Kozmetické ošetrenie ENVY Therapy® Antiaging

PROFESIONÁLNE LIFTINGOVÉ OŠETRENIE ZRELEJ PLETI

 

Najdôležitejšie účinné látky: molekulárne ľahká kyseliny hyalurónová, morský kolagén, výťažok zo sóje, antioxidanty, prekurzory kolagénu, aminokyseliny

Mimoriadne účinné spojenie aktívnych látok a techník zaručuje maximálny efekt omladenia. Je určený najmä pre zrelú pleť, ktorej problémom je okrem vrások už aj povädnutosť kontúr tváre. Spojenie účinkov molekulárne ľahkej kyseliny hyalurónovej, aminokyselín a morského kolagénu zabezpečí pleti trojrozmerné omladenie v zmysle zjemnenia vzhľadu vrások, vypnutia kontúr a zkompaktnenia povrchu pleti.

V ponuke sú 2 verzie ošetrenia:

70 minútové

90 minútové zahŕňajúce aj 20 minútové pôsobenie rádiofrekvencie 

Cenník

Ošetrenie 70 minút89,- €
Ošetrenie 90 minút 129.- €
    Chcem sa objednať     

Dá sa to aj na splátky!

Mali by ste záujem o zákrok, no nemôžete si dovoliť zaplatiť ho naraz? Envy klinika v spolupráci s HOME Credit Vám poskytne úver na naše služby už od 100 Eur až do výšky 3000 eur s dobou splácania až 20 mesiacov! Všetky náležitosti k úveru vybavíte priamo u nás na recepcii za pár minút.

Potrebujete konzultáciu?

Konkrétne detaily zákroku Vám doporučujeme dohodnúť si na osobnej konzultácii s lekárom. Lekár Vám navrhne najoptimálneší priebeh zákroku a vyráta presnú sumu zákroku. Vieme, že na prvom mieste je Vaše zdravie a spokojnosť.

V prípade akýchkoľvek otázok ešte pred konzultáciou, nám spokojne napíšte na recepcia@envyclinic.sk alebo použite našu online PORADŇU.

V ENVY samozrejme nájdete 100% diskrétnosť. 

Môžete sa spoľahnúť.