Mesotherapy- Stem cell mesotherapy (Personalizovaná mezoterapia)

Individuálne vytvorená mezoterapia podľa potrieb Vašej pleti.

ENVY THERAPY® MEZO ako unikátny koncept personalizovanej mezoterapie je súčasťou jedinečného 3- úrovňového systému starostlivosti o pleť vyvinutého a registrovaného Klinikou ENVY ®. ENVY THERAPY® MEZO na základe presného protokolu ponúka 4 ošetrenia tváre, ktoré vznikli v súlade s filozofiou 3 úrovňového systému ošetrovania pleti Kliniky ENVY ®. Zabezpeči tak profesionálom v oblasti korektívnej dermatológie možnosť poskytovať svojim klientkam a klientom reálne riešenia problémov spojené so starnutím pokožky, pigmentáciami a farebnými nerovnosťami, dehydratáciou a nečistou pleťou so sklonom k akné.   Individuálny prístup k Vám a potrebám Vašej pleti alebo pokožky tela sa odráža aj v samotnom názve, ktorý toto prelomové ošetrenie nesie. Jedinečná mezoterapia sa plne prispôsobí potrebám Vašej pokožky a zaručí rýchly nástup účinku. Po diagnostike pleti a konzultácii lekára Vám do niekoľkých minút pripravíme mezoterapiu šitú priamo na problémy a potreby Vašej pleti.

Mezoterapia výťažkom z kmeňových buniek sa zameriava na anti-agingový efekt. Ide o metódu, pri ktorej sa injekčne aplikuje zmes peptidov, rastových hormónov a výťažkov z kmeňových buniek. Organické zložky kmeňových buniek majú na pokožku okamžitý zvlhčujúci a antioxidačný účinok. Kmeňové bunky sa môžu využiť pri omladení tváre, krku, dekoltu a rúk. Unikátna kúra je s obľubou využívaná na švajčiarskych klinikách, zbavuje pokožku únavy a vrások, vrásky sa vyhladzujú a zlepšuje sa celková textúra.

Metóda omladzovania kmeňovými bunkami, upravuje pleť v 4 krokoch:

1. vyvažuje hodnotu pH
2. poskytuje výživu a účinné zložky pre hydratáciu pleti
3. zmierňuje vrásky
4. obnovuje pružnosť pleti

Komu je zákrok určený?

Ideálnym kandidátom na túto terapiu je žena alebo muž s dehydratovanou pokožkou.

Priebeh zákroku

Kmeňové bunky sa vpravujú priamo do pleti tenučkou ihlou v mnohopočetných vpichoch s už vopred spracovaným a nariedeným roztokom. Injekcia je mierne bolestivá, preto sa zákrok vykonáva podľa želania klientky v lokálnom znecitlivení.

Rekonvalescencia

Po ukončení zákroku pretrváva mierny difúzny opuch, po vpichoch môžu vzniknúť malé chrastičky či modrinky a začervenanie. Je ich však možné zakryť make-upom. Subjektívne klient pociťuje tŕpnutie a pálenie pokožky - je to však prechodné a trvá iba pár hodín. Zákrok sa vykonáva ambulantne. Nie je potrebné špeciálne obdobie na rekonvalescenciu ani PN.
Dĺžka trvania zákroku je 20 až 30 minút.
Odporúčaný počet kúr – 5 injekčných dávok počas obdobia 2 mesiacov.

Kmeňové bunky

Starnutie vzniká nielen stratou kmeňových buniek, ale aj postupným znižovaním výroby látok podobných hormónom. Spomalit’ proces starnutia sa dá pomocou podania do organizmu biologicky aktívnych látok, ktoré zabraňujú starnutiu organizmu.

Výťažok z kmeňových buniek sa získava z ľudských alebo zvieracích tukových buniek. Pre skrášľovaciu medicínu sa ale vyrába umelo pomocou najmodernejších inžinierskych biotechnológií.
Bolo experimentálne dokázané, že zostarnuté bunky môžu znovunadobudnút’ charakteristiky "mladších buniek" práve pomocou týchto kmeňových buniek.

Mezoterapia očného okolia

RRS HA EYES - reparuje, vypĺňa a stimuluje očné okolie. Jemné vrásky okolo očí a tmavé kruhy dodávajú tvári unavený výraz. RRS HA EYES je injekčná výplň (mezoterapia,biorevitalizácia) špeciálne vyvinutá pre starnúcu pleť okolo očí. Obsahuje nezosieťovanú kyselinu hyaluronovú, antioxidanty, peptidy, flavonoidy, stopové prvky.
Toto vysoko účinné zloženie prispieva k zlepšeniu povrchových vrások, redukcii tmavých kruhov a rozjasneniu očného okolia.
 
Dĺžka trvania zákroku je asi 20 minút.
 
Na dosiahnutie najlepších výsledkov sa odporúčajú 4 ošetrenia v dvojtýždňových intervaloch.
 
Zákrok sa doporučuje opakovať 1 až 3 krát ročne.

Prices

1 ampulka zmesi na hydratáciu ENVY THERAPY® Hydratingod 130 ,- €
1 ampulka zmesi na rozjasnenie a proti pigmentáciám ENVY THERAPY® Brighteningod 130 ,-€
1 ampulka zmesi na nečistú pleť so sklonom k akné ENVY THERAPY® Clearingod 130 ,-€
1 ampulka zmesi na stárnucu pleť ENVY THERAPY® Antiagingod 180,--€
    Chcem sa objednať     

Dá sa to aj na splátky!

Mali by ste záujem o zákrok, no nemôžete si dovoliť zaplatiť ho naraz? Envy klinika v spolupráci s HOME Credit Vám poskytne úver na naše služby už od 100 Eur až do výšky 3000 eur s dobou splácania až 20 mesiacov! Všetky náležitosti k úveru vybavíte priamo u nás na recepcii za pár minút.

Potrebujete konzultáciu?

Konkrétne detaily zákroku Vám doporučujeme dohodnúť si na osobnej konzultácii s lekárom. Lekár Vám navrhne najoptimálneší priebeh zákroku a vyráta presnú sumu zákroku. Vieme, že na prvom mieste je Vaše zdravie a spokojnosť.

V prípade akýchkoľvek otázok ešte pred konzultáciou, nám spokojne napíšte na recepcia@envyclinic.sk alebo použite našu online PORADŇU.

V ENVY samozrejme nájdete 100% diskrétnosť. 

Môžete sa spoľahnúť.

PERSONALIZOVANÁ MEZOTERAPIA ENVY THERAPY

Before & After

Related Problems

Prvé vrásky

FAQs

Dobrý deň, prosím Vás, po akom čase od absolvovania Cellular Matrix je je možné ísť na oxypeeling, prípadne bezihlovú alebo aj klasickú mezoterapiu? ďakujem
Dobry den. UZ dlhsie mam problemy s pigmentovymi skvrnami a nerovnostami pleti. Vyskusala som tjoho uz vela. Rada by som vyskusala odstranienie s laserom. Moja otazkocka je. Robim v zahranici a dojdem v koncom augusta na 2 tyzdne domov. 20.08.-02.09.. 26.08. sa mi ale vydava kamaratka a ja som jej svedok. key je teda najlepsie dohodnut termin? radsej po svadbe alebo da sa aj pred? A akt to je potom s makeupom? Mozem ten potom pouzit, ak by sme to pred svadbou urobili? Dakujem krasne vopred za odpoved. s pozdravom Zuzana

Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie “cookie” na našej stránke.