Mesotherapy- Stem cell mesotherapy

Individuálne vytvorená mezoterapia podľa potrieb Vašej pleti.

ENVY Therapy® Mezo - ako unikátny koncept personalizovanej mezoterapie je súčasťou jedinečného 3-úrovňového systému starostlivosti o pleť vyvinutého a registrovaného Klinikou ENVY®.

Mezoterapia výťažkom z kmeňových buniek sa zameriava na anti-agingový efekt. Ide o metódu, pri ktorej sa injekčne aplikuje zmes peptidov, rastových hormónov a výťažkov z kmeňových buniek. Organické zložky kmeňových buniek majú na pokožku okamžitý zvlhčujúci a antioxidačný účinok. Kmeňové bunky sa môžu využiť pri omladení tváre, krku, dekoltu a rúk. Unikátna kúra je s obľubou využívaná na švajčiarskych klinikách, zbavuje pokožku únavy a vrások, vrásky sa vyhladzujú a zlepšuje sa celková textúra.

Metóda omladzovania kmeňovými bunkami, upravuje pleť v 4 krokoch:

1. vyvažuje hodnotu pH
2. poskytuje výživu a účinné zložky pre hydratáciu pleti
3. zmierňuje vrásky
4. obnovuje pružnosť pleti

Komu je zákrok určený?

Ideálnym kandidátom na túto terapiu je žena alebo muž s dehydratovanou pokožkou.

Priebeh zákroku

Kmeňové bunky sa vpravujú priamo do pleti tenučkou ihlou v mnohopočetných vpichoch s už vopred spracovaným a nariedeným roztokom. Injekcia je mierne bolestivá, preto sa zákrok vykonáva podľa želania klientky v lokálnom znecitlivení.

Rekonvalescencia

Po ukončení zákroku pretrváva mierny difúzny opuch, po vpichoch môžu vzniknúť malé chrastičky či modrinky a začervenanie. Je ich však možné zakryť make-upom. Subjektívne klient pociťuje tŕpnutie a pálenie pokožky - je to však prechodné a trvá iba pár hodín. Zákrok sa vykonáva ambulantne. Nie je potrebné špeciálne obdobie na rekonvalescenciu ani PN.
Dĺžka trvania zákroku je 20 až 30 minút.
Odporúčaný počet kúr – 5 injekčných dávok počas obdobia 2 mesiacov.

Kmeňové bunky

Starnutie vzniká nielen stratou kmeňových buniek, ale aj postupným znižovaním výroby látok podobných hormónom. Spomalit’ proces starnutia sa dá pomocou podania do organizmu biologicky aktívnych látok, ktoré zabraňujú starnutiu organizmu.

Výťažok z kmeňových buniek sa získava z ľudských alebo zvieracích tukových buniek. Pre skrášľovaciu medicínu sa ale vyrába umelo pomocou najmodernejších inžinierskych biotechnológií.
Bolo experimentálne dokázané, že zostarnuté bunky môžu znovunadobudnút’ charakteristiky "mladších buniek" práve pomocou týchto kmeňových buniek.

Mezoterapia očného okolia

RRS HA EYES - reparuje, vypĺňa a stimuluje očné okolie. Jemné vrásky okolo očí a tmavé kruhy dodávajú tvári unavený výraz. RRS HA EYES je injekčná výplň (mezoterapia,biorevitalizácia) špeciálne vyvinutá pre starnúcu pleť okolo očí. Obsahuje nezosieťovanú kyselinu hyaluronovú, antioxidanty, peptidy, flavonoidy, stopové prvky.
Toto vysoko účinné zloženie prispieva k zlepšeniu povrchových vrások, redukcii tmavých kruhov a rozjasneniu očného okolia.
 
Dĺžka trvania zákroku je asi 20 minút.
 
Na dosiahnutie najlepších výsledkov sa odporúčajú 4 ošetrenia v dvojtýždňových intervaloch.
 
Zákrok sa doporučuje opakovať 1 až 3 krát ročne.

