ENVY THERAPY® Medicínske mezoterapie (Personalizovaná mezoterapia)

Individuálne vytvorená mezoterapia podľa potrieb Vašej pleti.

ENVY THERAPY® MEZO ako unikátny koncept personalizovanej mezoterapie je súčasťou jedinečného 3- úrovňového systému starostlivosti o pleť vyvinutého a registrovaného Klinikou ENVY ®. ENVY THERAPY® MEZO na základe presného protokolu ponúka 4 ošetrenia tváre, ktoré vznikli v súlade s filozofiou 3 úrovňového systému ošetrovania pleti Kliniky ENVY ®. Zabezpeči tak profesionálom v oblasti korektívnej dermatológie možnosť poskytovať svojim klientkam a klientom reálne riešenia problémov spojené so starnutím pokožky, pigmentáciami a farebnými nerovnosťami, dehydratáciou a nečistou pleťou so sklonom k akné.   Individuálny prístup k Vám a potrebám Vašej pleti alebo pokožky tela sa odráža aj v samotnom názve, ktorý toto prelomové ošetrenie nesie. Jedinečná mezoterapia sa plne prispôsobí potrebám Vašej pokožky a zaručí rýchly nástup účinku. Po diagnostike pleti a konzultácii lekára Vám do niekoľkých minút pripravíme mezoterapiu šitú priamo na problémy a potreby Vašej pleti.

 

Do pokožky vpravujeme na základe spomínanej diagnostiky lekárom mezoterapiu obsahujúcu cielene vybrané aktívne látky.

 

Výber aktívnych látok a samotné zloženie každej individuálne pripravenej mezoterapie kombinujeme v súlade s komplexným systémom  ENVY THERAPY®, ktorý definuje 4 základné problémy pleti:

- starnúca pleť s vráskami -  ENVY THERAPY® Antiaging

- pleť bojujúca s pigmentáciami a farebnými nerovnosťami -  ENVY THERAPY® Brightening

- suchá, dehydrovaná pleť -  ENVY THERAPY® Hydrating

- nečistá pleť so sklonom k akné -  ENVY THERAPY® Clearing

 

Pri potrebe hydratácie a rejuvenizácie  je je to komplex vitamínov (napr.vit.A, K, E, B7, B1, B12, B2, B5,) – ktoré revitalizujú pokožku, aminikoseliny, ktoré sú potrebné na tvorbu fib roblastov (novotvorba kolegénu a eastínu ), komplex peptidov - ktoré sa podieľajú na vytváraní nových kožných buniek , redukcii jaziev, hydratácii a prekrvení pokožky, a samozrejme aj kyselina hyaluronová , ktorej podiel je 1%, čo túto metódu odlišuje od ENVY THERAPY® VITAL, kde je použitá unikátna zosieťovaná kyselina hyalurónová vo vysokej koncentrácii v najvyššej kvalite s maximálnym omladzujúcim efektom  (viď. zákrok ENVY THERAPY® VITAL) .

 

Pri pigmentáciach roztok obsahuje jednak depigmentačné látky (napr. arbutin), látky rozjasňujúce a zjednocujúce farebný odtieň pleti a jednak látky obmedzujúce tvorbu melanínu a tým preventívne pôsobí na vznik nových pigmnetácií.

 

Komu je zákrok určený?

 

Ideálnym kandidátom na túto invazívnu terapiu je žena alebo muž trpiaci: 

1.- dehydratovanou a suchou pokožkou so začínajúcimi vráskami.

2.- pokožkou trpiacou pigmentáciami, fľakmi, nejednotnou farbou a pleťou bez jasu.

3. – problematickou pleťou so sklonom k akné

4.- pokožkou bojujúcou so známkami stárnutia, stratou pružnosti a vráskami -

(ako doplnková starostlivosť k ENVY THERAPY® VITAL)

 

Priebeh zákroku

Mezoterapia sa vpravuje priamo do pokožky tváre, krku či dekoltu pomocou tenučkých ihiel mezopištole, alebo klasickou ručnou technikou v mnohopočetných vpichoch. Jedna ampulka tohto mezoterapeutického koktejlu ( 3- 5ml) predstavuje jedno ošetrenie, ktoré sa aplikuje na konkrétnu lokalitu .

