Bezihlová mezoterapia

Neainvazívny, moderný a progresívny zákrok bez použitia ihiel

Prevratná metóda beizhlovej mezoterapie je použiteľná v oblasti tváre, krku, dekoltu a pokožky tela, kde dochádza k okamžitému spevneniu a vypnutiu pokožky. Pri aplikácii do vlasovej časti dochádza k posilneniu vlasových korienkov, urýchľuje sa rast vlasov a zlepšuje sa ich kvalita. Pri celulitíde dochádza k zmierneniu jej prejavov a k úbytku tukových zásob. V prípade jaziev a strií dochádza k reparácii už vzniknutých poškodení a zároveň sa zabraňuje vzniku nových.

Bezihlová mezoterapia alebo inak elektroporácia pomocou kladných a záporných pólov vytvára na pokožke mikrokanáliky, cez ktoré sa aplikované látky dostávajú do pokožky rýchlejšie a dostávajú sa do jej hlbších štruktúr. Medzi aplikované látky patrí kyselina hyalurónová, vitamíny A, C, E, provitamín B, patentovaná odľahčená kyselina Hyacare, látky podporujúce neokolagenézu, aminoxil a iné v závislosti od druhu použitého kokteilu účinných látok upravených nanotechnológiou. Na našej klinike používame preparáty renomovanej anti-age dermakozmetiky z produkcie talianskych laboratórií RENLIVE Cosmeceuticals. Bezihlovou mezoterapiou sa dosiahne prienik do štyroch milimetrov hĺbky pokožky, bez použitia ihiel.

Kedy je vhodné použiť zákrok?

• na potlačenie prejavov starnutia kože
• po lete na obnovenie pleti poškodenej slnečným žiarením
• pre okamžitú tonizáciu a hydratáciu pleti
• na liečbu niektorých chorobných stavov napr. akné
• na posilnenie vlasových korienkov
• na zmiernenie prejavov jaziev a strií
• pre ošetrenie tukových adipov (lokálne tuky) a prejavov celulitídy

Priebeh zákroku

Ku každej ošetrovanej oblasti sa používa iný typ hlavice a iný typ aplikovaného séra.

• na ošetrovanú oblasť sa aplikuje príslušné koncentrované sérum alebo prípravok
• následne sa hlavicou prechádza po ošetrovanej oblasti

Pri ošetrení tváre, pri staršej pleti postihnutej gravitačným starnutím a ochabením kontúr, odporúčame tiež ošetrenie rádiomezolift, kombinujúce elektroporáciu a následnú rádiofrekvenčnú kúru. Odporúčaný počet ošetrení 6 - 8.

Pri ošetrení vlasových korienkov odporúčame 4 kúry v priebehu mesiaca a na potenciovanie výsledku odporúčame pokračovať formou domáceho nanášania koncentrátu masážou, počas ďalšieho mesiaca.

Pri liečbe jaziev a strií odporúčame 4 - 6 sedení, v týždňových intervaloch.

Na ošetrenie tukových adipov (lokálnych tukov) a prejavov celulitídyodporúčame 4 - 6 sedení v týždňových intervaloch. Maximálne vhodná je kombinácia s telovou rádiofrekvenciou.

Rekonvalescencia a nežiaduce účinky

žiadne

Kontraindikácie

Ochorenia srdca, tehotenstvo, kojenie.

Ošetrenie tváre

Do pokožky tváre je vpravované koncentrované, protivráskové sérum. Sérum podporuje produkciu krátkodobého kožného kolagénu (kyselina hyalurónová, glucosamine sulfate) a tiež dlhodobého kožného kolagénu (aminokyseliny, prekurzor kolagénu). Sérum obsahuje aj kyselinu hyalurónovú, ktorá je dodávaná do spodných vrstiev pokožky. Vďaka technológii nanozómov je v pleti okamžite obnovená zásoba vody. Pleť je pevná, vyhladená a vrásky sa vytrácajú.

Ide o komplexnú liečbu, ktorá pomáha zvyšovať hydratáciu buniek a podporovať správnu biochemickú a biologickú štruktúru tkanív.

Ošetrenie vlasových korienkov

Cieľom ošetrenia je posilnenie vlasových korienkov pomocou vpravovaného koncentrátu NEOHAIR. Koncentrát pôsobí proti vypadávaniu vlasov, urýchľuje rast a zväčšuje priemer vlasu.

Prípravok funguje na troch úrovniach:

1. úroveň: vďaka aktivite rastlinných výťažkov prípravok pomáha zvyšovať krvnú cirkuláciu, ktorá vedie k zvýšeniu okysličenia a zavlaženia vlasovej pokožky
2. úroveň: vitamíny v spolupráci s rastlinnými výťažkami bojujú proti voľným radikálom, ktoré napádajú vlasovú štruktúru a spôsobujú vypadávanie vlasov
3. úroveň: aminokyseliny - prekurzory keratínu a ďalších proteínov zabezpečujú korienkom správnu výživu a podporujú rast.

Ošetrenie tukových adipov (lokálne tuky) a prejavov celulitídy

Ošetrenie sa vykonáva vpravovaním koncentrátu so špeciálnym zložením, ktorýpomáha stenčovať tukové zásoby a zjemňovať prejavy celulitídy. Aktívne látky pôsobia priamo na tukové bunky, zabezpečujú rozkladanie tukov a zabraňujú tvorbe ďalších adipocytov.

Ošetrenie spôsobuje prehriatie tkaniva (dočasný zápal), ktoré sa prejavuje po niekoľkých týždňoch merateľným úbytkom tuku v centimetroch.

Liečba jaziev a strií

Elektroporácia je tiež výborným doplnkom pri liečbe jaziev a strií. Strie môžu vznikať počas tehotenstva, pri priberaní, chudnutí, kedy dochádza k nadmernému napínaniu pokožky a poškodeniu subdermálneho kolagénu a elastínových vlákien. Bezihlová mezoterapia a vpravovaný prípravok NEOTONE reparuje už vzniknuté poškodenia pokožky a to tak, že zabezpečuje rezervy biomolekúl, čím dochádza k spevneniu a obnove bunkových membrán a tiež k zabráneniu vzniku nových strií.

Cenník

Cena ošetrenia30,-€
    Chcem sa objednať     

Dá sa to aj na splátky!

Mali by ste záujem o zákrok, no nemôžete si dovoliť zaplatiť ho naraz? Envy klinika v spolupráci s HOME Credit Vám poskytne úver na naše služby už od 100 Eur až do výšky 3000 eur s dobou splácania až 20 mesiacov! Všetky náležitosti k úveru vybavíte priamo u nás na recepcii za pár minút.

Potrebujete konzultáciu?

Konkrétne detaily zákroku Vám doporučujeme dohodnúť si na osobnej konzultácii s lekárom. Lekár Vám navrhne najoptimálneší priebeh zákroku a vyráta presnú sumu zákroku. Vieme, že na prvom mieste je Vaše zdravie a spokojnosť.

V prípade akýchkoľvek otázok ešte pred konzultáciou, nám spokojne napíšte na recepcia@envyclinic.sk alebo použite našu online PORADŇU.

V ENVY samozrejme nájdete 100% diskrétnosť. 

Môžete sa spoľahnúť.

Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie “cookie” na našej stránke.