Lymfodrenáž Liposnell

Lymfodrenáž je účinné ošetrenie, ktoré pomáha rozprúdiť lymfatický systém a vďaka tomu napomáha odstrániť celulitídu. Aktivuje tok lymfy v tele, ktorá je významnou súčasťou imunitného systému a preto má toto ošetrenie aj veľký vplyv pri liečbe zdravotných problémov. Využíva sa nielen na skrášľovacie, ale aj medicínske účely.

Správne fungovanie lymfatického systému v našom tele je veľmi dôležité. Lymfatický systém odplavuje z nášho tela toxíny, odpadové látky, odumreté bunky, tuky a bielkoviny. Dnešná doba prináša so sebou menej pohybu, stres, zlý spôsob stravovania, čo vedie k spomaleniu lymfatického systému a zanášaniu nášho organizmu škodlivými látkami. Práve vďaka tomuto vzniká celulitída, dochádza k zadržiavaniu vody v tele, opuchom či typickému „pocitu tažkých nôh“ a ďalším nepríjemným prejavom. Pri spomalenom toku lymfy v tele dochádza navyše aj k poruchám obranyschopnosti nášho organizmu.

Lymfodrenáž sa výborne kombinuje s rádiofrekvenciou, kavitáciou, e-fit cvičením a ošetrením pleti SMARTLUX.

Pre koho je ošetrenie určené

je vhodné pre ľudí, ktorých trápi celulitída. Napomáha k jej odstraneniu a slúži aj ako prevencia. Doporučuje sa aj klientom s posttraumatickými stavmi po operáciach, pri problémoch s tráviacim traktom, poruchách imunity, pri syndróme „tažkých nôh“, prevencii varixov, ale aj ako súčasť detoxikácie organizmu.

Pokyny pred ošetrením

ošetrovanú oblasť pár hodín pred zákrokom neholiť, nepoužívať tesn pred ošetrením vône , krémy popr. prípravky, ktoré by mohli pokožku podráždiť.

Kontraindikácie

Aktívne onkologické ochorenia, problémy s vysokým krvným tlakom, autoimúnne ochorenia, zápalové procesy v tele, gravidita, dojčenie, liečba ochorenia kŕčových žíl , prvé dva dni počas menštruačného cyklu.

Priebeh ošetrenia

Prístroj funguje na princípe tlaku, čiže kompresie. Postupným stláčaním jednotlivých častí tela, ktoré sa nastavia na prístroji na základe problémov a konzultácie s klientom, dochádza k postupnému tlaku a následnému odvádzaniu škodlivín z tela. Pred samotnou lymfodrenážou sa na partie brucha, bokov, stehien a zadku nanáša prípravok Liposnell, ktorého špeciálne zloženie pomáha redukovať tukové zásoby a zmierňovať stupeň celulitídy. Po nanesení tohto prípravku nasleduje samotná lymfodrenáž, čím sa účinok maximalizuje.

Dĺžka ošetrenia

Samotné ošetrenie trvá 30 alebo 60 minút, počas ktorých klient leží na lehátku a relaxuje . Doporučujeme skombinovať toto ošetrenie so svetelnou terapiou SMARTLUX, a účinne vyplniť časový priestor, ktorý dané ošetrenie poskytuje.

Pokyny po ošetrení

Je vhodné zvýšiť príjem tekutín, najlepšie čistej vody, alebo nesladených bylinkových čajov.

Formovanie tela

VIAC FOTO

Aktuálne akcie

K tomuto produktu nemáme zatiaľ žiadne hodnotenia.

Cenník

Cena za 30 min. ošetrenie Liposnell15.- €
Cena za 60 min. ošetrenie Liposnell20.- €
Zvýhodnené balíčky :
Balík 12 ošetrení Liposnell (30 min.)156.- €
Balík 6 ošetrení Liposnell (60 min.)114.- €
Balík 12 ošetrení Liposnell (60 min.)216,- €

Dá sa to aj na splátky!

Mali by ste záujem o zákrok, no nemôžete si dovoliť zaplatiť ho naraz? Envy klinika v spolupráci s HOME Credit Vám poskytne úver na naše služby už od 100 Eur až do výšky 3000 eur s dobou splácania až 20 mesiacov! Všetky náležitosti k úveru vybavíte priamo u nás na recepcii za pár minút.

Otázky z poradne

Vaša otázka
Máte otázky,
chcete sa poradiť?
CHCEM SA OPÝTAŤ
Ide to aj
na splátky!
ZÁKROK NA SPLÁTKY

Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie “cookie” na našej stránke.