Mesotherapy- Stem cell mesotherapy

Individuálne vytvorená mezoterapia podľa potrieb pleti.

ENVY Therapy® Mezo je súčasťou 3-úrovňového systému starostlivosti o pleť vyvinutého a registrovaného Klinikou ENVY®.

Mezoterapia výťažkom z kmeňových buniek sa zameriava na anti-agingový efekt. Ide o metódu, pri ktorej sa injekčne aplikuje zmes peptidov, rastových hormónov a výťažkov z kmeňových buniek. Organické zložky kmeňových buniek majú na pokožku okamžitý zvlhčujúci a antioxidačný účinok. Kmeňové bunky sa môžu využiť pri omladení tváre, krku, dekoltu a rúk. Unikátna kúra je s obľubou využívaná na švajčiarskych klinikách, zbavuje pokožku únavy a vrások, vrásky sa vyhladzujú a zlepšuje sa celková textúra.

Metóda omladzovania kmeňovými bunkami, upravuje pleť v 4 krokoch:

1. vyvažuje hodnotu pH
2. poskytuje výživu a účinné zložky pre hydratáciu pleti
3. zmierňuje vrásky
4. obnovuje pružnosť pleti

Komu je zákrok určený?

Ideálnym kandidátom na túto terapiu je žena alebo muž s dehydratovanou pokožkou.

Priebeh zákroku

Kmeňové bunky sa vpravujú priamo do pleti tenučkou ihlou v mnohopočetných vpichoch s už vopred spracovaným a nariedeným roztokom. Injekcia je mierne bolestivá, preto sa zákrok vykonáva podľa želania klientky v lokálnom znecitlivení.

Rekonvalescencia

Po ukončení zákroku pretrváva mierny difúzny opuch, po vpichoch môžu vzniknúť malé chrastičky či modrinky a začervenanie. Je ich však možné zakryť make-upom. Subjektívne klient pociťuje tŕpnutie a pálenie pokožky - je to však prechodné a trvá iba pár hodín. Zákrok sa vykonáva ambulantne. Nie je potrebné špeciálne obdobie na rekonvalescenciu ani PN.
Dĺžka trvania zákroku je 20 až 30 minút.
Odporúčaný počet kúr – 5 injekčných dávok počas obdobia 2 mesiacov.

Kmeňové bunky

Starnutie vzniká nielen stratou kmeňových buniek, ale aj postupným znižovaním výroby látok podobných hormónom. Spomalit’ proces starnutia sa dá pomocou podania do organizmu biologicky aktívnych látok, ktoré zabraňujú starnutiu organizmu.

Výťažok z kmeňových buniek sa získava z ľudských alebo zvieracích tukových buniek. Pre skrášľovaciu medicínu sa ale vyrába umelo pomocou najmodernejších inžinierskych biotechnológií.
Bolo experimentálne dokázané, že zostarnuté bunky môžu znovunadobudnút’ charakteristiky "mladších buniek" práve pomocou týchto kmeňových buniek.

Mezoterapia očného okolia

RRS HA EYES - reparuje, vypĺňa a stimuluje očné okolie. Jemné vrásky okolo očí a tmavé kruhy dodávajú tvári unavený výraz. RRS HA EYES je injekčná výplň (mezoterapia,biorevitalizácia) špeciálne vyvinutá pre starnúcu pleť okolo očí. Obsahuje nezosieťovanú kyselinu hyaluronovú, antioxidanty, peptidy, flavonoidy, stopové prvky.
Toto vysoko účinné zloženie prispieva k zlepšeniu povrchových vrások, redukcii tmavých kruhov a rozjasneniu očného okolia.
 
Dĺžka trvania zákroku je asi 20 minút.
 
Na dosiahnutie najlepších výsledkov sa odporúčajú 4 ošetrenia v dvojtýždňových intervaloch.
 
Zákrok sa doporučuje opakovať 1 až 3 krát ročne.

