HArmonyCa®

Novinka: jedna dermální výplň s dvojím účinkem

HArmonyCa® je hybridní dermální výplň, která díky HA - kyselině hyaluronové poskytuje pleti okamžitý lifting a díky Ca - hydroxyapatitu vápenatému trvalou stimulaci tvorby kolagenu v jedné injekci. Efektivně tak dosáhneme dlouhodobého liftingového účinku v oblasti obličeje. Ve výplni jsou obsaženy dvě nejsilnější zbraně proti stárnutí pleti. Tyto zajistí stimulaci tvorby kolagenu, pleť je pak pevnější, získá objem, vypadá mladší, navíc je dokonale hydratovaná a rozzářená.

Procedúru poskytujeme ako jedna z prvých kliník na Slovensku.

Komu je zákrok určený?

HArmonyCa® je pre náročných klientov, ktorých preferenciou je prirodzený výzor a potrebujú riešiť vrásky na stranách tváre a pred ušami, najmä pri úsmeve. HArmonyCa® môže zacieliť len bočnú časť tváre, nie pery alebo krk. Podobne ako Profhilo® má HArmonyCa® vynikajúci efekt a ak vám ju naši skúsení dermatológovia odporúčia, neváhajte.

 

HArmonyCa® a ostatné výplne

Najdôležitejším rozdielom je jedinečný duálny efekt, ktorý HArmonyCa® poskytuje. Má dlhodobý vplyv na kvalitu pokožky zlepšením jej štruktúry nad rámec životnosti kyseliny hyalurónovej. HArmonyCa® ošetruje povrchovú spodnú vrstvu pokožky, zatiaľ čo ostatné výplne pre objem sú umiestnené do hĺbky tkanív. 

Aplikácia a efekt

HArmonyCa® aplikujeme do laterálnej časti tváre povrchovým (subdermálnym) spôsobom. Vďaka dvojitému pôsobeniu poskytuje zložka HA - kyselina hyalurónová okamžitý liftingový efekt, zatiaľ čo guľôčky Ca - hydroxyapatit vápenatý spúšťajú nepretržitú stimuláciu kolagénu prostredníctvom aktivácie fibroblastov. Nové kolagénové vlákna sa vytvoria už do týždňa po ošetrení a výsledný efekt sa plne rozvinie do troch mesiacov.

Opakovanie zákroku

V závislosti od konkrétnych potrieb a požiadaviek klienta môže stačiť jedna aplikácia alebo procedúru v priebehu 6 mesiacov ešte raz zopakujeme.

 

 

K tomuto produktu nemáme zatiaľ žiadne hodnotenia.

Dá se to i na splátky!

Máte zájem o zákrok, ale nemůžete si ho dovolit zaplatit najednou? ENVY klinika ve spolupráci s HOME Credit Vám poskytne úvěr na naše služby už od 100€ až do výšky 3000 € s dobou splátek až 20 měsíců. Všechny náležitosti k úvěru vybavíte přímo u nás na recepci za pár minut.

Otázky z poradny

Vaše otázka

Máte dotazy,
chcete se poradit?
CHCI SE ZEPTAT
Jde to
na splátky!
ZÁKROK NA SPLÁTKY
Vyberte si prosím město
Vaší pobočky Envy