Vážené dámy a páni

našou víziou pri zakladaní kliniky v roku 2008 bolo vytvoriť v Košiciach modernú kliniku estetickej medicíny na svetovej úrovni.  Dnes sa už môžeme pochváliť centrálou kliniky v Košiciach a jej ambulancie nájdete v mestách Prešov, Poprad, Bratislava a čoskoro už aj v Žiline. 

Pri zakladaní sme sa inšpirovali koncepciami zahraničných kliník, ktoré smerom ku klientovi uprednostňujú individuálny a komplexný prístup – od úvodnej bezplatnej konzultácie až po privátnu pooperačnú starostlivosť.

Vždy viac

V komfortnom a príjemnom prostredí našej kliniky nájdete služby v starostlivosti o tvár a telo z oblasti lekárskej kozmetiky, estetickej dermatológie, laserovej medicíny, liposukcie, plastickej chirurgie a najnovšie aj z oblasti optimálnej výživy a regulácie hmotnosti.

Novinkou je Interné oddelenie – kde môžete absolvovať interné predoperačné vyšetrenie ako aj interné vyšetrenie za účelom stanovenia diagnóz vnútorných orgánov.

Viac o oddeleniach a zákrokoch

Vybavenie a prístroje

Snažíme sa neustále napredovať a prinášať vám len to najlepšie z oblasti estetickej medicíny v podobe najmodernejšieho prístrojového a technického vybavenia, sledovania trendov a tiež najnovších lekárskych a estetických postupov.

Realizujeme zákroky ambulantné a tiež operačné. V máji 2014 sme otvorili novú lôžkovú časť oddelenia plastickej a jednodňovej chirurgie, ktorá vám okrem exkluzívnych priestorov určených na zotavenie a odpočinok poskytne aj privátnu zdravotnú starostlivosť.

Prehľad prístrojov a vybavenia

Odborníci a personál

Jednotlivé zákroky sú vykonávané tímom profesionálnych špecialistov - dermatológovia, plastickí chirurgovia, zdravotné sestry, terapeuti, dermakozmetičky a ďalší odborníci. Primárkou oddelenia estetickej dermatológie je uznávaná dermatologička MUDr. Zuzana Kožuchová. Primárom oddelenia plastickej a estetickej chirurgie je lekár s medzinárodnými skúsenosťami - MUDr. Mahdi Nasab.

Spoznajte náš personál

Krása nebola nikdy dostupnejšia...

Keďže sa vám snažíme vysť v ústrety, v spolupráci s úverovou spoločnosťou vám vieme poskytnúť úver do výšky 3 000.- €, a to priamo u nás na klinike, čím sa naše služby stanú dostupnými pre všetkých, ktorí volia kvalitu za primeranú cenu.

Viac o cenách, splátkach a akciách