Typy mezoterapií ENVY Therapy®

Výber aktívnych látok a zloženie každej individuálne pripravenej mezoterapie kombinujeme v súlade s komplexným systémom ENVY THERAPY®, ktorý definuje 4 základné problémy pleti:

ENVY THERAPY® Antiaging pre starnúcu pleť s vráskami

ENVY THERAPY® Brightening pre pleť s pigmentáciami a farebnými nerovnosťami 

ENVY THERAPY® Hydrating pre suchú a dehydratovanú pleť

ENVY THERAPY® Clearing  pre nečistú pleť so sklonom k akné.

Účinné látky

Mezoterapia je mierne invazívna metóda, ktorá pleť revitalizuje, rozjasňuje, zjednocuje farebný tón, hydratuje a hĺbkovo prečisťuje. Pri mezoterapii sa pomocou jemných vpichov ihlou do spodných vrstiev pokožky aplikuje kokteil rôznych patentovaných látok, vitamínov a aminokyselín. Látky preniknú hlboko do pokožky a efekt je dlhotrvajúci a okamžitý. 

Výber vhodného typu mezoterapie určí dermatológ na základe potreby Vášho typu pleti. Mezoterapiu odporúčame zaradiť do starostlivosti o pleť aspoň 2 krát ročne, využívať ju ako prevenciu, liečbu akútneho problému /štyri opakovania raz týždenne/, napr. na vysušenú pleť vystavenú slnečnému žiareniu, alebo na rýchle, hĺbkové ozdravenie pleti. 

 

Komu je zákrok určený?

Mezoterapia je vhodná pre všetky typy pleti.  

Priebeh zákroku

Samotný zákrok vykonáva dermatológ, ktorý rovnomerne prechádza celú ošetrovanú oblasť, najviac sa sústredí na problémové oblasti. Pomocou mikrovpichov sa aktívne látky dostávajú hlboko do kože, ako pri žiadnom inom zákroku. 

Po aplikácii mezopištoľou sa na záverečnú neinvazívnu fázu ošetrenia používa dermaroller, ktorý zabezpečí vpravenie zvyšného množstva séra do najvrchnejšej časti pokožky. Roller podporuje produkciu kolagénu a elastínu a zvyšuje regeneračné schopnosti pokožky.

 

Rekonvalescencia

Po ošetrení pretrváva mierny difúzny opuch, po vpichoch môžu vzniknúť malé modrinky, mikrochrastičky a začervenanie. Po aplikovaní lokálneho anestetika klient subjektívne a krátkodobo pociťuje tŕpnutie a pálenie pokožky. Zákrok sa vykonáva ambulantne. 

Dĺžka zákroku a opakovanie

Dĺžka trvania zákroku je 20 až 30 minút.

Zákrok sa odporučuje opakovať 1 až 3 krát ročne.

PERSONALIZOVANÁ MEZOTERAPIA ENVY THERAPY

Before & After

Special offer

K tomuto produktu nemáme zatiaľ žiadne hodnotenia.

Prices

1 ampulka zmesi na hydratáciu ENVY THERAPY® Hydratingod 130 ,- €
1 ampulka zmesi na rozjasnenie a proti pigmentáciám ENVY THERAPY® Brighteningod 130 ,-€
1 ampulka zmesi na nečistú pleť so sklonom k akné ENVY THERAPY® Clearingod 130 ,-€
1 ampulka zmesi na stárnucu pleť ENVY THERAPY® Antiagingod 180,--€

Dá sa to aj na splátky!

Mali by ste záujem o zákrok, no nemôžete si dovoliť zaplatiť ho naraz? Envy klinika v spolupráci s HOME Credit Vám poskytne úver na naše služby už od 100 Eur až do výšky 3000 eur s dobou splácania až 20 mesiacov! Všetky náležitosti k úveru vybavíte priamo u nás na recepcii za pár minút.

FAQs

Vaša otázka

Related articles

Máte otázky,
chcete sa poradiť?
CHCEM SA OPÝTAŤ
Ide to aj
na splátky!
ZÁKROK NA SPLÁTKY

Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie “cookie” na našej stránke.