HArmonyCa®

Novinka: jedna dermálna výplň s dvojitým účinkom

HArmonyCa® je hybridná dermálna výplň, ktorá vďaka HA - kyseline hyalurónovej poskytuje okamžitý lifting a vďaka Ca - hydroxyapatitu vápenatému trvalú stimuláciu kolagénu v jednej injekcii. Efektívne tak dosiahneme dlhotrvajúci lifting tváre. Vo výplni sú dve najsilnejšie zbrane proti starnutiu pleti. Zabezpečia kolagénovú stimuláciu, teda pevnejšiu, plnšiu, mladšie vyzerajúcu pleť, ktorú navyše perfektne zhydratujú a rozžiaria.

Procedúru poskytujeme ako jedna z prvých kliník na Slovensku.

Komu je zákrok určený?

HArmonyCa® je pre náročných klientov, ktorých preferenciou je prirodzený výzor a potrebujú riešiť vrásky na stranách tváre a pred ušami, najmä pri úsmeve. HArmonyCa® môže zacieliť len bočnú časť tváre, nie pery alebo krk. Podobne ako Profhilo® má HArmonyCa® vynikajúci efekt a ak vám ju naši skúsení dermatológovia odporúčia, neváhajte.

 

HArmonyCa® a ostatné výplne

Najdôležitejším rozdielom je jedinečný duálny efekt, ktorý HArmonyCa® poskytuje. Má dlhodobý vplyv na kvalitu pokožky zlepšením jej štruktúry nad rámec životnosti kyseliny hyalurónovej. HArmonyCa® ošetruje povrchovú spodnú vrstvu pokožky, zatiaľ čo ostatné výplne pre objem sú umiestnené do hĺbky tkanív. 

Aplikácia a efekt

HArmonyCa® aplikujeme do laterálnej časti tváre povrchovým (subdermálnym) spôsobom. Vďaka dvojitému pôsobeniu poskytuje zložka HA - kyselina hyalurónová okamžitý liftingový efekt, zatiaľ čo guľôčky Ca - hydroxyapatit vápenatý spúšťajú nepretržitú stimuláciu kolagénu prostredníctvom aktivácie fibroblastov. Nové kolagénové vlákna sa vytvoria už do týždňa po ošetrení a výsledný efekt sa plne rozvinie do troch mesiacov.

Opakovanie zákroku

V závislosti od konkrétnych potrieb a požiadaviek klienta môže stačiť jedna aplikácia alebo procedúru v priebehu 6 mesiacov ešte raz zopakujeme.

 

 

K tomuto produktu nemáme zatiaľ žiadne hodnotenia.

Dá sa to aj na splátky!

Mali by ste záujem o zákrok, no nemôžete si dovoliť zaplatiť ho naraz? Envy klinika v spolupráci s HOME Credit Vám poskytne úver na naše služby už od 100 Eur až do výšky 3000 eur s dobou splácania až 20 mesiacov! Všetky náležitosti k úveru vybavíte priamo u nás na recepcii za pár minút.

Otázky z poradne

Vaša otázka

Máte otázky,
chcete sa poradiť?
CHCEM SA OPÝTAŤ
Ide to aj
na splátky!
ZÁKROK NA SPLÁTKY
Vyberte si prosím mesto
Vašej pobočky Envy