Botowhite Treatment

Liftingové ošetrenie zrelej pleti

Pri ošetrení Antiaging spájame použitie najmodernejších prístrojov s okamžitým efektom, aplikáciu produktov s účinnými patentovanými látkami a relaxačné metódy. Má úžasný liftingový efekt. Je vhodné najmä pre zrelú pleť, ktorej problémom je okrem vrások už aj ochabnutosť kontúr.

Určené pre typ pleti: všetky typy pleti

Odporúčané pre vek pleti II. a III.

Najdôležitejšie účinné látky : molekulárne ľahká kyseliny hyalurónová, morský kolagén, výťažok zo sóje, antioxidanty, prekurzory kolagénu, aminokyseliny

Mimoriadne účinné spojenie aktívnych látok a techník zaručuje maximálny efekt omladenia. Je určený najmä pre pleť vo vekovej kategórii III, ktorej problémom je okrem vrások už aj povädnutosť kontúr tváre. Spojenie účinkov molekulárne ľahkej kyseliny hyalurónovej, aminokyselín a morského kolagénu zabezpečí pleti trojrozmerné omladenie v zmysle zjemnenia vzhľadu vrások, vypnutia kontúr a zkompaktnenia povrchu pleti.

Dermaošetrenie BOTOWHITE obsahuje:

Dôkladné odlíčenie pleti pomocou ľahkého čistiaceho prípravku bez mydla Spray mist skin cleanser, ktorý dokonale odstráni make up. Následne pleť dočistíme prípravkom podľa typu pleti (gentle cleanser, soft cleanser, epi a cleanse), ktorý odstráni výlučky potných a mazových žliaz. Na dôkladne odlíčenú pleť aplikujeme prípravok, ktorým pleť tonizujeme. Odumreté bunky odstránime exfoliáciu pomocou prípravku Epi peel a prečistenie upchatých pórov vykonávame ultrazvukového prístroja, ktorý pleť nezaťaží a dôkladne ošetrí. Následne sa vykonáva liftingová masáž. Koncentrát Neo age penetrujeme elektroporačne. Po relaxačnej masáži tváre, krku, dekoltu a trapézov aplikujeme masku Exo mask. Mikromasáž očného okolia vykonáme galvanickým prístrojom. Aplikujeme masku. Na záver pod krém Reverse age defying alebo Derma feed nanesieme Reveal serum a Eye serum.

Dĺžka trvania ošetrenia : 90 minút

Filozofia kozmetických ošetrení ENVY Therapy®

Kozmetické ošetrenia ENVY THERAPY® ako unikátny koncept ošetrení dermatologicky testovanej kozmetiky je súčasťou jedinečného 3-úrovňového systému starostlivosti o pleť vyvinutého a registrovaného Klinikou ENVY®.

Tieto vysoko účinné koncepty kozmetických ošetrení dávajú do rúk profesionálnym kozmetičkám a kozmetickým odborníkom možnosti ošetrovania zdravej pokožky v rámci jej kozmetologických problémov na profesionálnej úrovni s vysokou účinnosťou a viditeľným efektom.

- na základe vysokého množstva aktívnych látok vo všetkých produktoch
- pomocou nanotechnológie využívanej v produktoch na prenos aktívnych látok do dermy
- bez použitia parafínov, minerálnych olejov, vazelíny, silikónov, GMO, parafínov
- s garanciou minimálneho množstva konzervantov

Kozmetické ošetrenia ENVY THERAPY® zabezpečia profesionálom v oblasti kozmetológie možnosť poskytovať svojim klientkam a klientom reálne riešenia problémov spojené so starnutím pokožky, pigmentáciami a farebnými nerovnosťami, dehydratáciou a nečistou pleťou so sklonom k akné.  

Koncept kozmetických ošetrení ENVY THERAPY® posúva hranice kozmetológie od voňavých, relaxačných kompletiek s minimálnym účinkom na pokožku k efektívnym postupom ošetrovania pokožky na úrovni dermatokozmetiky.

Kozmetické ošetrenia ENVY THERAPY® na základe presného protokolu ponúkajú 4 ošetrenia tváre, ktoré vznikli v súlade s filozofiou 3 úrovňového systému ošetrovania pleti Kliniky ENVY ®.

ENVY Therapy® Antiaging
ENVY Therapy® Brightening
ENVY Therapy® Hydrating
ENVY Therapy® Clearing

Najdôležitejšie účinné látky ENVY Therapy® Antiaging

molekulárne ľahká kyselina hyalurónová, morský kolagén, červené morské riasy, antioxidanty, prekurzory kolagénu, aminokyseliny, vitamíny A, E a patentované zložky Lipactive INCA INCHI®, Matrixyl®, Syn-coll®, Juven-eye®, Glycoderm®

Prebieh ošetrenie ENVY Therapy® Antiaging

Na výber sú 2 typy ošetrenia:

- 70 minútové 
- 90 minútové (zahŕňa aj 20 minútové pôsobenie rádiofrekvencie)


Čo vás pri ošetrení čaká: 

Odlíčenie, tonizácia a exfoliácia: Pokožku tváre a dekoltu odlíčime šetrným odličovačom a hydratačným tonikom. Rozjasňujúci exfoliačný peeling z pokožky odstráni odumreté kožné bunky. Po jeho použití je pleť zregenerovaná, rozjasnená a dokáže ľahšie prijímať účinné látky z kozmetických prípravkov.

