Kozmetické ošetrenie ENVY THERAPY® Hydrating

HYDRATAČNÉ OŠETRENIE PROTI PRVÝM PREJAVOM ÚNAVY A DEHYDRATÁCIE PLETI

Dehydrovaná pleť bojuje s akútnym nedostatkom vody. Narušená lipidová bariéra vedie k strate vlhkosti a zabraňuje normálnej premene kožných buniek. Prejavuje sa neduživou pleťou, ochabnutím kontúr tváre, drobnými vráskami. Profesionálne kozmetické ošetrenie pre smädnú, matnú pleť spája inovatívnu funkčnosť a relaxáciu v symbióze použitia moderných, efektívnych prístrojov a aplikácie produktov s účinnými patentovanými látkami. Ošetrenie vrásky vypne a navráti pleti pružnosť. Produkty obsahujú komplexné vitamíny a kyselinu hyalurónovú, ktoré podporujú prirodzenú bunkovú výmenu a obnovu štruktúry pleti. Nanotechnológia pôsobí v tkanivách, stimuluje obnovu buniek, hĺbkovo hydratuje, spomaľuje proces starnutia, pomôže obranyschopnosti pokožky pred počasím, smogom a bojuje proti prejavom stresu a únavy.

Najdôležitejšie účinné látky: Glycoderm®, Lipactive INCA INCHI®, kyselina hyalurónová, panthenol, olej Vitis Vinifera Seed oil, Tocopherol, Pinolumin®,  Matrixyl®, Syn-coll®, Juven-eye®

 

Na výber sú 2 typy ošetrenia:
70 minútové 

90 minútové - rozšírené o aplikáciu OXYGENEO 

Čo vás pri ošetrení čaká: 

Odlíčenie, tonizácia a exfoliácia: Pokožku tváre a dekoltu odlíčime šetrným odličovačom a sťahujúcim tonikom. Rozjasňujúci exfoliačný peeling z pokožky odstráni odumreté kožné bunky. Po jeho použití je pleť zregenerovaná, rozjasnená a dokáže ľahšie prijímať účinné látky z kozmetických prípravkov. 

Dočistenie: Používame extrémne hydratujúci prípravok na tvár, ktorý pleť zvlhčuje a vracia jej pôvodné pH. 

Mikrodermoabrázia alebo ultrazvukové čistenie: Mikrodermabrázia anti-age je príjemná, bezbolestná metóda ošetrenia pleti, pomocou ktorej jemne, ale presne mechanicky obrúsime vrchnú vrstvu pokožky. Výsledky sú viditeľné okamžite a procedúra zároveň stimuluje regeneráciu pokožky vpravovaním výživných látok. Ultrazvukové čistenie je šetrné, ale veľmi účinné. Pleť nebude opuchnutá a fľakatá. Aplikovaním ultrazvukových vĺn, ktoré kmitajú na vysokej frekvencii dochádza k vnútornému prekrveniu pokožky, k stimulácii a urýchleniu bunkového metabolizmu. Ultrazvuk zlepšuje cirkuláciu krvi, aktivuje bunky, ktoré lepšie absorbujú výživné látky zo sér, krémov a masiek. Okrem hĺbkové vyčistenia vyhladzuje jemné vrásky a redukuje pigmentové fľaky.  

Ozón: Ošetrenie ozonizérom sa odporúča pre pleť, ktorá si vyžaduje regeneráciu a je nedostatočne prekrvená. Ozón zlepšuje mikrocirkuláciu v podkožnej vrstve pleti, vďaka čomu sú bunky lepšie okysličené a energeticky zásobené. Pleť je pružnejšia, ozón eliminuje jemné vrásky a drobné povrchové nedostatky. 

Vpravenie séra ENVY THERAPY® Hydrating do pleti ultrazvukovou špachtličkou: Ultrazvuková špachtľa pracuje za pomoci veľmi jemných vysokofrekvenčných vibrácií s rýchlosťou 25 tisíc pulzov za sekundu. Tým dochádza k masáži pokožky a lepšiemu prieniku účinných látok do pleti. Sérum obnovuje prirodzenú lipidovú bariéru, pleť revitalizuje, vyživuje a prináša profesionálny účinok s efektom hĺbkovej mezoterapie.

Masáž tváre:  Masírujeme pleť, krk a dekolt – najlepšie prírodným kozmetickým olejom. Masážou kozmetička pôsobí na všetky tri vrstvy kože, pleť sa vyživí, omladí, vypne a vy skvele zrelaxujete. Z masáže vaša pleť profituje viacerými spôsobmi: urýchľuje metabolizmus pokožky, znižuje vrstvu podkožného tukového tkaniva, blahodarne pôsobí na nervové zakončenia v pleti, zlepšuje jej prekrvenie, odďaľuje tvorbu vrások a má liftingový efekt. 

Maska: Vhodné sú masky, ktoré obsahujú hydratačný olivový olej, čistiaci koenzým Q10 a vitamíny. Pri kontakte s pleťou sa maska, ktorú aplikujeme rozohreje, otvorí póry a odstráni nečistoty, pričom posilní aj tie najhlbšie vrstvy pleti bohatou dávkou vitamínov a zaručí im čerstvú dávku výživy. 

OxyGeneo (platí pri 90 minútovom ošetrení) je inovatívne ošetrenie pleti, ktoré prináša tri základné procedúry súčasne. Exfoliáciou vrchnej vrstvy pokožky odstraňuje odumreté bunky a pripravuje ju na príjem aktívnych látok. Infúzia základných revitalizačných živín - pomocou exluzívnej kapsule prístoj OxyGeneo  pleť čistí a vpravuje do nej aktívne zložky. Okysličenie pokožky, ktoré vychádza zvnútra - OxyGeneo produkuje bubliny Co2. Jemne praskujú na povrchu pleti a vytvárajú fyziologickú reakciu, ktorá posiela okysličenú krv do ošetrovanej oblasti, zvyšuje kapilárny prietok a metabolizmus pokožky.  Táto trojkombinácia zlepšuje tón pleti, vyrovnáva štruktúru, vyživuje pleť a zjemňuje vrásky. 

Záverečná starostlivosť: Aplikácia hĺbkovo hydratačného séra a pleťového krému pre suchú a dehydrovnú pleť.

 

 

Cenník

Ošetrenie 70 minút69,- €
Ošetrenie 90 minút109,-€
    Chcem sa objednať     

Dá sa to aj na splátky!

Mali by ste záujem o zákrok, no nemôžete si dovoliť zaplatiť ho naraz? Envy klinika v spolupráci s HOME Credit Vám poskytne úver na naše služby už od 100 Eur až do výšky 3000 eur s dobou splácania až 20 mesiacov! Všetky náležitosti k úveru vybavíte priamo u nás na recepcii za pár minút.

Potrebujete konzultáciu?

Konkrétne detaily zákroku Vám doporučujeme dohodnúť si na osobnej konzultácii s lekárom. Lekár Vám navrhne najoptimálneší priebeh zákroku a vyráta presnú sumu zákroku. Vieme, že na prvom mieste je Vaše zdravie a spokojnosť.

V prípade akýchkoľvek otázok ešte pred konzultáciou, nám spokojne napíšte na recepcia@envyclinic.sk alebo použite našu online PORADŇU.

V ENVY samozrejme nájdete 100% diskrétnosť. 

Môžete sa spoľahnúť.

Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie “cookie” na našej stránke.