ENVY Therapy® Medicínske mezoterapie

Individuálne vytvorená mezoterapia podľa potrieb Vašej pleti.

ENVY Therapy® Mezo - ako unikátny koncept personalizovanej mezoterapie je súčasťou jedinečného 3-úrovňového systému starostlivosti o pleť vyvinutého a registrovaného Klinikou ENVY®.

ENVY Therapy® Mezo na základe presného protokolu ponúka 4 ošetrenia tváre, ktoré vznikli v súlade s filozofiou 3 úrovňového systému ošetrovania pleti Kliniky ENVY ®. Zabezpeči tak profesionálom v oblasti korektívnej dermatológie možnosť poskytovať svojim klientkam a klientom reálne riešenia problémov spojené so starnutím pokožky, pigmentáciami a farebnými nerovnosťami, dehydratáciou a nečistou pleťou so sklonom k akné.  

Individuálny prístup k Vám a potrebám Vašej pleti alebo pokožky tela sa odráža aj v samotnom názve, ktorý toto prelomové ošetrenie nesie. Jedinečná mezoterapia sa plne prispôsobí potrebám Vašej pokožky a zaručí rýchly nástup účinku.

Po diagnostike pleti a konzultácii lekára Vám do niekoľkých minút pripravíme mezoterapiu šitú priamo na problémy a potreby Vašej pleti. Do pokožky vpravujeme na základe spomínanej diagnostiky lekárom mezoterapiu obsahujúcu cielene vybrané aktívne látky. 

Typy mezoterapií ENVY Therapy®

Výber aktívnych látok a samotné zloženie každej individuálne pripravenej mezoterapie kombinujeme v súlade s komplexným systémom  ENVY THERAPY®, ktorý definuje 4 základné problémy pleti:

- starnúca pleť s vráskami -  ENVY THERAPY® Antiaging

- pleť bojujúca s pigmentáciami a farebnými nerovnosťami -  ENVY THERAPY® Brightening

- suchá, dehydrovaná pleť -  ENVY THERAPY® Hydrating

- nečistá pleť so sklonom k akné -  ENVY THERAPY® Clearing

Účinné látky

Pri potrebe hydratácie a rejuvenizácie je to komplex vitamínov (napr.vit.A, K, E, B7, B1, B12, B2, B5,) – ktoré revitalizujú pokožku, aminikoseliny, ktoré sú potrebné na tvorbu fib roblastov (novotvorba kolegénu a eastínu ), komplex peptidov - ktoré sa podieľajú na vytváraní nových kožných buniek , redukcii jaziev, hydratácii a prekrvení pokožky, a samozrejme aj kyselina hyaluronová , ktorej podiel je 1%, čo túto metódu odlišuje od ENVY THERAPY® VITAL, kde je použitá unikátna zosieťovaná kyselina hyalurónová vo vysokej koncentrácii v najvyššej kvalite s maximálnym omladzujúcim efektom  (viď. zákrok ENVY THERAPY® VITAL) .

Pri pigmentáciach roztok obsahuje jednak depigmentačné látky (napr. arbutin), látky rozjasňujúce a zjednocujúce farebný odtieň pleti a jednak látky obmedzujúce tvorbu melanínu a tým preventívne pôsobí na vznik nových pigmnetácií.

Komu je zákrok určený?

Ideálnym kandidátom na túto invazívnu terapiu je žena alebo muž s: 

- dehydratovanou a suchou pokožkou so začínajúcimi vráskami.
- pokožkou trpiacou pigmentáciami, fľakmi, nejednotnou farbou a pleťou bez jasu.
– problematickou pleťou so sklonom k akné
- pokožkou bojujúcou so známkami stárnutia, stratou pružnosti a vráskami -

(prípadne ako doplnková starostlivosť k ENVY Therapy® Vital)

Priebeh zákroku

Mezoterapia sa vpravuje priamo do pokožky tváre, krku či dekoltu pomocou tenučkých ihiel mezopištole, alebo klasickou ručnou technikou v mnohopočetných vpichoch. Jedna ampulka tohto mezoterapeutického koktejlu ( 3- 5ml) predstavuje jedno ošetrenie, ktoré sa aplikuje na konkrétnu lokalitu .

Po aplikácii mezopištoľou určenou na túto terapiu sa na záverečnú neinvazívnu fázu ošetrenia používa ešte aj v prípade aplikácie do tváre a tela dermaroller, ktorý zabezpečí vpravenie zvyšného množstva séra aj do najvrchnejšej časti pokožky. Rolovanie pokožky pomocou derma valčeka podporuje produkciu kolagénu a elastínu v koži a navyšuje regeneračné schopnosti pokožky.

 

Rekonvalescencia

Po ukončení zákroku pretrváva mierny difúzny opuch, po vpichoch môžu vzniknúť malé modrinky, mikrochrastičky a začervenanie. Je ich však možné zakryť mejkapom. Po aplikovaní lokálneho anestetika klient pociťuje tŕpnutie a pálenie pokožky - je to však subjektívne, prechodné a trvá iba pár hodín. Zákrok sa vykonáva ambulantne. Nie je potrebné špeciálne obdobie na rekonvalescenciu ani PN.

Dĺžka zákroku a opakovanie

Dĺžka trvania zákroku je 20 až 30 minút.

Zákrok sa odporučuje opakovať 1 až 3 krát ročne.

PERSONALIZOVANÁ MEZOTERAPIA ENVY THERAPY

Pred a po

Aktuálne akcie

K tomuto produktu nemáme zatiaľ žiadne hodnotenia.

Cenník

1 ampulka zmesi na hydratáciu ENVY THERAPY® Hydratingod 130 ,- €
1 ampulka zmesi na rozjasnenie a proti pigmentáciám ENVY THERAPY® Brighteningod 130 ,-€
1 ampulka zmesi na nečistú pleť so sklonom k akné ENVY THERAPY® Clearingod 130 ,-€
1 ampulka zmesi na stárnucu pleť ENVY THERAPY® Antiagingod 180,--€

Dá sa to aj na splátky!

Mali by ste záujem o zákrok, no nemôžete si dovoliť zaplatiť ho naraz? Envy klinika v spolupráci s HOME Credit Vám poskytne úver na naše služby už od 100 Eur až do výšky 3000 eur s dobou splácania až 20 mesiacov! Všetky náležitosti k úveru vybavíte priamo u nás na recepcii za pár minút.

Otázky z poradne

Vaša otázka

Súvisiace články

Máte otázky,
chcete sa poradiť?
CHCEM SA OPÝTAŤ
Ide to aj
na splátky!
ZÁKROK NA SPLÁTKY

Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie “cookie” na našej stránke.