Liposukcia ramien a chrbta

Pri tejto metóde sa dajú krásne vytvarovať ruky tak, aby ramená boli pekné štíhle. Ultrazvukovou metódou sa excelentne dokáže vytvarovať rameno na vonkajšej strane ruky. Pozor však na svalnaté ruky. Vaserlipo odstraňuje len prebytočné tukové bunky.

VASER Lipo® predstavuje revolučnú technológiu, ktorá dokáže odsať tuk zo všetkých oblastí tela s minimalizáciou opuchov, modrín a traumatizácie tkaniva.

Veľkou výhodou oproti iným metódam je rýchlejšia rekonvalescencia po zákroku, vytvarovené telo a spevnená koža v operovanej oblasti. Dôkazom kvality a výhod metódy VASER Lipo® je jej schválenie americkou inštitúciou FDA. Podľa skúseností odborníkov a taktiež pacientov, ktorí už tento druh liposukcie vyskúšali, sú výsledky okamžite viditeľné, pacienti si chvália najmä krátku dobu rekonvalescencie a takmer žiadnu bolestivosť, zvlášť v porovnaní s klasickou liposukciou.

Výhody:

  • najšetrnejšia a najúčinnejšia metóda
 liposukcie modernej chirurgie
  • spevňuje a vypína kožu v operovanej oblasti
  • poskytuje možnosť odsatia viacerých oblastí naraz
  • vďaka špeciálnej technológii je možný transfer nepoškodených tukových buniek do iných oblastí tela
  • vykonáva sa v lokálnej anestézii
  • inovatívna a šetrná metóda výrazne skracuje rekonvalescenciu
  • pacient vidí okamžitý výsledok
 hneď po zákroku

Ako zákrok prebieha

Často sa spája s odstránením tuku v podpažnej jamke na vonkajšej a vnútornej strane ramena. Tenkou kanylou o priemere 3mm sa dokážu vytvarovať aj tieto oblasti. Po takomto kombinovanom zákroku pomocou VaserLipo nosíte elastické prádlo na ramenách, aj hrudníku zároveň – komfortnú dámsku vestu. Pri tejto metóde je previs kože na ramenách minimálny, až žiadny. Pri veľmi širokých ramenách môže dôjsť k previsu kože, čo si niekedy žiada ďalšiu korekciu po konzultácii s plastickým chirurgom.

Bielizeň a prezúvky k liposukcii sú pripravené na klinike. Všetky lieky, ktoré pravidelne užívate, vezmite so sebou na zákrok. Výhodné je zaobstarať si domov na matrac nepriepustnú podložku, aby nedošlo k jeho znečisteniu tekutinami vytekajúcimi z operačných raniek.

Cena za zákrok

Cena za odsatie jednej oblasti - od 980,- € (v cene nie je zahrnuté pooperačné prádlo).

Cena sa stanovuje presne až pri konzultácii kvôli viacerým faktorom: náročnosť operácie kvôli množstvu tuku, percentuálne znižovanie podľa počtu oblasti, náročnosť operovania v danej oblasti.

Všeobecne sa dá vychádzať z informácie, že cena za jednu oblasť - napr. obidve vnútorné stehná je 980, - €

Špeciálne upravované ceny sú v prípade drobných korekcií, ako sú kolená či paže na štíhlych ženách, ktoré potrebujú len vytvarovať postavu. 
No v takom prípade je nutná konzultácia s plastickým chirurgom.

Pred zákrokom

Konkrétne detaily zákroku by sme Vám doporučili dohodnúť si na osobnej konzultácii s lekárom, ktorá je úplne bezplatná. Lekár Vám v rámci konzultácie navrhne najoptimálneší priebeh zákroku. Upresní Vám operačný postup v daných oblastiach a zároveň Vám vypočíta presnú sumu zákroku na základe množstva lokalít( oblastí) a náročnosti zákroku. Ak sa na výkone priamo pri konzultácii dohodnete, môžete si dohodnúť termín zákroku a so sestričkou vybrať a objednať vhodné pooperačné prádlo. V prípade akýchkoľvek otázok ešte pred konzultáciou, nám spokojne napíšte na recepcia@envyclinic.sk alebo použite našu online PORADŇU na webovej stránke.

Liposukcia Vaser Lipo PRED a PO (Libor Komosný)

VASERLIPO A TRANSFER TUKU

Aktuálne akcie

Súvisiace dokumenty

K tomuto produktu nemáme zatiaľ žiadne hodnotenia.

Cenník

cena za jednu oblasť od 1.080,- €(v cene nie je zahrnuté pooperačné prádlo)

Dá sa to aj na splátky!

Mali by ste záujem o zákrok, no nemôžete si dovoliť zaplatiť ho naraz? Envy klinika v spolupráci s HOME Credit Vám poskytne úver na naše služby už od 100 Eur až do výšky 3000 eur s dobou splácania až 20 mesiacov! Všetky náležitosti k úveru vybavíte priamo u nás na recepcii za pár minút.

Otázky z poradne

Vaša otázka
Máte otázky,
chcete sa poradiť?
CHCEM SA OPÝTAŤ
Ide to aj
na splátky!
ZÁKROK NA SPLÁTKY

Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie “cookie” na našej stránke.