Lymfodrenáž Liposnell

Lymfodrenáž rozprúdi lymfatický systém a pomáha odstrániť celulitídu. Aktivuje tok lymfy v tele, ktorá je významnou súčasťou imunitného systému. Využíva sa na skrášľovacie, ale aj medicínske účely.

Správne fungovanie lymfatického systému je veľmi dôležité. Odplavuje z nášho tela toxíny, odpadové látky, odumreté bunky, tuky a bielkoviny. Pri spomalenom toku lymfy v tele dochádza k zadržiavaniu vody v tele, opuchom či typickému „pocitu tažkých nôh“. 

Lymfodrenáž sa výborne kombinuje s rádiofrekvenciou, kavitáciou, e-fit cvičením a ošetrením pleti SMARTLUX.

Komu je ošetrenie určené

Vhodné pre ľudí, ktorých trápi celulitída. Napomáha k jej odstraneniu a slúži aj ako prevencia. Doporučuje sa klientom s posttraumatickými stavmi po operáciach, pri problémoch s tráviacim traktom, poruchách imunity, pri syndróme „tažkých nôh“, prevencii varixov a ako súčasť detoxikácie organizmu.

Pokyny pred ošetrením

Ošetrovanú oblasť pred zákrokom neholiť, nepoužívať vône, krémy a prípravky, ktoré by mohli pokožku podráždiť.

Kontraindikácie

Aktívne onkologické ochorenia, problémy s vysokým krvným tlakom, autoimúnne ochorenia, zápalové procesy v tele, gravidita, dojčenie, liečba ochorenia kŕčových žíl, prvé dva dni počas menštruačného cyklu.

Priebeh ošetrenia

Prístroj funguje na princípe tlaku. Postupným stláčaním jednotlivých častí tela, ktoré sa nastavia na prístroji na základe problémov a konzultácie s klientom, dochádza k postupnému tlaku a následnému odvádzaniu škodlivín z tela. Pred samotnou lymfodrenážou sa na partie brucha, bokov, stehien a zadku nanáša prípravok Liposnell, ktorého špeciálne zloženie pomáha redukovať tukové zásoby a zmierňovať stupeň celulitídy. 

Dĺžka ošetrenia

Ošetrenie trvá 30 alebo 60 minút, počas ktorých klient relaxuje. 

Pokyny po ošetrení

Zvýšte príjem tekutín, najlepšie čistej vody alebo nesladených bylinkových čajov.

Formovanie tela

VIAC FOTO
K tomuto produktu nemáme zatiaľ žiadne hodnotenia.

Cenník

Cena za 30 min. ošetrenie Liposnell15.- €
Cena za 60 min. ošetrenie Liposnell20.- €
Zvýhodnené balíčky :
Balík 12 ošetrení Liposnell (30 min.)156.- €
Balík 6 ošetrení Liposnell (60 min.)114.- €
Balík 12 ošetrení Liposnell (60 min.)216,- €

Dá sa to aj na splátky!

Mali by ste záujem o zákrok, no nemôžete si dovoliť zaplatiť ho naraz? Envy klinika v spolupráci s HOME Credit Vám poskytne úver na naše služby už od 100 Eur až do výšky 3000 eur s dobou splácania až 20 mesiacov! Všetky náležitosti k úveru vybavíte priamo u nás na recepcii za pár minút.

Otázky z poradne

Vaša otázka
Máte otázky,
chcete sa poradiť?
CHCEM SA OPÝTAŤ
Ide to aj
na splátky!
ZÁKROK NA SPLÁTKY

Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie “cookie” na našej stránke.