No-Needle Mesotherapy

Neainvazívny zákrok bez použitia ihiel

Prevratná metóda beizhlovej mezoterapie je použiteľná v oblasti tváre, krku, dekoltu a pokožky tela, kde dochádza k okamžitému spevneniu a vypnutiu pokožky. Pri aplikácii do vlasovej časti dochádza k posilneniu vlasových korienkov, urýchľuje sa rast vlasov a zlepšuje sa ich kvalita. Pri celulitíde dochádza k zmierneniu jej prejavov a k úbytku tukových zásob. V prípade jaziev a strií dochádza k reparácii už vzniknutých poškodení a zároveň sa zabraňuje vzniku nových.

Prevratná metóda beizhlovej mezoterapie je použiteľná v oblasti tváre, krku, dekoltu a pokožky tela, kde dochádza k okamžitému spevneniu a vypnutiu pokožky. Pri aplikácii do vlasovej časti dochádza k posilneniu vlasových korienkov, urýchľuje sa rast vlasov a zlepšuje sa ich kvalita. Pri celulitíde dochádza k zmierneniu jej prejavov a k úbytku tukových zásob. V prípade jaziev a strií dochádza k reparácii už vzniknutých poškodení a zároveň sa zabraňuje vzniku nových.

Bezihlová mezoterapia alebo inak elektroporácia pomocou kladných a záporných pólov vytvára na pokožke mikrokanáliky, cez ktoré sa aplikované látky dostávajú do pokožky rýchlejšie a dostávajú sa do jej hlbších štruktúr. Medzi aplikované látky patrí kyselina hyalurónová, vitamíny A, C, E, provitamín B, patentovaná odľahčená kyselina Hyacare, látky podporujúce neokolagenézu, aminoxil a iné v závislosti od druhu použitého kokteilu účinných látok upravených nanotechnológiou. Na našej klinike používame preparáty renomovanej anti-age dermakozmetiky z produkcie talianskych laboratórií RENLIVE Cosmeceuticals. Bezihlovou mezoterapiou sa dosiahne prienik do štyroch milimetrov hĺbky pokožky, bez použitia ihiel.

Kedy je vhodné použiť zákrok?

• na potlačenie prejavov starnutia kože
• po lete na obnovenie pleti poškodenej slnečným žiarením
• pre okamžitú tonizáciu a hydratáciu pleti
• na liečbu niektorých chorobných stavov napr. akné
• na posilnenie vlasových korienkov
• na zmiernenie prejavov jaziev a strií
• pre ošetrenie tukových adipov (lokálne tuky) a prejavov celulitídy

Priebeh zákroku

Ku každej ošetrovanej oblasti sa používa iný typ hlavice a iný typ aplikovaného séra.

• na ošetrovanú oblasť sa aplikuje príslušné koncentrované sérum alebo prípravok
• následne sa hlavicou prechádza po ošetrovanej oblasti

Pri ošetrení tváre, pri staršej pleti postihnutej gravitačným starnutím a ochabením kontúr, odporúčame tiež ošetrenie rádiomezolift, kombinujúce elektroporáciu a následnú rádiofrekvenčnú kúru. Odporúčaný počet ošetrení 6 - 8.

Pri ošetrení vlasových korienkov odporúčame 4 kúry v priebehu mesiaca a na potenciovanie výsledku odporúčame pokračovať formou domáceho nanášania koncentrátu masážou, počas ďalšieho mesiaca.

Pri liečbe jaziev a strií odporúčame 4 - 6 sedení, v týždňových intervaloch.

Na ošetrenie tukových adipov (lokálnych tukov) a prejavov celulitídyodporúčame 4 - 6 sedení v týždňových intervaloch. Maximálne vhodná je kombinácia s telovou rádiofrekvenciou.

Rekonvalescencia a nežiaduce účinky

žiadne

Kontraindikácie

Ochorenia srdca, tehotenstvo, kojenie.

Ošetrenie tváre

Do pokožky tváre je vpravované koncentrované, protivráskové sérum. Sérum podporuje produkciu krátkodobého kožného kolagénu (kyselina hyalurónová, glucosamine sulfate) a tiež dlhodobého kožného kolagénu (aminokyseliny, prekurzor kolagénu). Sérum obsahuje aj kyselinu hyalurónovú, ktorá je dodávaná do spodných vrstiev pokožky. Vďaka technológii nanozómov je v pleti okamžite obnovená zásoba vody. Pleť je pevná, vyhladená a vrásky sa vytrácajú.

Ide o komplexnú liečbu, ktorá pomáha zvyšovať hydratáciu buniek a podporovať správnu biochemickú a biologickú štruktúru tkanív.

Ošetrenie vlasových korienkov

Cieľom ošetrenia je posilnenie vlasových korienkov pomocou vpravovaného koncentrátu NEOHAIR. Koncentrát pôsobí proti vypadávaniu vlasov, urýchľuje rast a zväčšuje priemer vlasu.

Prípravok funguje na troch úrovniach:

1. úroveň: vďaka aktivite rastlinných výťažkov prípravok pomáha zvyšovať krvnú cirkuláciu, ktorá vedie k zvýšeniu okysličenia a zavlaženia vlasovej pokožky
2. úroveň: vitamíny v spolupráci s rastlinnými výťažkami bojujú proti voľným radikálom, ktoré napádajú vlasovú štruktúru a spôsobujú vypadávanie vlasov
3. úroveň: aminokyseliny - prekurzory keratínu a ďalších proteínov zabezpečujú korienkom správnu výživu a podporujú rast.

