ENVY PREMENY

Libor - Vaserlipo zatočí s tukom účine a rýchlo

VaserLipo predstavuje v súčasnosti technologicky najvyspelejší a najefektívnejší spôsob liposukcie. Ultrazvukové vlny jemne narušia nadbytočné tukové bunky, s následným presným a šetrným odsatím. Doba rekonvalescencie je výrazne krátka. Známy český módny návrhár Libor Komosný sa rozhodol zatočiť s prebytočným tukom na bruchu a bokoch.

VaserLipo verzus štandardná liposukcia

   VaserLipo predstavuje revolučnú technológiu a v súčasnosti tú najšetrnejšiu formu liposukcie, ktorá využíva ultrazvukové vlny pre dokonalé, šetrné a bezpečné vytvarovania tela. Výnimočnosť VaserLipo spočíva v lokálnom a presnom zasiahnutí nežiaducich tukových buniek, pričom okolité nervové bunky a tkanivá ostávajú nepoškodené. Štandardná liposukcia toto neumožňuje. Výsledkom je okamžite viditeľný efekt zoštíhlenia, minimálny výskyt modrín, opuchov, minimálna bolestivosť zákroku, vytvarovanie tela a spevnenie pokožky.

Prečo práve VaserLipo?

   VaserLipo je vďaka týmto výhodám momentálne najpopulárnejšia a najefektívnejšia liposukčná metóda na celom svete a bola voľbou aj u Libora Komosného, známeho českého módneho návrhára. „Rozhodol som sa odstrániť tuk z bokov a brucha práve pomocou tejto metódy. Hoci žijem zdravým životným štýlom a pravidelne športujem, partie brucha a bokov boli u mňa stále problematické a nedali sa nijakým spôsobom zhodiť. Väčšinou prevládajú domnienky, že na liposukciu musí ísť práve človek, ktorý ma silnú nadváhu, ale to je omyl. Potreboval som sa zbaviť efektívne dlhodobého problému - tuku na bokoch a bruchu a zároveň dotvarovať tieto problémové partie,“opisuje Libor Komosný.  

Krátka doba rekonvalescencie

   Jednou z dominantných výhod metódy VaserLipo je krátka doba rekonvalescencie. „Oproti klasickej liposukcii sa bolestivosť ako aj doba celkovej rekonvalescencie výrazne znižuje. Klient odchádza domov v deň zákroku a po dvoch dňoch je možný návrat do zamestnania. Libor na zákrok pricestoval ráno vlakom a večer už odchádzal späť domov,“ vysvetľuje MUDr. Mahdi Nasab - plastický a estetický chirurg, špecialista na VaserLipo a tukový transfer kliniky ENVY – Kliniky estetickej medicíny v Košiciach, ktorý ako prvý priniesol túto metódu na Slovensko. Klient sa nemusí báť, že strávi dlhé dni prípravou a následnou liečbou. Štandardne je to proces jedného dňa, ktorému predchádzala konzultácia. V prípade Libora Komosného, ktorý žije v Prahe prebehla konzultácia prostredníctvom skypu a odoslania fotografií mailom.

Bežná metóda bez celkovej anestézie

  „Táto metóda liposukcie je na našej klinike veľmi obľúbená a vykonávame ju bežne. Nie je nutná celková anestézia. Technologická výhoda ultrazvukovej liposukcie je, že dokáže byť silná tam, kde je to potrebné a zároveň dostatočne jemná pre citlivejšie oblasti – to sme naplno využili aj u tohto klienta,“dodáva MUDr. Nasab. Tuk je možné odsať nielen z oblasti bokov, brucha, stehien alebo chrbta, ale tiež z podbradku, paží, kolien a lýtok.

A spokojnosť Libora?

  „Samotný zákrok prebehol úplne bez problémov a v pohode, moje bezprostredné pocity boli úplne super. Slovo liposukcia mi naháňalo strach. Keby som bol vedel, o aký jednoduchý zákrok sa jedná, podstúpil by som ho už dávno. Efekt bol viditeľný ihneď a s odstupom času sa ešte viac zvýraznil. Rád by som povzbudil aj ďalších mužov. Krása je totižto nie len ženská, ale aj mužská záležitosť,“ dodáva Libor.

 

Čitajte viac ...