Kozmetické ošetrenie Envy Therapy Hydrating

Hydratačné ošetrenie proti prvým prejavom únavy a dehydratácie pleti

Dehydrovaná pleť bojuje s akútnym nedostatkom vody. Narušená lipidová bariéra vedie k strate vlhkosti a zabraňuje normálnej premene kožných buniek. Prejavuje sa neduživou pleťou, ochabnutím kontúr tváre, drobnými vráskami. Profesionálne kozmetické ošetrenie pre smädnú, matnú pleť spája inovatívnu funkčnosť a relaxáciu v symbióze použitia moderných, efektívnych prístrojov a aplikácie produktov s účinnými patentovanými látkami.

Ošetrenie vrásky vypne a navráti pleti pružnosť. Produkty obsahujú komplexné vitamíny a kyselinu hyalurónovú, ktoré podporujú prirodzenú bunkovú výmenu a obnovu štruktúry pleti. Nanotechnológia pôsobí v tkanivách, stimuluje obnovu buniek, hĺbkovo hydratuje, spomaľuje proces starnutia, pomôže obranyschopnosti pokožky pred počasím, smogom a bojuje proti prejavom stresu a únavy. 

Filozofia kozmetických ošetrení Envy Therapy

 

Kozmetické ošetrenia Envy Therapy sú súčasťou 3-úrovňového systému starostlivosti o pleť vyvinutého a registrovaného Klinikou Envy.

Pri kozmetických ošetreniach Envy Therapypoužívame produkty, v ktorých garantujeme:  

- vysoké množstvo aktívnych látok,
- nanotechnológiu na prenos aktívnych látok do dermy,
- bez použitia parafínov, minerálnych olejov, vazelíny, parafínov, silikónov, GMO,
- minimálne množstvo konzervantov.

Koncept kozmetických ošetrení Envy Therapy posúva hranice kozmetológie od voňavých, relaxačných kompletiek k efektívnym postupom ošetrovania pokožky na úrovni dermatokozmetiky.

Kozmetické ošetrenia Envy Therapy na základe presného protokolu ponúkajú 4 ošetrenia tváre, ktoré vznikli v súlade s filozofiou 3 úrovňového systému ošetrovania pleti Kliniky Envy.

Envy Therapy Antiaging
Envy Therapy Brightening
Envy Therapy Hydrating
Envy Therapy Clearing

 

Priebeh ošetrenie Envy Therapy Hydrating

Na výber sú 2 typy ošetrenia:
70 minútové
90 minútové (rozšírené o aplikáciu OXYGENEO)


Čo vás pri ošetrení čaká: 

Odlíčenie, tonizácia a exfoliácia: Pokožku tváre a dekoltu odlíčime šetrným odličovačom a hydratačným tonikom. Rozjasňujúci exfoliačný peeling z pokožky odstráni odumreté kožné bunky. Po jeho použití je pleť zregenerovaná, rozjasnená a dokáže ľahšie prijímať účinné látky z kozmetických prípravkov. 

Dočistenie: Používame extrémne hydratujúci prípravok na tvár, ktorý pleť zvlhčuje a vracia jej pôvodné pH. 

Mikrodermoabrázia alebo ultrazvukové čistenie: Mikrodermabrázia anti-age je príjemná, bezbolestná metóda ošetrenia pleti, pomocou ktorej jemne, ale presne mechanicky obrúsime vrchnú vrstvu pokožky. Výsledky sú viditeľné okamžite a procedúra zároveň stimuluje regeneráciu pokožky vpravovaním výživných látok. Ultrazvukové čistenie je šetrné, ale veľmi účinné. Pleť nebude opuchnutá a fľakatá. Aplikovaním ultrazvukových vĺn, ktoré kmitajú na vysokej frekvencii dochádza k vnútornému prekrveniu pokožky, k stimulácii a urýchleniu bunkového metabolizmu. Ultrazvuk zlepšuje cirkuláciu krvi, aktivuje bunky, ktoré lepšie absorbujú výživné látky zo sér, krémov a masiek. Okrem hĺbkové vyčistenia vyhladzuje jemné vrásky a redukuje pigmentové fľaky.  

Ozón: Ošetrenie ozonizérom sa odporúča pre pleť, ktorá si vyžaduje regeneráciu a je nedostatočne prekrvená. Ozón zlepšuje mikrocirkuláciu v podkožnej vrstve pleti, vďaka čomu sú bunky lepšie okysličené a energeticky zásobené. Pleť je pružnejšia, ozón eliminuje jemné vrásky a drobné povrchové nedostatky. 

Vpravenie séra Hydrating do pleti ultrazvukovou špachtličkou: Ultrazvuková špachtľa pracuje za pomoci veľmi jemných vysokofrekvenčných vibrácií s rýchlosťou 25 tisíc pulzov za sekundu. Tým dochádza k masáži pokožky a lepšiemu prieniku účinných látok do pleti. Sérum obnovuje prirodzenú lipidovú bariéru, pleť revitalizuje, vyživuje a prináša profesionálny účinok s efektom hĺbkovej mezoterapie.

Masáž tváre:  Masírujeme pleť, krk a dekolt – najlepšie prírodným kozmetickým olejom. Masážou kozmetička pôsobí na všetky tri vrstvy kože, pleť sa vyživí, omladí, vypne a vy skvele zrelaxujete. Z masáže vaša pleť profituje viacerými spôsobmi: urýchľuje metabolizmus pokožky, znižuje vrstvu podkožného tukového tkaniva, blahodarne pôsobí na nervové zakončenia v pleti, zlepšuje jej prekrvenie, odďaľuje tvorbu vrások a má liftingový efekt. 

Maska: Aplikujeme hydratačnú hydrogélovú masku ENVY Therapy® Hydrogel Face Mask.

OxyGeneo (platí pri 90 minútovom ošetrení) je inovatívne ošetrenie pleti, ktoré prináša tri základné procedúry súčasne. Exfoliáciou vrchnej vrstvy pokožky odstraňuje odumreté bunky a pripravuje ju na príjem aktívnych látok. Infúzia základných revitalizačných živín - pomocou exluzívnej kapsule prístoj OxyGeneo  pleť čistí a vpravuje do nej aktívne zložky. Okysličenie pokožky, ktoré vychádza zvnútra - OxyGeneo produkuje bubliny Co2. Jemne praskujú na povrchu pleti a vytvárajú fyziologickú reakciu, ktorá posiela okysličenú krv do ošetrovanej oblasti, zvyšuje kapilárny prietok a metabolizmus pokožky.  Táto trojkombinácia zlepšuje tón pleti, vyrovnáva štruktúru, vyživuje pleť a zjemňuje vrásky. 

Záverečná starostlivosť: Aplikácia hĺbkovo hydratačného séra a pleťového krému pre suchú a dehydrovnú pleť.

 

 

ENVY THERAPY® kozmetické ošetrenie

K tomuto produktu nemáme zatiaľ žiadne hodnotenia.

Dá sa to aj na splátky!

Mali by ste záujem o zákrok, no nemôžete si dovoliť zaplatiť ho naraz? Envy klinika v spolupráci s HOME Credit Vám poskytne úver na naše služby už od 100 Eur až do výšky 3000 eur s dobou splácania až 20 mesiacov! Všetky náležitosti k úveru vybavíte priamo u nás na recepcii za pár minút.

Otázky z poradne

Vaša otázka

Súvisiace články

Máte otázky,
chcete sa poradiť?
CHCEM SA OPÝTAŤ
Ide to aj
na splátky!
ZÁKROK NA SPLÁTKY
Vyberte si prosím mesto
Vašej pobočky Envy