Removing Growths, Birthmarks and Warts

Removal Growths

Laser má oproti chirurgickým zákrokom niekoľko výhod. Jeho použitie je rýchle, nenáročné, po zákroku vznikne len jemný povrchový defekt – popálenina, ktorá nekrváca, následne vzniká chrasta a po odlúčení chrasty nevzniká jazvička.

At our clinic, we often meet patients who come to examine their "birthmarks." During the examination, we often find out that what patient often consideres the birthmark, is just an ordinary growth or senile wart. Only after the dermatoscopic examination we can decide whether to remove a lesion from a health perspective, or if a patient wishes to remove it from an aesthetic point of view.

 

Classic birthmarks - pigmented nevus- cannot be removed by laser, because we know how dangerous they can be. The removal process is always necessarilly only surgical, with subsequent histological examination. However, if the lesions are harmless and do not not show any signs of a classic birthmark, the most ideal option is to remove the lesion by laser.

Why Laser?

Laser compared to the surgery has number of advantages. Its use is fast, easy, can be carried out without local anesthesia (although we prefer to use it, as it is less painful for the patient), after the treatment only a small surface defect occurs - a burn, which (after treatment by our laser) does not bleed, then forms a crust and after it disappears no scars are left on the skin. The whole process takes about 5-7 days. The patient immediately after the procedure can easily do sports, go to work and have a shower.

Výhody lasera

Laser má oproti chirurgickým zákrokom niekoľko výhod. Jeho použitie je rýchle, nenáročné, môže sa vykonávať bez lokálnej anestézie, po zákroku vznikne len jemný povrchový defekt – popálenina, ktorá nekrváca, následne vzniká chrasta a po odlúčení chrasty nevzniká jazvička. Celý tento proces trvá cca 5 - 7 dní. Pacient po zákroku môže bez problémov športovať, chodiť do práce a sprchovať sa.

Laserové odstraňovanie znamienok, výrastkov a bradavíc

Before & After

MORE PHOTOS
K tomuto produktu nemáme zatiaľ žiadne hodnotenia.

Prices

Prices per treatment depending on the size and number of growths.
Within 1 cm20, - € to 30, - €
Above 1 cm 35, - € to 45, - €
Dermatological examination :
up to 10 moles:30, - €
more than 10 moles:40,-€ to 70,-€

Dá sa to aj na splátky!

Mali by ste záujem o zákrok, no nemôžete si dovoliť zaplatiť ho naraz? Envy klinika v spolupráci s HOME Credit Vám poskytne úver na naše služby už od 100 Eur až do výšky 3000 eur s dobou splácania až 20 mesiacov! Všetky náležitosti k úveru vybavíte priamo u nás na recepcii za pár minút.

FAQs

Vaša otázka

Related articles

Need an advice?I HAVE QUESTION
Beauty is availablePROCEDURES ON LOAN

Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie “cookie” na našej stránke.