ENVY Therapy® medicínske mezoterapie

Individuálna mezoterapia podľa potrieb pleti

ENVY Therapy® Mezo je súčasťou 3-úrovňového systému starostlivosti o pleť vyvinutého a registrovaného klinikou ENVY.

Po diagnostike pleti vám dermatológ pripraví ENVY Therapy® mezoterapiu s cielene vybranými aktívnymi látkami.

Typy mezoterapií ENVY Therapy®

Výber aktívnych látok a zloženie každej individuálne pripravenej mezoterapie kombinujeme v súlade s komplexným systémom ENVY THERAPY®, ktorý definuje 4 základné problémy pleti:

ENVY THERAPY® Antiaging pre starnúcu pleť s vráskami

ENVY THERAPY® Brightening pre pleť s pigmentáciami a farebnými nerovnosťami 

ENVY THERAPY® Hydrating pre suchú a dehydratovanú pleť

ENVY THERAPY® Clearing  pre nečistú pleť so sklonom k akné.

Účinné látky

Mezoterapia je mierne invazívna metóda, ktorá pleť revitalizuje, rozjasňuje, zjednocuje farebný tón, hydratuje a hĺbkovo prečisťuje. Pri mezoterapii sa pomocou jemných vpichov ihlou do spodných vrstiev pokožky aplikuje kokteil rôznych patentovaných látok, vitamínov a aminokyselín. Látky preniknú hlboko do pokožky a efekt je dlhotrvajúci a okamžitý. 

Výber vhodného typu mezoterapie určí dermatológ na základe potreby typu pleti. Mezoterapiu odporúčame zaradiť do starostlivosti o pleť aspoň 2 krát ročne, využívať ju ako prevenciu, liečbu akútneho problému /štyri opakovania raz týždenne/, napr. na vysušenú pleť vystavenú slnečnému žiareniu, alebo na rýchle, hĺbkové ozdravenie pleti. 

 

Komu je zákrok určený?

Mezoterapia je vhodná pre všetky typy pleti.  

Priebeh zákroku

Samotný zákrok vykonáva dermatológ, ktorý rovnomerne prechádza celú ošetrovanú oblasť, najviac sa sústredí na problémové oblasti. Pomocou mikrovpichov sa aktívne látky dostávajú hlboko do kože, ako pri žiadnom inom zákroku. 

Po aplikácii mezopištoľou sa na záverečnú neinvazívnu fázu ošetrenia používa dermaroller, ktorý zabezpečí vpravenie zvyšného množstva séra do najvrchnejšej časti pokožky. Roller podporuje produkciu kolagénu a elastínu a zvyšuje regeneračné schopnosti pokožky.

 

Rekonvalescencia

Po ošetrení pretrváva mierny difúzny opuch, po vpichoch môžu vzniknúť malé modrinky, mikrochrastičky a začervenanie. Po aplikovaní lokálneho anestetika klient subjektívne a krátkodobo pociťuje tŕpnutie a pálenie pokožky. Zákrok sa vykonáva ambulantne. 

Dĺžka zákroku a opakovanie

Dĺžka trvania zákroku je 20 až 30 minút.

Zákrok sa odporučuje opakovať 1 až 3 krát ročne.

PERSONALIZOVANÁ MEZOTERAPIA ENVY THERAPY

Aktuálne akcie

K tomuto produktu nemáme zatiaľ žiadne hodnotenia.

Cenník

1 ampulka zmesi na hydratáciu ENVY THERAPY® Hydratingod 130 ,- €
1 ampulka zmesi na rozjasnenie a proti pigmentáciám ENVY THERAPY® Brighteningod 130 ,-€
1 ampulka zmesi na nečistú pleť so sklonom k akné ENVY THERAPY® Clearingod 130 ,-€
1 ampulka zmesi na stárnucu pleť ENVY THERAPY® Antiagingod 180,--€

Dá sa to aj na splátky!

Mali by ste záujem o zákrok, no nemôžete si dovoliť zaplatiť ho naraz? Envy klinika v spolupráci s HOME Credit Vám poskytne úver na naše služby už od 100 Eur až do výšky 3000 eur s dobou splácania až 20 mesiacov! Všetky náležitosti k úveru vybavíte priamo u nás na recepcii za pár minút.

Otázky z poradne

Vaša otázka

Súvisiace články

Máte otázky,
chcete sa poradiť?
CHCEM SA OPÝTAŤ
Ide to aj
na splátky!
ZÁKROK NA SPLÁTKY

Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie “cookie” na našej stránke.