Hydra Treatment

Hydratačné ošetrenie proti prvým prejavom únavy a dehydratácie pleti

Dehydrovaná pleť bojuje s akútnym nedostatkom vody. Narušená lipidová bariéra vedie k strate vlhkosti a zabraňuje normálnej premene kožných buniek. Prejavuje sa neduživou pleťou, ochabnutím kontúr tváre, drobnými vráskami. Profesionálne kozmetické ošetrenie pre smädnú, matnú pleť spája inovatívnu funkčnosť a relaxáciu v symbióze použitia moderných, efektívnych prístrojov a aplikácie produktov s účinnými patentovanými látkami.

Určené pre typ pleti: všetky typy pleti

Odporúčané pre vek pleti: vek pleti kategórie I.

Najdôležitejšie účinné látky: kyselina hyalurónová, vitamín A,C,E, provitamín B

Je odborné a vysoko účinné ošetrenie pleti určené na pleť vekovej kategórie I , ktorá bojuje proti prvým známkam starnutia, pri ktorých sú pozorovateľne jemné vrásky a strata jasu pleti. Využíva výnimočné vlastnosti vitamínov a kyseliny hyalurónovej, ktoré podporujú prirodzenú bunkovú výmenu a obnovu štruktúry pleti. Pomocou nanotechnológie pôsobí hlboko v tkanivách, stimuluje obnovu buniek a spomaľuje proces starnutia.

Dermaošetrenie HYDRA obsahuje:

Dôkladne odlíčime pleť pomocou ľahkého čistiaceho prípravku bez mydla Spray mist skin cleanser, ktorý dokonale odstráni make up. Následne pleť dočistíme prípravkom podľa typu pleti (gentle cleanser, soft cleanser, epi a cleanse), ktorý odstráni výlučky potných a mazových žliaz. Na dôkladne odlíčenú pleť aplikujeme prípravok (aquatone, hydratone), ktorý pleti dodá potrebnú hydratáciu. Odumreté bunky, exfoliáciu a prečistenie upchatých pórov vykonávame pomocou ultrazvukového prístroja, ktorý pleť nezaťaží a dôkladne ošetrí. Následne penetrujeme koncentrát Derma feed intensive care s vysokým obsahom vitamínov A,C a E. Po aplikácii koncentrátu vykonáme relaxačnú masáž tváre, krku, dekoltu, trapézov a mikromasáž očného okolia. Aplikujeme Balming masku s vysoko hydratačným účinkom. Na pleť aplikujeme sérum Fluid H a očné sérum, ktoré vpravujeme galvanickým prístrojom. Na záver ukončíme ošetrenie nanesením krému Derma C / Derma block.

Dĺžka trvania ošetrenia: 90 minút.

Filozofia kozmetických ošetrení ENVY Therapy®

Kozmetické ošetrenia ENVY THERAPY® ako unikátny koncept ošetrení dermatologicky testovanej kozmetiky je súčasťou jedinečného 3-úrovňového systému starostlivosti o pleť vyvinutého a registrovaného Klinikou ENVY®.

Tieto vysoko účinné koncepty kozmetických ošetrení dávajú do rúk profesionálnym kozmetičkám a kozmetickým odborníkom možnosti ošetrovania zdravej pokožky v rámci jej kozmetologických problémov na profesionálnej úrovni s vysokou účinnosťou a viditeľným efektom.

- na základe vysokého množstva aktívnych látok vo všetkých produktoch
- pomocou nanotechnológie využívanej v produktoch na prenos aktívnych látok do dermy
- bez použitia parafínov, minerálnych olejov, vazelíny, parfumov, GMO, silikónov
- s garanciou minimálneho množstva konzervantov

Kozmetické ošetrenia ENVY THERAPY® zabezpečia profesionálom v oblasti kozmetológie možnosť poskytovať svojim klientkam a klientom reálne riešenia problémov spojené so starnutím pokožky, pigmentáciami a farebnými nerovnosťami, dehydratáciou a nečistou pleťou so sklonom k akné.  

Koncept kozmetických ošetrení ENVY THERAPY® posúva hranice kozmetológie od voňavých, relaxačných kompletiek s minimálnym účinkom na pokožku k efektívnym postupom ošetrovania pokožky na úrovni dermatokozmetiky.

Kozmetické ošetrenia ENVY THERAPY® na základe presného protokolu ponúkajú 4 ošetrenia tváre, ktoré vznikli v súlade s filozofiou 3 úrovňového systému ošetrovania pleti Kliniky ENVY ®.

ENVY Therapy® Antiaging
ENVY Therapy® Brightening
ENVY Therapy® Hydrating
ENVY Therapy® Clearing

Prebieh kozmetického ošetrenie ENVY Therapy® Hydrating

Na výber sú 2 typy ošetrenia:
70 minútové
90 minútové (rozšírené o aplikáciu OXYGENEO)


Čo vás pri ošetrení čaká: 

Odlíčenie, tonizácia a exfoliácia: Pokožku tváre a dekoltu odlíčime šetrným odličovačom a hydratačným tonikom. Rozjasňujúci exfoliačný peeling z pokožky odstráni odumreté kožné bunky. Po jeho použití je pleť zregenerovaná, rozjasnená a dokáže ľahšie prijímať účinné látky z kozmetických prípravkov. 

