Lymphatic drainage Liposnell

It activates the circulation of the lymph in lymphatic system which is significant part of immune system.

It activates the circulation of the lymph in lymphatic system which is significant part of immune system.

Modern lymphatic drainage system, 26 preset protocols, 100 user settings.

1. Lymphatic system

It stimulates lymph circulation in the peripheral areas to the depth of lymphatic system. This removes metabolic waste from the intercellular spaces and improves the immunological response of the organism

2. Support of blood circulation
Improves blood circulation by the action of pressure waves at the peripheral vessels. It acts preventively and supportivelyin a wide range of all sorts of indications.

3. Muscles
Pressure waves of overlapping chambers massage the muscles and wash out the products of metabolism and prevent muscle cramps.
4. Digestive system
Massages and compresses the belly which leads to the releasing and stimulating the digestive tract.

5. Skin
Preset therapy improves the distribution of oxygenated blood. The skin atrophy which looks healthier and stronger after is improved.

Used for medical and beautifying purposes:

- Detoxification

- Cellulite

- Lipedema,

- Post-traumatic conditions

- Regeneration

- Heavy legs syndrome

- Prevention - varices

- DNA

- Diabetic angiopathy

- Peripheral vascular disease

- Lymphedema

 

Procedure during the treatment

A concentrate with special content - NEOCELL is applied on the parts of belly, hips, thighs and buttocks before the lymphatic drainage. It helps to reduce fat reserves and mitigate the degree of cellulite. Subsequently, the unique product LIPOSNELL with content of active components that support more effective breaking of the fat reserves to the depth is applied. After applying these preparations, the lymphatic drainage should follow, thereby it maximize the effect.

Lymphatic drainage is perfectly combined with radiofrequency, cavitation and efit exercise. 

Pre koho je ošetrenie určené

je vhodné pre ľudí, ktorých trápi celulitída. Napomáha k jej odstraneniu a slúži aj ako prevencia. Doporučuje sa aj klientom s posttraumatickými stavmi po operáciach, pri problémoch s tráviacim traktom, poruchách imunity, pri syndróme „tažkých nôh“, prevencii varixov, ale aj ako súčasť detoxikácie organizmu.

Pokyny pred ošetrením

ošetrovanú oblasť pár hodín pred zákrokom neholiť, nepoužívať tesn pred ošetrením vône , krémy popr. prípravky, ktoré by mohli pokožku podráždiť.

Kontraindikácie

Aktívne onkologické ochorenia, problémy s vysokým krvným tlakom, autoimúnne ochorenia, zápalové procesy v tele, gravidita, dojčenie, liečba ochorenia kŕčových žíl , prvé dva dni počas menštruačného cyklu.

Priebeh ošetrenia

Prístroj funguje na princípe tlaku, čiže kompresie. Postupným stláčaním jednotlivých častí tela, ktoré sa nastavia na prístroji na základe problémov a konzultácie s klientom, dochádza k postupnému tlaku a následnému odvádzaniu škodlivín z tela. Pred samotnou lymfodrenážou sa na partie brucha, bokov, stehien a zadku nanáša prípravok Liposnell, ktorého špeciálne zloženie pomáha redukovať tukové zásoby a zmierňovať stupeň celulitídy. Po nanesení tohto prípravku nasleduje samotná lymfodrenáž, čím sa účinok maximalizuje.

Dĺžka ošetrenia

Samotné ošetrenie trvá 30 alebo 60 minút, počas ktorých klient leží na lehátku a relaxuje . Doporučujeme skombinovať toto ošetrenie so svetelnou terapiou SMARTLUX, a účinne vyplniť časový priestor, ktorý dané ošetrenie poskytuje.

Pokyny po ošetrení

Je vhodné zvýšiť príjem tekutín, najlepšie čistej vody, alebo nesladených bylinkových čajov.

Formovanie tela

VIAC FOTO
K tomuto produktu nemáme zatiaľ žiadne hodnotenia.

Prices

Price for 30 min Liposnell treatment15.- €
Price for 60 min. treatment20.- €
Discounted packages:
Package of 12 Liposnell treatments (30 min.)156.- €
Package of 6 Liposnell treatments (60 min.)114.- €
Package of 12 Liposnell treatments (60 min.)216.- €

Dá sa to aj na splátky!

Mali by ste záujem o zákrok, no nemôžete si dovoliť zaplatiť ho naraz? Envy klinika v spolupráci s HOME Credit Vám poskytne úver na naše služby už od 100 Eur až do výšky 3000 eur s dobou splácania až 20 mesiacov! Všetky náležitosti k úveru vybavíte priamo u nás na recepcii za pár minút.

FAQs

Vaša otázka
Need an advice?I HAVE QUESTION
Beauty is availablePROCEDURES ON LOAN

Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie “cookie” na našej stránke.