Ošetrenie tukových adipov (lokálne tuky) a prejavov celulitídy

Ošetrenie sa vykonáva vpravovaním koncentrátu so špeciálnym zložením, ktorýpomáha stenčovať tukové zásoby a zjemňovať prejavy celulitídy. Aktívne látky pôsobia priamo na tukové bunky, zabezpečujú rozkladanie tukov a zabraňujú tvorbe ďalších adipocytov.

Ošetrenie spôsobuje prehriatie tkaniva (dočasný zápal), ktoré sa prejavuje po niekoľkých týždňoch merateľným úbytkom tuku v centimetroch.

Liečba jaziev a strií

Elektroporácia je tiež výborným doplnkom pri liečbe jaziev a strií. Strie môžu vznikať počas tehotenstva, pri priberaní, chudnutí, kedy dochádza k nadmernému napínaniu pokožky a poškodeniu subdermálneho kolagénu a elastínových vlákien. Bezihlová mezoterapia a vpravovaný prípravok NEOTONE reparuje už vzniknuté poškodenia pokožky a to tak, že zabezpečuje rezervy biomolekúl, čím dochádza k spevneniu a obnove bunkových membrán a tiež k zabráneniu vzniku nových strií.

Indikácie

• na potlačenie prejavov starnutia kože
• po lete na obnovenie pleti poškodenej slnečným žiarením
• pre okamžitú tonizáciu a hydratáciu pleti
• na liečbu niektorých chorobných stavov, napr. akné
• na posilnenie vlasových korienkov
• na vyhladenie jaziev a strií
• pre ošetrenie tukových adipov a prejavov celulitídy

Priebeh zákroku

Na každú ošetrovanú oblasť sa používa iný typ hlavice a aplikovaného séra.

Pri ošetrení tváre, pri staršej pleti odporúčame tiež ošetrenie rádiomezolift, kombinujúce elektroporáciu a následnú rádiofrekvenčnú kúru. 

Pri ošetrení vlasových korienkov odporúčame 4 kúry v priebehu mesiaca a na zlepšenie výsledku domácu vlasovú starostlivosť. 

Pri liečbe jaziev a strií odporúčame 4 - 6 procedúr, v týždňových intervaloch.

Na ošetrenie tukových adipov a celulitídy odporúčame 4 - 6 procedúr v týždňových intervaloch. Maximálne vhodná je kombinácia s telovou rádiofrekvenciou.

 

 

Kontraindikácie

Ochorenia srdca, tehotenstvo, dojčenie.

Ošetrenie tváre

Do pokožky tváre sa vpraví koncentrované, protivráskové sérum, ktoré podporuje produkciu krátkodobého i dlhodobého kožného kolagénu. Sérum obsahuje aj kyselinu hyalurónovú, vďaka technológii nanozómov okamžite v pleti obnovuje zásobu vody. Komplexná liečba pomáha zvyšovať hydratáciu buniek a podporovať správnu biochemickú a biologickú štruktúru tkanív.

Ošetrenie vlasových korienkov

Koncentrát NEOHAIR pôsobí proti vypadávaniu vlasov, urýchľuje rast a zväčšuje priemer vlasu.

Prípravok funguje na troch úrovniach:

1. vďaka aktivite rastlinných výťažkov pomáha zvyšovať krvnú cirkuláciu, ktorá vedie k zvýšeniu okysličenia a zavlaženia vlasovej pokožky
2. vitamíny v spolupráci s rastlinnými výťažkami bojujú proti voľným radikálom, ktoré napádajú vlasovú štruktúru a spôsobujú vypadávanie vlasov
3. aminokyseliny - prekurzory keratínu a ďalších proteínov zabezpečujú korienkom správnu výživu a podporujú rast

Ošetrenie tukových adipov a celulitídy

Špeciálny koncentrát pomáha stenšovať tukové zásoby a zjemňovať prejavy celulitídy. Aktívne látky pôsobia priamo na tukové bunky, zabezpečujú rozkladanie tukov a zabraňujú tvorbe ďalších adipocytov.

Ošetrenie spôsobuje prehriatie tkaniva, ktoré sa prejaví po niekoľkých týždňoch merateľným úbytkom tuku v centimetroch.

Liečba jaziev a strií

Vpravovaný prípravok NEOTONE reparuje už vzniknuté poškodenia pokožky tak, že zabezpečuje rezervy biomolekúl, čím dochádza k spevneniu a obnove bunkových membrán a tiež k zabráneniu vzniku nových strií a jaziev.

K tomuto produktu nemáme zatiaľ žiadne hodnotenia.

Prices

Price of the procedure:30,-€

Dá sa to aj na splátky!

Mali by ste záujem o zákrok, no nemôžete si dovoliť zaplatiť ho naraz? Envy klinika v spolupráci s HOME Credit Vám poskytne úver na naše služby už od 100 Eur až do výšky 3000 eur s dobou splácania až 20 mesiacov! Všetky náležitosti k úveru vybavíte priamo u nás na recepcii za pár minút.

FAQs

Vaša otázka
Need an advice?I HAVE QUESTION
Beauty is availablePROCEDURES ON LOAN

Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie “cookie” na našej stránke.