Po aplikácii mezopištoľou určenou na túto terapiu sa na záverečnú neinvazívnu fázu ošetrenia používa ešte aj v prípade aplikácie do tváre a tela dermaroller, ktorý zabezpečí vpravenie zvyšného množstva séra aj do najvrchnejšej časti pokožky. Rolovanie pokožky pomocou derma valčeka podporuje produkciu kolagénu a elastínu v koži a navyšuje regeneračné schopnosti pokožky.

 

Rekonvalescencia

Po ukončení zákroku pretrváva mierny difúzny opuch, po vpichoch môžu vzniknúť malé modrinky, mikrochrastičky a začervenanie. Je ich však možné zakryť mejkapom. Po aplikovaní lokálneho anestetika klient pociťuje tŕpnutie a pálenie pokožky - je to však subjektívne, prechodné a trvá iba pár hodín. Zákrok sa vykonáva ambulantne. Nie je potrebné špeciálne obdobie na rekonvalescenciu ani PN.

Dĺžka trvania zákroku je 20 až 30 minút.

Zákrok sa odporučuje opakovať 1 až 3 krát ročne.

Cenník

1 ampulka zmesi na hydratáciu ENVY THERAPY® Hydratingod 130 ,- €
1 ampulka zmesi na rozjasnenie a proti pigmentáciám ENVY THERAPY® Brighteningod 130 ,-€
1 ampulka zmesi na nečistú pleť so sklonom k akné ENVY THERAPY® Clearingod 130 ,-€
1 ampulka zmesi na stárnucu pleť ENVY THERAPY® Antiagingod 180,--€
    Chcem sa objednať     

Dá sa to aj na splátky!

Mali by ste záujem o zákrok, no nemôžete si dovoliť zaplatiť ho naraz? Envy klinika v spolupráci s HOME Credit Vám poskytne úver na naše služby už od 100 Eur až do výšky 3000 eur s dobou splácania až 20 mesiacov! Všetky náležitosti k úveru vybavíte priamo u nás na recepcii za pár minút.

Potrebujete konzultáciu?

Konkrétne detaily zákroku Vám doporučujeme dohodnúť si na osobnej konzultácii s lekárom. Lekár Vám navrhne najoptimálneší priebeh zákroku a vyráta presnú sumu zákroku. Vieme, že na prvom mieste je Vaše zdravie a spokojnosť.

V prípade akýchkoľvek otázok ešte pred konzultáciou, nám spokojne napíšte na recepcia@envyclinic.sk alebo použite našu online PORADŇU.

V ENVY samozrejme nájdete 100% diskrétnosť. 

Môžete sa spoľahnúť.

PERSONALIZOVANÁ MEZOTERAPIA ENVY THERAPY

Pred a po

Súvisiace Problémy

Prvé vrásky

Otázky z poradne

Dobrý deň, prosím Vás, po akom čase od absolvovania Cellular Matrix je je možné ísť na oxypeeling, prípadne bezihlovú alebo aj klasickú mezoterapiu? ďakujem
Dobry den. UZ dlhsie mam problemy s pigmentovymi skvrnami a nerovnostami pleti. Vyskusala som tjoho uz vela. Rada by som vyskusala odstranienie s laserom. Moja otazkocka je. Robim v zahranici a dojdem v koncom augusta na 2 tyzdne domov. 20.08.-02.09.. 26.08. sa mi ale vydava kamaratka a ja som jej svedok. key je teda najlepsie dohodnut termin? radsej po svadbe alebo da sa aj pred? A akt to je potom s makeupom? Mozem ten potom pouzit, ak by sme to pred svadbou urobili? Dakujem krasne vopred za odpoved. s pozdravom Zuzana

Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie “cookie” na našej stránke.