Úprava, zmenšení malých stydkých pysků

Labioplastika

V Spojených štátoch amerických patrí labioblastika k úplne bežným zákrokom. Na Slovensku začína byť tento zákrok tiež postupne čoraz viac vyhľadávaný. Zákrok sa radí medzi neinvazívne, je vykonávaný v lokálnej anestézii a je vhodný pre ženy s výraznejšími, väčšími malými pyskami ohanbia, ktoré im spôsobujú ťažkosti pri nosení bielizne, pri športe alebo pri pohlavnom styku.

Určený je tiež pre ženy, ktoré majú pocit, že väčšie malé pysky ohanbia by mohli prekážať ich partnerovi. Pacientky sa po operácii cítia omnoho lepšie, zákrok prispieva k psychickému uvoľneniu a zlepšeniu nielen sexuálneho života.

Predoperačná príprava

Pred operáciou je nutná hygiena a oholenie miesta operácie.

Priebeh zákroku

Samotnej úprave genitálií predchádza konzultácia u plastického chirurga. Úprava, zmenšenie malých pyskov ohanbia je ambulantný výkon. Cieľom operácie je odstránenie nadbytočného tkaniva z oblasti malých pyskov ohanbia. Zákrok je vhodné vykonať tesne po skončení menštruácie - do ďalšej menštruácie sa rany zahoja. Zákrok sa vykonáva v lokálnej anestézii, prípadne na žiadosť pacientky aj v celkovej krátkodobej anestézii. Dĺžka zákroku je približne 45 minút. Efekt zákroku je trvalý. Úprava malých pyskov ohanbia sa nezvykne vykonávať u pacientiek mladších ako 18 rokov.

Pooperačná starostlivosť a rekonvalescencia

V skorom pooperačnom období sú malé pysky opuchnuté niekoľko dní. V tomto období môže pacientka pri sedení pociťovať bolesť. Pacientka je poučená o tom, ako sa starať o rany a ako dbať o zvýšenú hygienu v oblasti genitálií. Stehy sa odstraňujú cca 14 dní po operácii. V prípade, ak sú použité vstrebateľné stehy, nie je nutné ich vyberať. Pohlavný styk je možný po cca 3 - 4 týždňoch od zákroku.

Možné komplikácie

Pooperačné krvácanie, pooperačná infekcia, hojenie rany hrubšími jazvami.

K tomuto produktu nemáme zatiaľ žiadne hodnotenia.

Dá se to i na splátky!

Máte zájem o zákrok, ale nemůžete si ho dovolit zaplatit najednou? ENVY klinika ve spolupráci s HOME Credit Vám poskytne úvěr na naše služby už od 100€ až do výšky 3000 € s dobou splátek až 20 měsíců. Všechny náležitosti k úvěru vybavíte přímo u nás na recepci za pár minut.

Otázky z poradny

Vaše otázka

Máte dotazy,
chcete se poradit?
CHCI SE ZEPTAT
Jde to
na splátky!
ZÁKROK NA SPLÁTKY
Vyberte si prosím město
Vaší pobočky Envy