Kozmetické ošetrenie Envy Therapy Antiaging

Liftingové ošetrenie zrelej pleti

Pri ošetrení Antiaging spájame použitie najmodernejších prístrojov s okamžitým efektom, aplikáciu produktov s účinnými patentovanými látkami a relaxačné metódy. Má úžasný liftingový efekt. Je vhodné najmä pre zrelú pleť, ktorej problémom je okrem vrások už aj ochabnutosť kontúr.

Pleť starne rovnako ako vy, prvé mimické vrásky na čele a v okolí očí sa objavujú už v tridsiatke. Ak máte suchšiu pokožku, vrásky môžu prísť aj skôr. Pleť vekom stráca jas a lesk, mizne jej schopnosť odrážať svetlo, pohlcuje ho a vzniká tzv. tieňovanie pokožky. Časom sa vrásky prehlbujú, zvýrazňujú a stávajú sa trvalými. 

Filozofia kozmetických ošetrení Envy Therapy

 

Kozmetické ošetrenia Envy Therapy sú súčasťou 3-úrovňového systému starostlivosti o pleť vyvinutého a registrovaného Klinikou Envy.

Pri kozmetických ošetreniach Envy Therapypoužívame produkty, v ktorých garantujeme:  

- vysoké množstvo aktívnych látok,
- nanotechnológiu na prenos aktívnych látok do dermy,
- bez použitia parafínov, minerálnych olejov, vazelíny, parafínov, silikónov, GMO,
- minimálne množstvo konzervantov.

Koncept kozmetických ošetrení Envy Therapy posúva hranice kozmetológie od voňavých, relaxačných kompletiek k efektívnym postupom ošetrovania pokožky na úrovni dermatokozmetiky.

Kozmetické ošetrenia Envy Therapy na základe presného protokolu ponúkajú 4 ošetrenia tváre, ktoré vznikli v súlade s filozofiou 3 úrovňového systému ošetrovania pleti Kliniky Envy.

Envy Therapy Antiaging
Envy Therapy Brightening
Envy Therapy Hydrating
Envy Therapy Clearing

 

Priebeh ošetrenie Envy Therapy Antiaging

Na výber sú 2 typy ošetrenia:

- 70 minútové 
- 90 minútové (zahŕňa aj 20 minútové pôsobenie rádiofrekvencie)


Čo vás pri ošetrení čaká: 

Odlíčenie, tonizácia a exfoliácia: Pokožku tváre a dekoltu odlíčime šetrným odličovačom a hydratačným tonikom. Rozjasňujúci exfoliačný peeling z pokožky odstráni odumreté kožné bunky. Po jeho použití je pleť zregenerovaná, rozjasnená a dokáže ľahšie prijímať účinné látky z kozmetických prípravkov.

Mikrodermoabrázia alebo ultrazvukové čistenie: Mikrodermabrázia anti-age je príjemná, bezbolestná metóda ošetrenia pleti, pomocou ktorej jemne, ale presne mechanicky obrúsime vrchnú vrstvu pokožky. Výsledky sú viditeľné okamžite a procedúra zároveň stimuluje regeneráciu pokožky vpravovaním výživných látok. Ultrazvukové čistenie je šetrné, ale veľmi účinné. Pleť nezanechá opuchnutú a fľakatú. Aplikovaním ultrazvukových vĺn, ktoré kmitajú na vysokej frekvencii dochádza k vnútornému prekrveniu pokožky, k stimulácii a urýchleniu bunkového metabolizmu. Ultrazvuk zlepšuje cirkuláciu krvi, aktivuje bunky, ktoré lepšie absorbujú výživné látky zo sér, krémov a masiek. Okrem hĺbkové vyčistenia vyhladzuje jemné vrásky a redukuje pigmentové fľaky. Následne vpravíme koncentrát Intensive Antiaging Ampoule. 

Ozón: Ošetrenie ozonizérom odporúčame pre pleť, ktorá si vyžaduje regeneráciu a je nedostatočne prekrvená. Ozón zlepšuje mikrocirkuláciu v podkožnej vrstve pleti, vďaka čomu sú bunky lepšie okysličené a energeticky zásobené. Pleť je pružnejšia, ozón eliminuje jemné vrásky a drobné povrchové nedostatky. 

Vpravenie séra Envy Therapy Antiaging do pleti ultrazvukovou špachtličkou: Envy Therapy Antiaging Serum je ideálnym produktom pre pokožku, ktorá zápasí so starnutím, stratou pevnosti pokožky a so sklonom k vytváraniu vrások. Ultrazvuková špachtľa pracuje za pomoci veľmi jemných vysokofrekvenčných vibrácií s rýchlosťou 25 tisíc pulzov za sekundu. Tým dochádza k masáži pokožky a lepšiemu prieniku účinných látok do pleti.

Masáž tváre: Masírujeme tvár, krk a dekolt – najlepšie prírodným kozmetickým olejom. Masážou kozmetička pôsobí na všetky tri vrstvy kože, pleť sa vyživí, omladí, vypne a vy skvele zrelaxujete. Z masáže vaša pleť profituje viacerými spôsobmi: urýchľuje metabolizmus pokožky, znižuje vrstvu podkožného tukového tkaniva, blahodarne pôsobí na nervové zakončenia v pleti, zlepšuje jej prekrvenie a má liftingový efekt. 

Maska: Je ideálna pre pleť, ktorá zápasí s prvými vráskami, stratou pevnosti a pružnosti. Jej účinné zložky: komplex vitamínov a kyselina hyalurónová prispejú k omladeniu pleti, redukcii a zjemneniu vrások, zlepšeniu štruktúry. Na jemnú oblasť okolo očí aplikujeme vysoko hydratačnú hydrogélovú očnú masku Envy Therapy Hydrogel Eye Mask.

Liečba svetlom: Prístroj SMARTLUX je určený na neinvazívnu fotorejuvenizáciu pleti, na liečbu akné a podporu zdravia vlasových folikulov. Zároveň je ideálny aj na liečbu nezhubných kožných útvarov či vitiliga. Pri kozmetickom ošetrení Envy Therapy Antiaging používame omladzujúce a liftingové červené svetlo počas pôsobenia masky.

Rádiofrekvencia - termolifting: Neinvazívny lifting pre ochabnutú tvár so 100% účinkom. Po ošetrení rádiofrekvenciou sa v pokožke vytvára nový kolagén, pokožka sa vypína a jemne nadvihuje, vyhladzujú sa vrásky a obnovujú sa kontúry tváre. 

Záverečná starostlivosť: Aplikácia séra, krému a očného krému.  

ENVY THERAPY® kozmetické ošetrenie

VIAC FOTO
K tomuto produktu nemáme zatiaľ žiadne hodnotenia.

Dá sa to aj na splátky!

Mali by ste záujem o zákrok, no nemôžete si dovoliť zaplatiť ho naraz? Envy klinika v spolupráci s HOME Credit Vám poskytne úver na naše služby už od 100 Eur až do výšky 3000 eur s dobou splácania až 20 mesiacov! Všetky náležitosti k úveru vybavíte priamo u nás na recepcii za pár minút.

Otázky z poradne

Vaša otázka

Súvisiace články

Máte otázky,
chcete sa poradiť?
CHCEM SA OPÝTAŤ
Ide to aj
na splátky!
ZÁKROK NA SPLÁTKY
Vyberte si prosím mesto
Vašej pobočky Envy