Typy mezoterapií ENVY Therapy®

Výber aktívnych látok a samotné zloženie každej individuálne pripravenej mezoterapie kombinujeme v súlade s komplexným systémom  ENVY THERAPY®, ktorý definuje 4 základné problémy pleti:

- starnúca pleť s vráskami -  ENVY THERAPY® Antiaging

- pleť bojujúca s pigmentáciami a farebnými nerovnosťami -  ENVY THERAPY® Brightening

- suchá, dehydrovaná pleť -  ENVY THERAPY® Hydrating

- nečistá pleť so sklonom k akné -  ENVY THERAPY® Clearing

Účinné látky

Pri potrebe hydratácie a rejuvenizácie je to komplex vitamínov (napr.vit.A, K, E, B7, B1, B12, B2, B5,) – ktoré revitalizujú pokožku, aminikoseliny, ktoré sú potrebné na tvorbu fib roblastov (novotvorba kolegénu a eastínu ), komplex peptidov - ktoré sa podieľajú na vytváraní nových kožných buniek , redukcii jaziev, hydratácii a prekrvení pokožky, a samozrejme aj kyselina hyaluronová , ktorej podiel je 1%, čo túto metódu odlišuje od ENVY THERAPY® VITAL, kde je použitá unikátna zosieťovaná kyselina hyalurónová vo vysokej koncentrácii v najvyššej kvalite s maximálnym omladzujúcim efektom  (viď. zákrok ENVY THERAPY® VITAL) .

Pri pigmentáciach roztok obsahuje jednak depigmentačné látky (napr. arbutin), látky rozjasňujúce a zjednocujúce farebný odtieň pleti a jednak látky obmedzujúce tvorbu melanínu a tým preventívne pôsobí na vznik nových pigmnetácií.

Komu je zákrok určený?

Ideálnym kandidátom na túto invazívnu terapiu je žena alebo muž s: 

- dehydratovanou a suchou pokožkou so začínajúcimi vráskami.
- pokožkou trpiacou pigmentáciami, fľakmi, nejednotnou farbou a pleťou bez jasu.
– problematickou pleťou so sklonom k akné
- pokožkou bojujúcou so známkami stárnutia, stratou pružnosti a vráskami -

(prípadne ako doplnková starostlivosť k ENVY Therapy® Vital)

Priebeh zákroku

Mezoterapia sa vpravuje priamo do pokožky tváre, krku či dekoltu pomocou tenučkých ihiel mezopištole, alebo klasickou ručnou technikou v mnohopočetných vpichoch. Jedna ampulka tohto mezoterapeutického koktejlu ( 3- 5ml) predstavuje jedno ošetrenie, ktoré sa aplikuje na konkrétnu lokalitu .

Po aplikácii mezopištoľou určenou na túto terapiu sa na záverečnú neinvazívnu fázu ošetrenia používa ešte aj v prípade aplikácie do tváre a tela dermaroller, ktorý zabezpečí vpravenie zvyšného množstva séra aj do najvrchnejšej časti pokožky. Rolovanie pokožky pomocou derma valčeka podporuje produkciu kolagénu a elastínu v koži a navyšuje regeneračné schopnosti pokožky.

 

Rekonvalescencia

Po ukončení zákroku pretrváva mierny difúzny opuch, po vpichoch môžu vzniknúť malé modrinky, mikrochrastičky a začervenanie. Je ich však možné zakryť mejkapom. Po aplikovaní lokálneho anestetika klient pociťuje tŕpnutie a pálenie pokožky - je to však subjektívne, prechodné a trvá iba pár hodín. Zákrok sa vykonáva ambulantne. Nie je potrebné špeciálne obdobie na rekonvalescenciu ani PN.

Dĺžka zákroku a opakovanie

Dĺžka trvania zákroku je 20 až 30 minút.

Zákrok sa odporučuje opakovať 1 až 3 krát ročne.

PERSONALIZOVANÁ MEZOTERAPIA ENVY THERAPY

Before & After

Special offer

K tomuto produktu nemáme zatiaľ žiadne hodnotenia.

Prices

1 ampulka zmesi na hydratáciu ENVY THERAPY® Hydratingod 130 ,- €
1 ampulka zmesi na rozjasnenie a proti pigmentáciám ENVY THERAPY® Brighteningod 130 ,-€
1 ampulka zmesi na nečistú pleť so sklonom k akné ENVY THERAPY® Clearingod 130 ,-€
1 ampulka zmesi na stárnucu pleť ENVY THERAPY® Antiagingod 180,--€

Dá sa to aj na splátky!

Mali by ste záujem o zákrok, no nemôžete si dovoliť zaplatiť ho naraz? Envy klinika v spolupráci s HOME Credit Vám poskytne úver na naše služby už od 100 Eur až do výšky 3000 eur s dobou splácania až 20 mesiacov! Všetky náležitosti k úveru vybavíte priamo u nás na recepcii za pár minút.

FAQs

Vaša otázka

Related articles

Máte otázky,
chcete sa poradiť?
CHCEM SA OPÝTAŤ
Ide to aj
na splátky!
ZÁKROK NA SPLÁTKY

Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie “cookie” na našej stránke.