Klinika ENVY v spolupráci s farmaceutickými spoločnosťami organizuje pravidelne školenia, pod vedením našich odborníkov s dlhoročnou praxou a skúsenoťami. Školenia sú skupinové z oblasti estetickej dermatológie a plastickej chirurgie. Praktická časť školení je doplnená o prezentáciu vlastných výsledok zákrokov a ich spôsobu aplikácie. Ak ste lekár/lekárka a máte zaujem zúčastniť sa školení, ktoré organizujeme, môžete nás kontaktovať na tel. čisle 055/ 676 1666 alebo e-mailovej adrese: recepcia@envyclinic.sk.

Formovanie pozadia pomocou tukového transferu

MUDr. Mahdi Nasab je primár a odborný garant oddelenia plastickej chirurgie Kliniky ENVY. Plastický a estetický chirurg, špecialista na VaserLipo. Zároveň je aj školiteľom na prelomovú metódu tukového stransferu.  

Tukový transfer je revolučná ultrazvuková metóda pomocou prístroja VASERLipo, ktorá umožní získať krásny brazílsky zadoček, prípadne zväčšenie poprsia pomocou vlastného tuku. Vysnívaný zadoček (zväčšenie poprsie) získate odsatím tuku z problémových partií bokov a brucha čím dôjde k vyformovaniu pása, alebo odsatím prebytku tuku z inej časti tela napríklad stehien. Odsatý tuk sa následne upraví a aplikuje do oblastí pozadia (zväčšenie poprsia) tam, kde je to potrebné. Vaše pozadie (poprsie) tak získava nový objem a tvar. Výhodou metódy je využitie vlastných tukových buniek a nie silikónových implantátov.

Ak by ste mali záujem o informácie tykajúce sa školenia, kontaktujte nás prostredníctvom mailu: egryova.envy@gmail.com

 


Školenie na aplikáciu botulotoxínu

Dňa 30.09.2017 naša pani MUDr. Zuzka Kožuchová opäť školila kolegov lekárov na aplikáciu botulotoxínu.

Naša Klinika je školiacim centrom okrem spomínaného zákroku aj na aplikáciu výplňových materiálov a laserových zákrokov. 


Dni zdravia v spoločnosti T-systems

Včera sme znova strávili príjemný čas na DNI ZDRAVIA organizovanom poisťovňou UNION, konkrétne v spoločnosti T- systems. 

S poisťovňou UNION máme priateľskú spoluprácu na poskytnutie čiastočného príspevku na testy potravinovej intolerancie. Opäť sme mali možnosť odprezentovať naše služby, poskytnúť poradenstvo a všetko to, čo zaujíma zamestnancov spoločnosti.

V prípade záujmu na bezplatné konzultácie s MUDr. Danielou Balcovou, sa viete objednať na balcova.envy@gmail.com.

Bližšie informácie o testoch potravinovej intolerancie nájdete tu.


Školenie aplikácií botulotoxínu

Školenie na aplikáciu botulotoxínu prebehlo na klinike ENVY v Košiciach v sobotu  30.09.2017.

Školenie viedla MUDr. Zuzana Kožuchová korektívna dermatologička Kliniky ENVY, ktorá je zároveň školiteľkou výplňových materiálov.

Zúčastnilo sa 10 lekárov zo stredného a východného Slovenska. Samotné školenie trvalo cca 5 hodín a pozostávalo z dvoch častí: teoretickej a praktickej.

V prvej, teoretickej časti školenia, sa lekári oboznámili so základnými informáciami o botulotoxíne, o jeho zložení, vlastnostiach, možnostiach aplikácie a nežiadúcich účinkoch.

Druhá, praktická časť školenia, bola zameraná už na priamu aplikáciu botulotoxínu na modelkách, na jeho riadenie a dávkovanie. V tejto časti si aj samotní lekári mali možnost vyskúšať aplikovanie  prípravku na vlastných modelkách. 

Na záver školenia obdržali lekári aj certifikát o absolvovaní školenia, na základe ktorého už môžu  sami vo svojej praxi používať a aplkiovat botulotoxín.

Botulotoxín sa aplikuje na tvári predovšetkým do oblasti glabely – vráska medzi obočím tzv. vráska hnevu, do oblasti čela na horizontálne vrásky na čele spôsobené dvíhanímobočia  a do vrások v okolí očí – tzv. stračia nôžka pri vonkajších kútikoch očí. 

Pri aplikácii do oblasti čela dochádza aj k nadvihnutiu vonkajších strán obočia. Tiež sa môže aplikovať po stranách nosa, ktoré vznikajú pri pokrčení nosa. Botulotoxín je aj ideálnym riešením pri nadmernom potení hlavne v podpazuší a na dlaniach, kde po aplikácii do problemovej oblasti dochádza k úplnému odstráneniu potenia pričom samotný efekt vydrží 6 - 9 mesiacov.

“Vo svojej práci v oblasti estetickéj medicíny sa snažím vyzvihnúť prirodzenú krásu ženy, bez zmeny výzoru a podotknúť, že aj ženy po 40.roku života, môžu vyzerať krásne aj bez toho, aby museli podstúpiť radikálny zákrok,” dodáva na záver školenia doktorka MUDr. Zuzana Kožuchová.

