Odstránenie znamienka, bradavice alebo výrastku laserom

Odstránenie výrastkov

Znamienko može byť obyčajný výrastok, prípadne tzv. starecká bradavica. Po dermatoskopickom vyšetrení vieme rozhodnúť, či treba léziu odstrániť zo zdravotného hľadiska, prípadne z hľadiska estetického. Klasické materské znamienka – pigmentové nevy – vyberáme len chirurgicky aj s následným histologickým vyšetrením. 

Výhody lasera

Laser má oproti chirurgickým zákrokom niekoľko výhod. Jeho použitie je rýchle, nenáročné, môže sa vykonávať bez lokálnej anestézie, po zákroku vznikne len jemný povrchový defekt – popálenina, ktorá nekrváca, následne vzniká chrasta a po odlúčení chrasty nevzniká jazvička. Celý tento proces trvá cca 5 - 7 dní. Pacient po zákroku môže bez problémov športovať, chodiť do práce a sprchovať sa.

Výhody Jett Plasma Lift Medical

Ide o prenosný prístroj vhodný na starostlivosť o pleť, neinvazívnu blefaroplastiku, odstraňovanie vrások, zastavenie drobného kapilárneho krvácania, odstraňovanie drobných bradavíc, zmierňovanie prejavov kuperózy, červených žiliek, akné, pigmentových škvŕn, vyhladzovanie jaziev. 

Laserové odstraňovanie znamienok, výrastkov a bradavíc

Odstránenie rozšírených cievok, bradavíc, znamienok

Odstránenie znamienka, bradavice alebo výrastku laserom

K tomuto produktu nemáme zatiaľ žiadne hodnotenia.

Dá sa to aj na splátky!

Mali by ste záujem o zákrok, no nemôžete si dovoliť zaplatiť ho naraz? Envy klinika v spolupráci s HOME Credit Vám poskytne úver na naše služby už od 100 Eur až do výšky 3000 eur s dobou splácania až 20 mesiacov! Všetky náležitosti k úveru vybavíte priamo u nás na recepcii za pár minút.

Otázky z poradne

Vaša otázka

Súvisiace články

Máte otázky,
chcete sa poradiť?
CHCEM SA OPÝTAŤ
Ide to aj
na splátky!
ZÁKROK NA SPLÁTKY
Vyberte si prosím mesto
Vašej pobočky Envy