Vážené dámy a páni

našou víziou pri zakladaní kliniky v roku 2008 bolo vytvoriť v Košiciach modernú kliniku estetickej medicíny na svetovej úrovni.  Dnes sa už môžeme pochváliť centrálou kliniky v Košiciach a jej ambulancie nájdete v mestách Prešov, Poprad, Bratislava, Žilina. 

Pri zakladaní sme sa inšpirovali koncepciami zahraničných kliník, ktoré smerom ku klientovi uprednostňujú individuálny a komplexný prístup – od úvodnej konzultácie až po privátnu pooperačnú starostlivosť.

Vždy viac

V komfortnom a príjemnom prostredí našej kliniky nájdete služby v starostlivosti o tvár a telo z oblasti lekárskej kozmetiky, estetickej dermatológie, laserovej medicíny, liposukcie, plastickej chirurgie a najnovšie aj z oblasti optimálnej výživy a regulácie hmotnosti.

medzi najnovšie oddelenia patrí interné oddelenie – kde môžete absolvovať interné predoperačné vyšetrenie ako aj interné vyšetrenie za účelom stanovenia diagnóz vnútorných orgánov a oddelenie trichológie venujúce sa vlasom, ktoré ponúka jedinečný koncept medicínskej trichológie, po ktorom vám na mieru určime efektívnu liečbu. Špecialisti tak zaistia najkomplexnejšie možnosti riešenia, počnúc diagnostikou ochorení, poradenstvom ako upraviť životosprávu až po možnosti účinnej obnovy rastu vlasov.  

Novinkou kliniky ENVY  je oddelenie korektívnej gynekológie, ktoré poskytuje klinické riešenia pre optimálny pocit zdravia v každom veku aj v intímnej oblasti. 

Viac o oddeleniach a zákrokoch

Vybavenie a prístroje

Snažíme sa neustále napredovať a prinášať vám len to najlepšie z oblasti estetickej medicíny v podobe najmodernejšieho prístrojového a technického vybavenia, sledovania trendov a tiež najnovších lekárskych a estetických postupov.

Realizujeme zákroky ambulantné a tiež operačné. V máji 2014 sme otvorili novú lôžkovú časť oddelenia plastickej a jednodňovej chirurgie, ktorá vám okrem exkluzívnych priestorov určených na zotavenie a odpočinok poskytne aj privátnu zdravotnú starostlivosť.

Prehľad prístrojov a vybavenia

Odborníci a personál

Jednotlivé zákroky sú vykonávané tímom profesionálnych špecialistov - dermatológovia, plastickí chirurgovia, zdravotné sestry, terapeuti, dermakozmetičky a ďalší odborníci. Primárkou oddelenia estetickej dermatológie je uznávaná dermatologička MUDr. Zuzana Kožuchová. Primárom oddelenia plastickej a estetickej chirurgie je lekár s medzinárodnými skúsenosťami - MUDr. Mahdi Nasab.

Spoznajte náš personál

Krása nebola nikdy dostupnejšia...

Keďže sa vám snažíme vysť v ústrety, v spolupráci s úverovou spoločnosťou vám vieme poskytnúť úver do výšky 3 000.- €, a to priamo u nás na klinike, čím sa naše služby stanú dostupnými pre všetkých, ktorí volia kvalitu za primeranú cenu.

Viac o cenách, splátkach a akciách

Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie “cookie” na našej stránke.