Dočistenie: Používame extrémne hydratujúci prípravok na tvár, ktorý pleť zvlhčuje a vracia jej pôvodné pH. 

Mikrodermoabrázia alebo ultrazvukové čistenie: Mikrodermabrázia anti-age je príjemná, bezbolestná metóda ošetrenia pleti, pomocou ktorej jemne, ale presne mechanicky obrúsime vrchnú vrstvu pokožky. Výsledky sú viditeľné okamžite a procedúra zároveň stimuluje regeneráciu pokožky vpravovaním výživných látok. Ultrazvukové čistenie je šetrné, ale veľmi účinné. Pleť nebude opuchnutá a fľakatá. Aplikovaním ultrazvukových vĺn, ktoré kmitajú na vysokej frekvencii dochádza k vnútornému prekrveniu pokožky, k stimulácii a urýchleniu bunkového metabolizmu. Ultrazvuk zlepšuje cirkuláciu krvi, aktivuje bunky, ktoré lepšie absorbujú výživné látky zo sér, krémov a masiek. Okrem hĺbkové vyčistenia vyhladzuje jemné vrásky a redukuje pigmentové fľaky.  

Ozón: Ošetrenie ozonizérom sa odporúča pre pleť, ktorá si vyžaduje regeneráciu a je nedostatočne prekrvená. Ozón zlepšuje mikrocirkuláciu v podkožnej vrstve pleti, vďaka čomu sú bunky lepšie okysličené a energeticky zásobené. Pleť je pružnejšia, ozón eliminuje jemné vrásky a drobné povrchové nedostatky. 

Vpravenie séra ENVY THERAPY® Hydrating do pleti ultrazvukovou špachtličkou: Ultrazvuková špachtľa pracuje za pomoci veľmi jemných vysokofrekvenčných vibrácií s rýchlosťou 25 tisíc pulzov za sekundu. Tým dochádza k masáži pokožky a lepšiemu prieniku účinných látok do pleti. Sérum obnovuje prirodzenú lipidovú bariéru, pleť revitalizuje, vyživuje a prináša profesionálny účinok s efektom hĺbkovej mezoterapie.

Masáž tváre:  Masírujeme pleť, krk a dekolt – najlepšie prírodným kozmetickým olejom. Masážou kozmetička pôsobí na všetky tri vrstvy kože, pleť sa vyživí, omladí, vypne a vy skvele zrelaxujete. Z masáže vaša pleť profituje viacerými spôsobmi: urýchľuje metabolizmus pokožky, znižuje vrstvu podkožného tukového tkaniva, blahodarne pôsobí na nervové zakončenia v pleti, zlepšuje jej prekrvenie, odďaľuje tvorbu vrások a má liftingový efekt. 

Maska: Aplikujeme hydratačnú hydrogélovú masku ENVY Therapy® Hydrogel Face Mask

OxyGeneo (platí pri 90 minútovom ošetrení) je inovatívne ošetrenie pleti, ktoré prináša tri základné procedúry súčasne. Exfoliáciou vrchnej vrstvy pokožky odstraňuje odumreté bunky a pripravuje ju na príjem aktívnych látok. Infúzia základných revitalizačných živín - pomocou exluzívnej kapsule prístoj OxyGeneo  pleť čistí a vpravuje do nej aktívne zložky. Okysličenie pokožky, ktoré vychádza zvnútra - OxyGeneo produkuje bubliny Co2. Jemne praskujú na povrchu pleti a vytvárajú fyziologickú reakciu, ktorá posiela okysličenú krv do ošetrovanej oblasti, zvyšuje kapilárny prietok a metabolizmus pokožky.  Táto trojkombinácia zlepšuje tón pleti, vyrovnáva štruktúru, vyživuje pleť a zjemňuje vrásky. 

Záverečná starostlivosť: Aplikácia hĺbkovo hydratačného séra a pleťového krému pre suchú a dehydrovnú pleť.

 

 

Najdôležitejšie účinné látky ošetrenia ENVY Therapy® Hydrating

Glycoderm®, Lipactive INCA INCHI®, kyselina hyalurónová, panthenol, extrakt z orchidey, vitamín A, med, jojobový olej, mandľový olej, olej Vitis Vinifera Seed oil, Tocopherol, Pinolumin®,  Matrixyl®, Syn-coll®, Juven-eye®

ENVY THERAPY® kozmetické ošetrenie

K tomuto produktu nemáme zatiaľ žiadne hodnotenia.

Prices

Treatment 70 minutes:69,-€
Treatment 90 minutes:109,- €

Dá sa to aj na splátky!

Mali by ste záujem o zákrok, no nemôžete si dovoliť zaplatiť ho naraz? Envy klinika v spolupráci s HOME Credit Vám poskytne úver na naše služby už od 100 Eur až do výšky 3000 eur s dobou splácania až 20 mesiacov! Všetky náležitosti k úveru vybavíte priamo u nás na recepcii za pár minút.

FAQs

Vaša otázka

Related articles

Need an advice?I HAVE QUESTION
Beauty is availablePROCEDURES ON LOAN

Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie “cookie” na našej stránke.