Liposukcia ramien a chrbta

Pri tejto metóde sa dajú vytvarovať ruky tak, aby ramená boli pekné štíhle. Ultrazvukovou metódou sa dokáže vytvarovať rameno na vonkajšej strane ruky. Pozor však na svalnaté ruky. Vaserlipo odstraňuje len prebytočné tukové bunky.

Priebeh zákroku

Často sa spája s odstránením tuku v podpažnej jamke na vonkajšej a vnútornej strane ramena. Tenkou kanylou sa dokážu vytvarovať aj tieto oblasti. Previs kože na ramenách je minimálny. Pri veľmi širokých ramenách môže dôjsť k previsu kože, čo si niekedy žiada ďalšiu korekciu po konzultácii s plastickým chirurgom.

 

Cena za zákrok

Cena sa stanovuje až pri konzultácii kvôli viacerým faktorom: náročnosť operácie kvôli množstvu tuku, percentuálne znižovanie podľa počtu oblasti, náročnosť operovania v danej oblasti.

 

Pred zákrokom

Na bezplatnej konzulácii lekár navrhne najoptimálneší priebeh zákroku. Upresní operačný postup v daných oblastiach a zároveň vypočíta sumu zákroku na základe množstva lokalít a náročnosti.

 

Liposukcia Vaser Lipo PRED a PO (Libor Komosný)

VASERLIPO A TRANSFER TUKU

Aktuálne akcie

Súvisiace dokumenty

K tomuto produktu nemáme zatiaľ žiadne hodnotenia.

Cenník

cena za jednu oblasť od 1.080,- €(v cene nie je zahrnuté pooperačné prádlo)

Dá sa to aj na splátky!

Mali by ste záujem o zákrok, no nemôžete si dovoliť zaplatiť ho naraz? Envy klinika v spolupráci s HOME Credit Vám poskytne úver na naše služby už od 100 Eur až do výšky 3000 eur s dobou splácania až 20 mesiacov! Všetky náležitosti k úveru vybavíte priamo u nás na recepcii za pár minút.

Otázky z poradne

Vaša otázka
Máte otázky,
chcete sa poradiť?
CHCEM SA OPÝTAŤ
Ide to aj
na splátky!
ZÁKROK NA SPLÁTKY

Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie “cookie” na našej stránke.