Fotorejuvenizácia - rýchle riešenie pre krásnu pleť

Laserové fotoomladenie

Zjednotená pokožka bez škvŕn, fľakov a rozšírených cievok s podporou tvorby kolagénu

Ak nič nestíhate, ste v jednom kolobehu a hľadáte rovnako rýchle a efektívne ošetrenia s minimálnym časom, stráveným na ležadle, fotorejuvenizácia je to pravé. Navyše, toto populárne ošetrenie patrí medzi neinvazívne zákroky. Vďaka laserovému omladeniu budete mať krásnu, mladšiu, farebne zjednotenú pleť bez škvŕn, fľakov a rozšírených cievok s podporou tvorby kolagénu.

Ošetrenie omladzuje pokožku terapeutickou metódou, ktorá pracuje na báze intenzívneho pulzného svetla a využíva princíp selektívnej fototermolýzy, teda zničenia vybraných buniek teplom. Svetlom sa cielene prehrievajú len farebné zmeny na pokožke, čiže cievky, pigmentové fľaky a kozmetické alebo kožné chyby, ktoré sa následne odstránia.

Efekt zákroku

Fotorejuvenizácia  predstavuje komplexný spôsob odstránenia pigmentových škvŕn, rozšírených cievok a zjednotenia farebného tónu pokožky na tvári, dekolte alebo iných častiach tela. Výsledkom pravidelných ošetrení je nielen krásna pokožka, ale toto ošetrenie vám naštartuje tvorbu kolagénu. Efekt je okamžitý, vaša pokožka viditeľne omladne.

Komu je zákrok určený

Ošetrenie sa odporúča pri hyperpigmentáciách pleti, problémoch s rozšírenými cievkami, začervenaním pokožky. Podporuje zjednotenie farebného tónu pleti, sťahuje póry, zlepšuje pružnosť kože. Vyhladzuje jemné vrásky a je doplnkom liečby akné.

Prístroj ponúka tri možnosti ošetrenia a riešenia problémov pleti.

AKNÉ – pomáha stiahnuť zápalové procesy na koži a podporuje ich hojenie. Neodstraňuje akné a jeho prvotnú príčinu, ale výrazne ho pomáha liečiť, navracia celistvosť pokožke, jednotný odtieň pleti a odstraňuje fľaky po akné.

REJUVENIZÁCIA – omladenie a vypnutie pokožky. Podporuje tvorbu kolagénu, tým zjemňuje vrásky, redukuje rozšírené póry a pleť sa rozžiari.

VASCULAR - odstraňuje cievky a začervenanie na pokožke. Laser ničí hemoglobín v popraskaných cievkach a odstraňuje začervenanie kože. Je výborným prostriedkom v liečbe rosacey- teda začervenania pokožky.

Pokyny pred zákrokom:Pred ošetrením nevystavujte pokožku slnečnému žiareniu, ani sa neopaľujte v soláriu. Laserové ošetrenia nie sú vhodné pri opálených typoch pleti, hrozí vytvorenie pigmentových škvŕn, ktorých proces odstránenia je zdĺhavejší.

Kontraindikácie

Pokožka, ktorá je vystavená slnečnému žiareniu, pacienti s diagnostikovanou epilepsiou, cukrovka, horúčkovité ochorenia, onkologické ochorenia, gravidita, dojčenie, systémové ochorenia v akútnej fáze, herpes, lieková forma liečby akné. 

Priebeh zákroku: Počas aplikácie intenzívneho pulzného svetla si pacient chráni oči tmavými okuliarmi. Pred ošetrením sa pleť musí pripraviť dôkladným odlíčením. Na aplikovanú oblasť sa potom nanesie gél a na pokožku sa priloží kryštál, cez ktorý prechádza svetelný impulz presne definovanej vlnovej dĺžky. Ten ničí pigmentové bunky alebo hemoglobín v rozšírených cievkach. Počas zákroku dochádza k výraznému prehriatiu ošetrovanej oblasti a klient môže cítiť teplo a pocit štipnutia na pokožke. Ošetrenie nie je bolestivé, ale pocit pálenia, či štipnutia je prítomný. Vnímanie týchto pocitov je individuálne.

Miesto aplikácie

Pokožka tváre, dekolt, ostatné časti tela.

Dĺžka zákroku

Približný čas ošetrenia s odlíčením, nanesením gélu a samotným ošetrením je cca 20 minút. Odporúčame absolvovať približne 3-5 ošetrení v odstupe 3 – 4 týždne.

Pokyny po zákroku

Po zákroku nie je potrebná žiadna špeciálna starostlivosť. Na tvár sa nanáša aj krém s hydratačným účinkom a je možné si naniesť aj make-up a prekryť tak jemné začervenanie pleti.

Rekonvalescencia

Nie je potrebná, ale minimálne dva týždne sa musíte vyhýbať silnému slnečnému žiareniu.

Možné komplikácie

Ošetrenie nesprevádzajú žiadne výrazné komplikácie. Pokožka je po ňom červená, ale v priebehu dňa začervenanie ustúpi. Pri nedodržaní pokynov a vystavení sa na silné slnko môže prísť k popáleniu pokožky. Samozrejme, tieto prípady sú ojedinelé a naozaj výnimočné, ale je dobré zvážiť pobyt na slnku.

K tomuto produktu nemáme zatiaľ žiadne hodnotenia.

Cenník

Cena ošetrenia:70,- €
Balík 3 ošetrení:180,- €
Balík 5 ošetrení:250,- €

Dá sa to aj na splátky!

Mali by ste záujem o zákrok, no nemôžete si dovoliť zaplatiť ho naraz? Envy klinika v spolupráci s HOME Credit Vám poskytne úver na naše služby už od 100 Eur až do výšky 3000 eur s dobou splácania až 20 mesiacov! Všetky náležitosti k úveru vybavíte priamo u nás na recepcii za pár minút.

Otázky z poradne

Vaša otázka

Súvisiace články

Máte otázky,
chcete sa poradiť?
CHCEM SA OPÝTAŤ
Ide to aj
na splátky!
ZÁKROK NA SPLÁTKY

Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie “cookie” na našej stránke.