Envy Premeny

Libor - Vaserlipo zatočí s tukom účine a rýchlo

VaserLipo predstavuje v súčasnosti technologicky najvyspelejší a najefektívnejší spôsob liposukcie. Ultrazvukové vlny jemne narušia nadbytočné tukové bunky, s následným presným a šetrným odsatím. Doba rekonvalescencie je výrazne krátka. Známy český módny návrhár Libor Komosný sa rozhodol zatočiť s prebytočným tukom na bruchu a bokoch.

VaserLipo verzus štandardná liposukcia

   VaserLipo predstavuje revolučnú technológiu a v súčasnosti tú najšetrnejšiu formu liposukcie, ktorá využíva ultrazvukové vlny pre dokonalé, šetrné a bezpečné vytvarovania tela. Výnimočnosť VaserLipo spočíva v lokálnom a presnom zasiahnutí nežiaducich tukových buniek, pričom okolité nervové bunky a tkanivá ostávajú nepoškodené. Štandardná liposukcia toto neumožňuje. Výsledkom je okamžite viditeľný efekt zoštíhlenia, minimálny výskyt modrín, opuchov, minimálna bolestivosť zákroku, vytvarovanie tela a spevnenie pokožky.

Prečo práve VaserLipo?

   VaserLipo je vďaka týmto výhodám momentálne najpopulárnejšia a najefektívnejšia liposukčná metóda na celom svete a bola voľbou aj u Libora Komosného, známeho českého módneho návrhára. „Rozhodol som sa odstrániť tuk z bokov a brucha práve pomocou tejto metódy. Hoci žijem zdravým životným štýlom a pravidelne športujem, partie brucha a bokov boli u mňa stále problematické a nedali sa nijakým spôsobom zhodiť. Väčšinou prevládajú domnienky, že na liposukciu musí ísť práve človek, ktorý ma silnú nadváhu, ale to je omyl. Potreboval som sa zbaviť efektívne dlhodobého problému - tuku na bokoch a bruchu a zároveň dotvarovať tieto problémové partie,“opisuje Libor Komosný.  

Krátka doba rekonvalescencie

   Jednou z dominantných výhod metódy VaserLipo je krátka doba rekonvalescencie. „Oproti klasickej liposukcii sa bolestivosť ako aj doba celkovej rekonvalescencie výrazne znižuje. Klient odchádza domov v deň zákroku a po dvoch dňoch je možný návrat do zamestnania. Libor na zákrok pricestoval ráno vlakom a večer už odchádzal späť domov,“ vysvetľuje MUDr. Mahdi Nasab - plastický a estetický chirurg, špecialista na VaserLipo a tukový transfer kliniky ENVY – Kliniky estetickej medicíny v Košiciach, ktorý ako prvý priniesol túto metódu na Slovensko. Klient sa nemusí báť, že strávi dlhé dni prípravou a následnou liečbou. Štandardne je to proces jedného dňa, ktorému predchádzala konzultácia. V prípade Libora Komosného, ktorý žije v Prahe prebehla konzultácia prostredníctvom skypu a odoslania fotografií mailom.

Bežná metóda bez celkovej anestézie

  „Táto metóda liposukcie je na našej klinike veľmi obľúbená a vykonávame ju bežne. Nie je nutná celková anestézia. Technologická výhoda ultrazvukovej liposukcie je, že dokáže byť silná tam, kde je to potrebné a zároveň dostatočne jemná pre citlivejšie oblasti – to sme naplno využili aj u tohto klienta,“dodáva MUDr. Nasab. Tuk je možné odsať nielen z oblasti bokov, brucha, stehien alebo chrbta, ale tiež z podbradku, paží, kolien a lýtok.

A spokojnosť Libora?

  „Samotný zákrok prebehol úplne bez problémov a v pohode, moje bezprostredné pocity boli úplne super. Slovo liposukcia mi naháňalo strach. Keby som bol vedel, o aký jednoduchý zákrok sa jedná, podstúpil by som ho už dávno. Efekt bol viditeľný ihneď a s odstupom času sa ešte viac zvýraznil. Rád by som povzbudil aj ďalších mužov. Krása je totižto nie len ženská, ale aj mužská záležitosť,“ dodáva Libor.

 

Read more

Please choose
the city of your branch