Odstránenie znamienka, bradavice alebo výrastku laserom

Odstránenie výrastkov laserom

Laser má oproti chirurgickým zákrokom niekoľko výhod. Jeho použitie je rýchle, nenáročné, po zákroku vznikne len jemný povrchový defekt – popálenina, ktorá nekrváca, následne vzniká chrasta a po odlúčení chrasty nevzniká jazvička.

Často krát sa na našej ambulancii stretávame s pacientmi, ktorí si prídu dať vyšetriť „znamienka“. Pri samotnom vyšetrení prídeme na to, že to čo pacient považuje za znamienko, je v podstate len obyčajný výrastok, prípadne tzv. starecká bradavica. Po dermatoskopickom vyšetrení vieme následne rozhodnúť, či treba danú léziu odstrániť zo zdravotného hľadiska, prípadne si ju pacient želá odstrániť z hľadiska estetického. Klasické materské znamienka – pigmentové nevy – sa laserom neodstraňujú, pretože vieme, ako dokážu byť nebezpečné a preto ich vyberáme zásadne len chirurgicky aj s následným histologickým vyšetrením. Pokiaľ ide však o neškodnú léziu, ktorá nevykazuje známky klasického znamienka, je najideálnejšie odstrániť ju laserom.

Výhody lasera

Laser má oproti chirurgickým zákrokom niekoľko výhod. Jeho použitie je rýchle, nenáročné, môže sa vykonávať bez lokálnej anestézy (aj keď my ju radšej používame, pretože je to menej bolestivé pre pacienta), po zákroku vznikne len jemný povrchový defekt – popálenina, ktorá (po zákroku naším laserom) nekrváca, následne vzniká chrasta a po odlúčení chrasty nevzniká jazvička. Celý tento proces trvá cca 5 - 7 dní. Pacient bezprostredne po zákroku môže bez problémov športovať, chodiť do práce a sprchovať sa.

Laserové odstraňovanie znamienok, výrastkov a bradavíc

K tomuto produktu nemáme zatiaľ žiadne hodnotenia.

Cenník

Ceny za úkon v závislosti od veľkosti a počtu výrastov.
do 1cm : od 20,- € až 30,- €
nad 1cm : od 35,- € až 45,- €
Dermatologické vyšetrenie znamienok:
do 10 znamienok:30,-€
od 10 znamienok a viac:40,-€ až 70,-€

Dá sa to aj na splátky!

Mali by ste záujem o zákrok, no nemôžete si dovoliť zaplatiť ho naraz? Envy klinika v spolupráci s HOME Credit Vám poskytne úver na naše služby už od 100 Eur až do výšky 3000 eur s dobou splácania až 20 mesiacov! Všetky náležitosti k úveru vybavíte priamo u nás na recepcii za pár minút.

Otázky z poradne

Vaša otázka
Máte otázky,
chcete sa poradiť?
CHCEM SA OPÝTAŤ
Ide to aj
na splátky!
ZÁKROK NA SPLÁTKY

Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie “cookie” na našej stránke.