Kozmetické ošetrenie ENVY Therapy® Hydrating (HĹBKOVO HYDRATAČNÉ DERMAOŠETRENIE PROTI PRVÝM PREJAVOM ÚNAVY A DEHYDRATÁCIE PLETI)

 

Najdôležitejšie účinné látky: Inca INCHI olej, kyselina hyalurónová, panthenol, olej Vitis Vinifera Seed oil, Tocopherol

Je odborné a vysoko účinné ošetrenie pleti určené na pleť so sklonom k presúšaniu či predčasnému stárnutiu , ktorá bojuje proti prvým známkam starnutia. Vypína jemné vrásky a navracia strata jasu pleti. Využíva výnimočné vlastnosti vitamínov a kyseliny hyalurónovej, ktoré podporujú prirodzenú bunkovú výmenu a obnovu štruktúry pleti. Pomocou nanotechnológie pôsobí hlboko v tkanivách, stimuluje obnovu buniek, hĺbkovo hydratuje a spomaľuje proces starnutia.

Na výber sú 2 typy ošetrenia:

70 minútové

90 minútové rozšírené o aplikáciu OXYGENEO 

Cenník

Ošetrenie 70 minút69,- €
Ošetrenie 90 minút109,-€
    Chcem sa objednať     

Dá sa to aj na splátky!

Mali by ste záujem o zákrok, no nemôžete si dovoliť zaplatiť ho naraz? Envy klinika v spolupráci s HOME Credit Vám poskytne úver na naše služby už od 100 Eur až do výšky 3000 eur s dobou splácania až 20 mesiacov! Všetky náležitosti k úveru vybavíte priamo u nás na recepcii za pár minút.

Potrebujete konzultáciu?

Konkrétne detaily zákroku Vám doporučujeme dohodnúť si na osobnej konzultácii s lekárom. Lekár Vám navrhne najoptimálneší priebeh zákroku a vyráta presnú sumu zákroku. Vieme, že na prvom mieste je Vaše zdravie a spokojnosť.

V prípade akýchkoľvek otázok ešte pred konzultáciou, nám spokojne napíšte na recepcia@envyclinic.sk alebo použite našu online PORADŇU.

V ENVY samozrejme nájdete 100% diskrétnosť. 

Môžete sa spoľahnúť.