Lymfodrenáž Liposnell

Lymfodrenáž je účinné ošetrenie, ktoré pomáha rozprúdiť lymfatický systém a vďaka tomu napomáha odstrániť celulitídu. Aktivuje tok lymfy v tele, ktorá je významnou súčasťou imunitného systému a preto má toto ošetrenie aj veľký vplyv pri liečbe zdravotných problémov. Využíva sa nielen na skrášľovacie, ale aj medicínske účely.

Správne fungovanie lymfatického systému v našom tele je veľmi dôležité. Lymfatický systém odplavuje z nášho tela toxíny, odpadové látky, odumreté bunky, tuky a bielkoviny. Dnešná doba prináša so sebou menej pohybu, stres, zlý spôsob stravovania, čo vedie k spomaleniu lymfatického systému a zanášaniu nášho organizmu škodlivými látkami. Práve vďaka tomuto vzniká celulitída, dochádza k zadržiavaniu vody v tele, opuchom či typickému „pocitu tažkých nôh“ a ďalším nepríjemným prejavom. Pri spomalenom toku lymfy v tele dochádza navyše aj k poruchám obranyschopnosti nášho organizmu.

Efekt ošetrenia:

1. Lymfatický systém

Stimuluje tok lymfy v periférnych oblastiach do hĺbky lymfatického systému. Tým sa odstraňuje metabolický odpad z medzibunkových priestorov a zlepšuje sa imunologická odozva organizmu.

2. Podpora krvného obehu
Zlepšuje krvný obeh pôsobením tlakových vĺn na periférne cievy. Pôsobí preventívne aj podporne v celej rade najrôznejších indikácií.

3. Svaly
Tlakové vlny prekrývajúcich sa komôr masírujú svaly a odplavujú produkty metabolizmu a zabraňujú svalovým kŕčom.

4. Tráviaci systém
Masíruje a stláča brucho, čo vedie k jeho uvoľneniu a stimuluje tráviaci trakt.

5. Koža
Prednastavená terapia zlepšuje distribúciu okysličenej krvi. Zlepší sa atrofia kože, ktorá potom vyzerá zdravšie a pevnejšie.

Pre koho je ošetrenie určené : je vhodné pre ľudí, ktorých trápi celulitída. Napomáha k jej odstraneniu a slúži aj ako prevencia. Doporučuje sa aj klientom s posttraumatickými stavmi po operáciach, pri problémoch s tráviacim traktom, poruchách imunity, pri syndróme „tažkých nôh“, prevencii varixov, ale aj ako súčasť detoxikácie organizmu.

Pokyny pred ošetrením: ošetrovanú oblasť pár hodín pred zákrokom neholiť, nepoužívať tesn pred ošetrením vône , krémy popr. prípravky, ktoré by mohli pokožku podráždiť.

Kontraindikácie: aktívne onkologické ochorenia, problémy s vysokým krvným tlakom, autoimúnne ochorenia, zápalové procesy v tele, gravidita, dojčenie, liečba ochorenia kŕčových žíl , prvé dva dni počas menštruačného cyklu.

Priebeh ošetrenia: Prístroj funguje na princípe tlaku, čiže kompresie. Postupným stláčaním jednotlivých častí tela, ktoré sa nastavia na prístroji na základe problémov a konzultácie s klientom, dochádza k postupnému tlaku a následnému odvádzaniu škodlivín z tela. Pred samotnou lymfodrenážou sa na partie brucha, bokov, stehien a zadku nanáša prípravok Liposnell, ktorého špeciálne zloženie pomáha redukovať tukové zásoby a zmierňovať stupeň celulitídy. Po nanesení tohto prípravku nasleduje samotná lymfodrenáž, čím sa účinok maximalizuje.

Dĺžka ošetrenia: Samotné ošetrenie trvá 30 alebo 60 minút, počas ktorých klient leží na lehátku a relaxuje . Doporučujeme skombinovať toto ošetrenie so svetelnou terapiou SMARTLUX, a účinne vyplniť časový priestor, ktorý dané ošetrenie poskytuje.

Pokyny po ošetrení : Je vhodné zvýšiť príjem tekutín, najlepšie čistej vody, alebo nesladených bylinkových čajov.


Lymfodrenáž sa výborne kombinuje s rádiofrekvenciou, kavitáciou , e-fit cvičením a ošetrením pleti SMARTLUX . 

Cenník

Cena za 30 min. ošetrenie Liposnell15.- €
Cena za 60 min. ošetrenie Liposnell20.- €
Zvýhodnené balíčky :
Balík 12 ošetrení Liposnell (30 min.)156.- €
Balík 6 ošetrení Liposnell (60 min.)114.- €
Balík 12 ošetrení Liposnell (60 min.)216,- €
    Chcem sa objednať     

Dá sa to aj na splátky!

Mali by ste záujem o zákrok, no nemôžete si dovoliť zaplatiť ho naraz? Envy klinika v spolupráci s HOME Credit Vám poskytne úver na naše služby už od 100 Eur až do výšky 3000 eur s dobou splácania až 20 mesiacov! Všetky náležitosti k úveru vybavíte priamo u nás na recepcii za pár minút.

Potrebujete konzultáciu?

Konkrétne detaily zákroku Vám doporučujeme dohodnúť si na osobnej konzultácii s lekárom. Lekár Vám navrhne najoptimálneší priebeh zákroku a vyráta presnú sumu zákroku. Vieme, že na prvom mieste je Vaše zdravie a spokojnosť.

V prípade akýchkoľvek otázok ešte pred konzultáciou, nám spokojne napíšte na recepcia@envyclinic.sk alebo použite našu online PORADŇU.

V ENVY samozrejme nájdete 100% diskrétnosť. 

Môžete sa spoľahnúť.

Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie “cookie” na našej stránke.