Vitajte na klinike estetickej a preventívnej medicíny ENVY. Krása je veda! Našimi službami, produktmi a komplexnou starostlivosťou poskytujeme klientom najvyššiu svetovú kvalitu. Klinika ENVY má pobočky v Bratislave, Košiciach, Poprade a Žiline. 

Zaručíme vám individuálny prístup, najmodernejšie technológie a vedecké poznatky v praxi, diskrétnu a nadštandardnú starostlivosť.

 

ENVY vždy ponúka viac

Klinika ENVY sa špecializuje na krásu a zdravie už 13 rokov v 4 slovenských mestách.

 Okrem komplexnej starostlivosti v plastickej chirurgii a estetickej dermatológii poskytujeme inovatívne služby v oblastiach interného lekárstva, laserovej a preventívnej medicíny, lekárskej kozmetiky a trichológie. K dispozícii sú aj oddelenia optimálnej výživy a regulácie hmotnosti, medicínskej trichológie či cievnej chirurgie. Ponuku špecializovaných ambulancií ďalej dopĺňame.

Náš tím lekárov, zdravotníckeho personálu a terapeutov tvorí takmer 50 kvalifikovaných odborníkov.

Sme školiacim strediskom mnohých operačných aj korektívnych metód a naši dermatológovia vyvinuli aj patentovaný trojúrovňový systém ošetrovania pleti ENVY Therapy®, ktorý pozostáva z neustále sa rozširujúcej rady produktov na domáce použitie, kozmetickej a medicínskej starostlivosti o pleť na našej klinike.

Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie “cookie” na našej stránke.