojenie. Neodstraňuje akné a jeho prvotnú príčinu, ale výrazne ho pomáha liečiť, navracia celistvosť pokožke, jednotný odtieň pleti a odstraňuje fľaky po akné.

REJUVENIZÁCIA – omladenie a vypnutie pokožky. Podporuje tvorbu kolagénu, tým zjemňuje vrásky, redukuje rozšírené póry a pleť sa rozžiari.

VASCULAR - odstraňuje cievky a začervenanie na pokožke. Laser ničí hemoglobín v popraskaných cievkach a odstraňuje začervenanie kože. Je výborným prostriedkom v liečbe rosacey - začervenania pokožky.

Pred ošetrením nevystavujte pokožku slnečnému žiareniu, ani sa neopaľujte v soláriu. Laserové ošetrenia nie sú vhodné na opálenú pokožku. 

Kontraindikácie

Pokožka, ktorá je vystavená slnečnému žiareniu, pacienti s diagnostikovanou epilepsiou, cukrovka, horúčkovité ochorenia, onkologické ochorenia, gravidita, dojčenie, systémové ochorenia v akútnej fáze, herpes, lieková forma liečby akné. 

Priebeh zákroku: Počas aplikácie intenzívneho pulzného svetla si pacient chráni oči tmavými okuliarmi. Pred ošetrením sa pleť dôkladne odlíči. Na aplikovanú oblasť sa potom nanesie gél a na pokožku sa priloží kryštál, cez ktorý prechádza svetelný impulz presne definovanej vlnovej dĺžky. Ten ničí pigmentové bunky alebo hemoglobín v rozšírených cievkach. Počas zákroku dochádza k výraznému prehriatiu ošetrovanej oblasti a klient môže cítiť teplo a pocit štipnutia na pokožke. Ošetrenie nie je bolestivé. 

Miesto aplikácie

Pokožka tváre, dekolt, ostatné časti tela.

Dĺžka zákroku

Čas ošetrenia je cca 20 minút. Odporúčame absolvovať približne 3 až 5 ošetrení v odstupe 3 – 4 týždňov.

Pokyny po zákroku

Po zákroku nie je potrebná žiadna špeciálna starostlivosť. Na tvár sa nanáša krém s hydratačným účinkom.  

Rekonvalescencia

Nie je potrebná, ale minimálne dva týždne sa neodporúča pobyt na slnku. 

Možné komplikácie

Ošetrenie nesprevádzajú žiadne výrazné komplikácie. Pokožka je po ňom červená, ale v priebehu dňa začervenanie ustúpi. 

K tomuto produktu nemáme zatiaľ žiadne hodnotenia.

Cenník

Cena ošetrenia:70,- €
Balík 3 ošetrení:180,- €
Balík 5 ošetrení:250,- €

Dá sa to aj na splátky!

Mali by ste záujem o zákrok, no nemôžete si dovoliť zaplatiť ho naraz? Envy klinika v spolupráci s HOME Credit Vám poskytne úver na naše služby už od 100 Eur až do výšky 3000 eur s dobou splácania až 20 mesiacov! Všetky náležitosti k úveru vybavíte priamo u nás na recepcii za pár minút.

Otázky z poradne

Vaša otázka

Súvisiace články

Máte otázky,
chcete sa poradiť?
CHCEM SA OPÝTAŤ
Ide to aj
na splátky!
ZÁKROK NA SPLÁTKY

Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie “cookie” na našej stránke.