Najbližšie školenia na aplikáciu botulotoxínu sa uskutočnia 24.03.2018 - termín je už plne obsadený a taktiež 21.4.2018 - prijímame objednávky. 


Dni zdravia - Prešovská Univerzita v Prešove

Dnes 07.06.2016 Vás chceme pozdraviť z Prešovskej univerzity v Prešove, kde sme prijali v poradí už tretie pozvanie na DNI ZDRAVIA prostreníctvom poistovne UNION, s ktorou máme priateľskú spoluprácu na poskytnutie čiastočného príspevku na testy potravinovej intolerancie a máme možnosť odprezentovať naše služby, poskytnúť poradenstvo a všetko to, čo zaujíma zamestnancov a študentov univerzity.

Tešíme sa na ďalšieho partnera, ktorého navštívime:
Dňa 25.6.2016 spoločnosť Whirpool, Poprad.

Ak máte nejaký problém, objednajte sa na bezplatnú konzultáciu, priamo s MUDr. Danielou Balcovou, balcova.envy@gmail.com.


Dni zdravia v spoločnosti T-Systems

Pekne Vás zdravíme zo spoločnosti T-systems, kde sme prijali pozvanie na

DNI ZDRAVIA prostreníctvom poistovne UNION, s ktorou máme priateľskú spoluprácu na poskytnutie čiastočného príspevku na testy potravinovej intolerancie a máme možnosť odprezentovať naše služby, poskytnúť poradenstvo a všetko to, čo zaujíma zamestnancov spoločnosti.

Tešíme sa na ďalších partnerov, ktorých navštívime najbližšie:
Prešovská univerzita, Prešov 07.06.2016
Whirpool, Poprad 25.6.2016

V prípade, ak je to potrebné môžme sa dohodnúť aj na konzultácii s problémom, ktorý Vás trápi.

Dané konzultácie sú bezplatné s MUDr. Danielou Balcovou, balcova.envy@gmail.com.

 

 


Dni zdravia

Poisťovňa Union každoročne usporadúva DNI ZDRAVIA pre zamestnancov jednotlivých spoločnosti. Tým, že máme aj my priateľskú spoluprácu s poisťovňou UNION na poskytnutie čiastočného príspevku na testy potravinovej intolerancie, veľmi radi sme prijali pozvanie kde sme mali možnosť odprezentovať služby, poskytnúť poradenstvo a všetko to čo zaujímalo zamestnancov firmy Siemens.

A čo všetko ich zaujímalo?

Mnohí ľudia majú chronické problémy, s ktorým si nevedia dlhodobo poradiť a tak sme poskytli poradenstvo v oblasti testovania potravinových intolerancií , ktoré súvisia nielen s problémami netrávenia určitého druhu potravín, ale aj so zdanlivo nesúvisiacimi niektorými kožnými pochoreniami ako ekzémy, akne, prípadne rôznymi akútnymi bolesťami ako sú bolesti hlavy, migrény, a mnohé ďalšie problémy.

Ďalšou oblasťou záujmu bola infúzna liečba vitamínom C, keďže naše telo ma limitovaný počet receptorov k prenosu plnej dávky  z tabliet, nestačí zvýšený  jednorázový prísun v strave. Vtedy je potrebné doplniť liečbu podaním infúzie, býva to pri zvýšenej záťaži - fyzickej , psychickej , pri niektorých chronických ochoreniach ako napr. alergie, zápaly- Tieto informácie zaujali klientov natoľko , že niektorí využili aj možnosť okamžitého objednania sa počas konzultácie na túto liečbu. Zároveň sme priniesli aj „živé“ vitamíny a ponúkali všetkých záujemcov ovocím.

Vzhľadom na to, že sa venujeme aj optimalizácii hmotnosti a výžive odpovedali sme aj na individuálne otázky z tejto oblasti. Naša klinika je známa ako klinika estetickej a plastickej chirurgie, kde sme poskytli aj odpovede aj na tieto témy.

Tešíme sa na ďalších partnerov, ktorých navštívime najbližšie:
T-system, Košice 25.5.2016
Prešovská univerzita, Prešov 07.06.2016
Whirpool, Poprad 25.6.2016

V prípade ak je to potrebné môžeme sa dohodnúť aj na konzultácii k Vášmu problému, dané konzultácie sú bezplatné s MUDr. Danielou Balcovou.

 


Školenie aplikácie kyseliny hyalurónovej YVOIRE

Dňa 14.3.2016, sa uskutočnilo na Klinike ENVY v Košiciach školenie aplikácií nového inovatívneho druhu kyseliny hyalurónovej YVOIRE pod vedením uznávaného talianskeho doktora Dr. FUNDARA SALVATORE PIERA, ktorý je plastickým chirurgom pôsobiacim v Taliansku na klinike plastickej a estetickej chirurgie v meste Modena.

Aplikuje kyselinu hyalurónovú YVOIRE u svojich zákazníčok viac ako 3 roky a pravidelne prednáša na svetovom kongrese v Monacu.

Dnes odprezentoval svoje skúsenosti, najvhodnejšie indikácie a predviedol ako dosiahnuť maximalný efekt k spokojnosti zákazníčok.


Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie “cookie” na našej stránke.