Arms and back liposuction

In this method, hands can be beautifully shaped so that the shoulders are slim. The ultrasonic method is able to perfectly shape the arm on the outside of the hand. Beware of muscular hands. Vaserlipo removes only excess fat cells.

Priebeh zákroku

Často sa spája s odstránením tuku v podpažnej jamke na vonkajšej a vnútornej strane ramena. Tenkou kanylou sa dokážu vytvarovať aj tieto oblasti. Previs kože na ramenách je minimálny. Pri veľmi širokých ramenách môže dôjsť k previsu kože, čo si niekedy žiada ďalšiu korekciu po konzultácii s plastickým chirurgom.

 

Cena za zákrok

Cena sa stanovuje až pri konzultácii kvôli viacerým faktorom: náročnosť operácie kvôli množstvu tuku, percentuálne znižovanie podľa počtu oblasti, náročnosť operovania v danej oblasti.

 

Pred zákrokom

Na bezplatnej konzulácii lekár navrhne najoptimálneší priebeh zákroku. Upresní operačný postup v daných oblastiach a zároveň vypočíta sumu zákroku na základe množstva lokalít a náročnosti.

 

Liposukcia Vaser Lipo PRED a PO (Libor Komosný)

VASERLIPO A TRANSFER TUKU

K tomuto produktu nemáme zatiaľ žiadne hodnotenia.

Prices

Price of the procedurefrom 1.080, - €

Dá sa to aj na splátky!

Mali by ste záujem o zákrok, no nemôžete si dovoliť zaplatiť ho naraz? Envy klinika v spolupráci s HOME Credit Vám poskytne úver na naše služby už od 100 Eur až do výšky 3000 eur s dobou splácania až 20 mesiacov! Všetky náležitosti k úveru vybavíte priamo u nás na recepcii za pár minút.

FAQs

Vaša otázka
Need an advice?I HAVE QUESTION
Beauty is availablePROCEDURES ON LOAN

Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie “cookie” na našej stránke.