Klinika ENVY v spolupráci s farmaceutickými spoločnosťami organizuje pravidelne školenia, ktoré vedú naši odborníci s dlhoročnou praxou a skúsenosťami. Špecializujeme sa na skupinové školenia z oblasti estetickej dermatológie a plastickej chirurgie. Praktická časť školení je doplnená o prezentáciu vlastných výsledok zákrokov a spôsobov aplikácie. Ak ste lekár/lekárka a máte záujem o naše školenie, kontaktujte nás na tel. čísle 055/ 676 1666 alebo e-mailovej adrese: recepcia@envyclinic.sk.

Formovanie pozadia pomocou tukového transferu

Formovanie pozadia pomocou tukového transferu

MUDr. Mahdi Nasab je primár a odborný garant oddelenia plastickej chirurgie kliniky ENVY. Plastický a estetický chirurg, špecialista na VaserLipo. Zároveň je aj školiteľom metódy tukového transferu.  

Tukový transfer je revolučná ultrazvuková metóda pomocou prístroja VASERLipo, ktorá umožní získať krásny brazílsky zadoček, prípadne zväčšenie poprsia pomocou vlastného tuku. Vysnívaný zadoček (zväčšenie poprsie) získate odsatím tuku z problémových partií bokov a brucha, čím dôjde k vyformovaniu pása, alebo odsatím prebytku tuku z inej časti tela, napríklad stehien. Odsatý tuk sa následne upraví a aplikuje do oblastí pozadia (zväčšenie poprsia) tam, kde je to potrebné. Vaše pozadie (poprsie) tak získava nový objem a tvar. Výhodou metódy je využitie vlastných tukových buniek a nie silikónových implantátov.

V prípade záujmu nás kontaktujte: egryova.envy@gmail.com

 


Školenie na aplikáciu botulotoxínu

MUDr. Zuzana Kožuchová školí kolegov lekárov na aplikáciu botulotoxínu.

Klinika ENVY je školiacim centrom aj na aplikáciu výplňových materiálov a laserových zákrokov. 

V prípade záujmu nás kontaktujte: egryova.envy@gmail.com


Dni zdravia v spoločnosti T-systems

DNI ZDRAVIA organizované poisťovňou UNION, konkrétne v spoločnosti T- systems. 

Prezentovali sme naše služby, poskytli poradenstvo a všetko to, čo zaujíma zamestnancov spoločnosti.

Bližšie informácie o testoch potravinovej intolerancie nájdete tu.


Dni zdravia - Prešovská Univerzita v Prešove

Na Prešovskej univerzite sme boli na Dni Zdravia už trikrát. Prezentovali sme naše služby, poskytli poradenstvo a všetko to, čo zaujímalo zamestnancov a študentov univerzity.


Dni zdravia

Poisťovňa Union každoročne usporadúva DNI ZDRAVIA pre zamestnancov jednotlivých spoločnosti. Navštívili sme aj zamestnancov spoločnosti Siemens. 

 

Čo všetko ich zaujímalo? 

Mnohí ľudia majú chronické problémy, s ktorým si nevedia dlhodobo poradiť. Poradili sme v oblasti testovania potravinových intolerancií , ktoré súvisia nielen s problémami netrávenia určitého druhu potravín, ale aj so zdanlivo nesúvisiacimi kožnými ochoreniami ako ekzémy, akné, prípadne rôznymi akútnymi bolesťami ako sú bolesti hlavy, migrény, a mnohé ďalšie problémy.

Ďalšou oblasťou záujmu bola infúzna liečba vitamínom C, keďže naše telo ma limitovaný počet receptorov k prenosu plnej dávky  z tabliet, nestačí zvýšený  jednorazový prísun v strave. Vtedy je potrebné doplniť liečbu podaním infúzie, býva to pri zvýšenej záťaži - fyzickej, psychickej, pri niektorých chronických ochoreniach ako napr. alergie, zápaly. Tieto informácie zaujali klientov natoľko , že niektorí využili aj možnosť okamžitého objednania sa počas konzultácie. Zároveň sme priniesli aj „živé“ vitamíny a ponúkali všetkých záujemcov ovocím.

Vzhľadom na to, že sa venujeme aj optimalizácii hmotnosti a výžive odpovedali sme aj na individuálne otázky z tejto oblasti. Naša klinika je známa ako klinika estetickej a plastickej chirurgie, kde sme poskytli aj odpovede aj na tieto témy.

 


Školenie aplikácie kyseliny hyalurónovej YVOIRE

Školenie aplikácií nového inovatívneho druhu kyseliny hyalurónovej  YVOIRE pod vedením uznávaného talianskeho odborníka Dr. FUNDARA SALVATORE PIERA, ktorý je plastickým chirurgom pôsobiacim v Taliansku na klinike plastickej a estetickej chirurgie v meste Modena.

Aplikuje kyselinu hyalurónovú YVOIRE viac ako 3 roky a pravidelne prednáša na svetovom kongrese v Monaku.

Prezentoval svoje skúsenosti, najvhodnejšie indikácie a predviedol ako dosiahnuť maximálny efekt.


Vyberte si prosím mesto
Vašej pobočky Envy