Mikrodermoabrázia alebo ultrazvukové čistenie: Mikrodermabrázia anti-age je príjemná, bezbolestná metóda ošetrenia pleti, pomocou ktorej jemne, ale presne mechanicky obrúsime vrchnú vrstvu pokožky. Výsledky sú viditeľné okamžite a procedúra zároveň stimuluje regeneráciu pokožky vpravovaním výživných látok. Ultrazvukové čistenie je šetrné, ale veľmi účinné. Pleť nezanechá opuchnutú a fľakatú. Aplikovaním ultrazvukových vĺn, ktoré kmitajú na vysokej frekvencii dochádza k vnútornému prekrveniu pokožky, k stimulácii a urýchleniu bunkového metabolizmu. Ultrazvuk zlepšuje cirkuláciu krvi, aktivuje bunky, ktoré lepšie absorbujú výživné látky zo sér, krémov a masiek. Okrem hĺbkové vyčistenia vyhladzuje jemné vrásky a redukuje pigmentové fľaky. Následne vpravíme koncentrát Intensive Antiaging Ampoule. 

Ozón: Ošetrenie ozonizérom odporúčame pre pleť, ktorá si vyžaduje regeneráciu a je nedostatočne prekrvená. Ozón zlepšuje mikrocirkuláciu v podkožnej vrstve pleti, vďaka čomu sú bunky lepšie okysličené a energeticky zásobené. Pleť je pružnejšia, ozón eliminuje jemné vrásky a drobné povrchové nedostatky. 

Vpravenie séra ENVY THERAPY® Antiaging do pleti ultrazvukovou špachtličkou: ENVY Therapy® Antiaging Serum je ideálnym produktom pre pokožku, ktorá zápasí so starnutím, stratou pevnosti pokožky a so sklonom k vytváraniu vrások. Ultrazvuková špachtľa pracuje za pomoci veľmi jemných vysokofrekvenčných vibrácií s rýchlosťou 25 tisíc pulzov za sekundu. Tým dochádza k masáži pokožky a lepšiemu prieniku účinných látok do pleti.

Masáž tváre: Masírujeme tvár, krk a dekolt – najlepšie prírodným kozmetickým olejom. Masážou kozmetička pôsobí na všetky tri vrstvy kože, pleť sa vyživí, omladí, vypne a vy skvele zrelaxujete. Z masáže vaša pleť profituje viacerými spôsobmi: urýchľuje metabolizmus pokožky, znižuje vrstvu podkožného tukového tkaniva, blahodarne pôsobí na nervové zakončenia v pleti, zlepšuje jej prekrvenie a má liftingový efekt. 

Maska: Je ideálna pre pleť, ktorá zápasí s prvými vráskami, stratou pevnosti a pružnosti. Jej účinné zložky: komplex vitamínov a kyselina hyalurónová prispejú k omladeniu pleti, redukcii a zjemneniu vrások, zlepšeniu štruktúry. Na jemnú oblasť okolo očí aplikujeme vysoko hydratačnú hydrogélovú očnú masku ENVY Therapy® Hydrogel Eye Mask.

Liečba svetlom: Prístroj SMARTLUX je určený na neinvazívnu fotorejuvenizáciu pleti, na liečbu akné a podporu zdravia vlasových folikulov. Zároveň je ideálny aj na liečbu nezhubných kožných útvarov či vitiliga. Pri kozmetickom ošetrení ENVY Therapy® Antiaging používame omladzujúce a liftingové červené svetlo počas pôsobenia masky.

Rádiofrekvencia - termolifting: Neinvazívny lifting pre ochabnutú tvár so 100% účinkom. Po ošetrení rádiofrekvenciou sa v pokožke vytvára nový kolagén, pokožka sa vypína a jemne nadvihuje, vyhladzujú sa vrásky a obnovujú sa kontúry tváre. 

Záverečná starostlivosť: Aplikácia séra, krému a očného krému.  

ENVY THERAPY® kozmetické ošetrenie

K tomuto produktu nemáme zatiaľ žiadne hodnotenia.

Prices

Treatment 70 minutes:89, - €
Treatment + termolifting (total 90 minutes) :129.- €

Dá sa to aj na splátky!

Mali by ste záujem o zákrok, no nemôžete si dovoliť zaplatiť ho naraz? Envy klinika v spolupráci s HOME Credit Vám poskytne úver na naše služby už od 100 Eur až do výšky 3000 eur s dobou splácania až 20 mesiacov! Všetky náležitosti k úveru vybavíte priamo u nás na recepcii za pár minút.

FAQs

Vaša otázka

Related articles

Need an advice?I HAVE QUESTION
Beauty is availablePROCEDURES ON LOAN

Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie “cookie” na našej stránke.