Vitajte na klinike estetickej a preventívnej medicíny Envy. Krása je veda! Našimi službami, produktmi a komplexnou starostlivosťou poskytujeme klientom najvyššiu svetovú kvalitu. Envy Klinika pôsobí v Bratislave, Košiciach, Prahe a na jeseň 2023 sme otvorili pobočku v Liptovskom Mikuláši.

Zaručíme vám individuálny prístup, najmodernejšie technológie a vedecké poznatky v praxi, diskrétnu a nadštandardnú starostlivosť.

 

ENVY ponúka viac

Envy Klinika sa špecializuje na krásu a zdravie už 15 rokov. Okrem komplexnej starostlivosti v plastickej chirurgii a estetickej dermatológii poskytujeme inovatívne služby v oblastiach interného lekárstva, laserovej a preventívnej medicíny, lekárskej kozmetiky a trichológie. Ponuku špecializovaných ambulancií ďalej dopĺňame.

Náš tím lekárov, zdravotníckeho personálu a terapeutov tvorí takmer 50 kvalifikovaných odborníkov.

Sme školiacim strediskom mnohých operačných aj korektívnych metód a naši dermatológovia vyvinuli aj patentovaný trojúrovňový systém ošetrovania pleti Envy Therapy, ktorý pozostáva z neustále sa rozširujúcej rady produktov na domáce použitie, kozmetickej a medicínskej starostlivosti o pleť na našej klinike.


NAŠI ODBORNÍCISTE V DOBRÝCH RUKÁCH
VYBAVENIE A PRÍSTROJENAJNOVŠIE TECHNOLÓGIE A POSTUPY
Vyberte si prosím mesto
Vašej pobočky Envy