Bezihlová mezoterapia

Neainvazívny zákrok bez použitia ihiel

Beizhlovú mezoterapiu používame v oblasti tváre, krku, dekoltu a pokožky tela, kde dochádza k okamžitému spevneniu a vypnutiu pokožky. Pri aplikácii do vlasovej časti sa posilnia vlasové korienky, urýchli sa rast vlasov a zlepší sa ich kvalita. Zmierňuje prejavy celulitídy. Reparuje jazvy a strie a zabraňuje vzniku nových.

Bezihlová mezoterapia je elektroporácia pomocou kladných a záporných pólov. Na pokožke vytvára mikrokanáliky, cez ktoré sa aplikované látky dostávajú rýchlejšie do jej hlbších štruktúr. Medzi aplikované látky patrí kyselina hyalurónová, vitamíny A, C, E, provitamín B, patentovaná odľahčená kyselina Hyacare, látky podporujúce neokolagenézu, aminoxil a iné v závislosti od druhu použitého kokteilu účinných látok. Mezoterapia prenikne do štyroch mm hĺbky pokožky.

Indikácie

• na potlačenie prejavov starnutia kože
• po lete na obnovenie pleti poškodenej slnečným žiarením
• pre okamžitú tonizáciu a hydratáciu pleti
• na liečbu niektorých chorobných stavov, napr. akné
• na posilnenie vlasových korienkov
• na vyhladenie jaziev a strií
• pre ošetrenie tukových adipov a prejavov celulitídy

Priebeh zákroku

Na každú ošetrovanú oblasť sa používa iný typ hlavice a aplikovaného séra.

Pri ošetrení tváre, pri staršej pleti odporúčame tiež ošetrenie rádiomezolift, kombinujúce elektroporáciu a následnú rádiofrekvenčnú kúru. 

Pri ošetrení vlasových korienkov odporúčame 4 kúry v priebehu mesiaca a na zlepšenie výsledku domácu vlasovú starostlivosť. 

Pri liečbe jaziev a strií odporúčame 4 - 6 procedúr, v týždňových intervaloch.

Na ošetrenie tukových adipov a celulitídy odporúčame 4 - 6 procedúr v týždňových intervaloch. Maximálne vhodná je kombinácia s telovou rádiofrekvenciou.

 

 

Ošetrenie tváre

Do pokožky tváre sa vpraví koncentrované, protivráskové sérum, ktoré podporuje produkciu krátkodobého i dlhodobého kožného kolagénu. Sérum obsahuje aj kyselinu hyalurónovú, vďaka technológii nanozómov okamžite v pleti obnovuje zásobu vody. Komplexná liečba pomáha zvyšovať hydratáciu buniek a podporovať správnu biochemickú a biologickú štruktúru tkanív.

Ošetrenie vlasových korienkov

Koncentrát NEOHAIR pôsobí proti vypadávaniu vlasov, urýchľuje rast a zväčšuje priemer vlasu.

Prípravok funguje na troch úrovniach:

1. vďaka aktivite rastlinných výťažkov pomáha zvyšovať krvnú cirkuláciu, ktorá vedie k zvýšeniu okysličenia a zavlaženia vlasovej pokožky
2. vitamíny v spolupráci s rastlinnými výťažkami bojujú proti voľným radikálom, ktoré napádajú vlasovú štruktúru a spôsobujú vypadávanie vlasov
3. aminokyseliny - prekurzory keratínu a ďalších proteínov zabezpečujú korienkom správnu výživu a podporujú rast

Ošetrenie tukových adipov a celulitídy

Špeciálny koncentrát pomáha stenšovať tukové zásoby a zjemňovať prejavy celulitídy. Aktívne látky pôsobia priamo na tukové bunky, zabezpečujú rozkladanie tukov a zabraňujú tvorbe ďalších adipocytov.

Ošetrenie spôsobuje prehriatie tkaniva, ktoré sa prejaví po niekoľkých týždňoch merateľným úbytkom tuku v centimetroch.

Liečba jaziev a strií

Vpravovaný prípravok NEOTONE reparuje už vzniknuté poškodenia pokožky tak, že zabezpečuje rezervy biomolekúl, čím dochádza k spevneniu a obnove bunkových membrán a tiež k zabráneniu vzniku nových strií a jaziev.

K tomuto produktu nemáme zatiaľ žiadne hodnotenia.

Dá sa to aj na splátky!

Mali by ste záujem o zákrok, no nemôžete si dovoliť zaplatiť ho naraz? Envy klinika v spolupráci s HOME Credit Vám poskytne úver na naše služby už od 100 Eur až do výšky 3000 eur s dobou splácania až 20 mesiacov! Všetky náležitosti k úveru vybavíte priamo u nás na recepcii za pár minút.

Otázky z poradne

Vaša otázka

Máte otázky,
chcete sa poradiť?
CHCEM SA OPÝTAŤ
Ide to aj
na splátky!
ZÁKROK NA SPLÁTKY
Vyberte si prosím mesto
Vašej pobočky Envy