Kozmetické ošetrenie Envy Therapy Hydrating

Hydratačné ošetrenie proti prvým prejavom únavy a dehydratácie pleti

Dehydrovaná pleť bojuje s akútnym nedostatkom vody. Narušená lipidová bariéra vedie k strate vlhkosti a zabraňuje normálnej premene kožných buniek. Prejavuje sa neduživou pleťou, ochabnutím kontúr tváre, drobnými vráskami. Profesionálne kozmetické ošetrenie pre smädnú, matnú pleť spája inovatívnu funkčnosť a relaxáciu v symbióze použitia moderných, efektívnych prístrojov a aplikácie produktov s účinnými patentovanými látkami.

Ošetrenie vrásky vypne a navráti pleti pružnosť. Produkty obsahujú komplexné vitamíny a kyselinu hyalurónovú, ktoré podporujú prirodzenú bunkovú výmenu a obnovu štruktúry pleti. Nanotechnológia pôsobí v tkanivách, stimuluje obnovu buniek, hĺbkovo hydratuje, spomaľuje proces starnutia, pomôže obranyschopnosti pokožky pred počasím, smogom a bojuje proti prejavom stresu a únavy. 

Filozofia kozmetických ošetrení Envy Therapy

 

Kozmetické ošetrenia Envy Therapy sú súčasťou 3-úrovňového systému starostlivosti o pleť vyvinutého a registrovaného Klinikou Envy.

Pri kozmetických ošetreniach Envy Therapypoužívame produkty, v ktorých garantujeme:  

- vysoké množstvo aktívnych látok,
- nanotechnológiu na prenos aktívnych látok do dermy,
- bez použitia parafínov, minerálnych olejov, vazelíny, parafínov, silikónov, GMO,
- minimálne množstvo konzervantov.

Koncept kozmetických ošetrení Envy Therapy posúva hranice kozmetológie od voňavých, relaxačných kompletiek k efektívnym postupom ošetrovania pokožky na úrovni dermatokozmetiky.

Kozmetické ošetrenia Envy Therapy na základe presného protokolu ponúkajú 4 ošetrenia tváre, ktoré vznikli v súlade s filozofiou 3 úrovňového systému ošetrovania pleti Kliniky Envy.

Envy Therapy Antiaging
Envy Therapy Brightening
Envy Therapy Hydrating
Envy Therapy Clearing

 

ENVY THERAPY® kozmetické ošetrenie

VIAC FOTO
K tomuto produktu nemáme zatiaľ žiadne hodnotenia.

Dá sa to aj na splátky!

Mali by ste záujem o zákrok, no nemôžete si dovoliť zaplatiť ho naraz? Envy klinika v spolupráci s HOME Credit Vám poskytne úver na naše služby už od 100 Eur až do výšky 3000 eur s dobou splácania až 20 mesiacov! Všetky náležitosti k úveru vybavíte priamo u nás na recepcii za pár minút.

Otázky z poradne

Vaša otázka

Súvisiace články

Máte otázky,
chcete sa poradiť?
CHCEM SA OPÝTAŤ
Ide to aj
na splátky!
ZÁKROK NA SPLÁTKY
Vyberte si prosím mesto
Vašej pobočky Envy