Vitajte na najmodernejšej klinike estetickej medicíny, klinike ENVY. Krása je vedapreto službami, produktmi a komplexnou starostlivosťou poskytujeme našim klientom najvyššiu svetovú kvalitu. Centrála kliniky ENVY je v Košiciach, jej pobočky v Poprade, Bratislave a Žiline.

Zaručíme Vám individuálny a holistický prístup, najmodernejšie technológie a vedecké poznatky v praxi, diskrétnu a nadštandardnú starostlivosť.

ENVY vždy ponúka viac

Klinika ENVY sa špecializuje na krásu. Naši dermatológovia vyvinuli exkluzívny trojúrovňový systém ošetrovania pleti ENVY THERAPY®, ktorý pozostáva z neustále sa rozširujúcej rady produktov na domáce použitie, kozmetickej a medicínskej starostlivosti o pleť na našej klinike. Okrem komplexnej lekárskej kozmetiky a estetickej dermatológie poskytujeme inovatívne služby v plastickej chirurgii, v oddelení interného lekárstva, laserovej a preventívnej medicíny. K dispozícii sú aj oddelenia optimálnej výživy a regulácie hmotnosti, medicínskej trichológie či korektívna gynekológia. Ponuku špecializovaných ambulancií budeme ďalej rozširovať.

Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie “cookie” na našej stránke.