Prístrojové a technické vybavenie Envy Kliniky patrí medzi najmodernejšie na svete. Klientom poskytujeme najnovšie technológie a postupy. Mnohokrát sú zákroky vďaka našim prístrojom menej invazívne a znižuje sa doba rekonvalescencie. Ponúkame niekoľko možností vyriešenia zdravotného či estetického problému od menej náročných až po komplexnejšie. Envy Klinika tiež disponuje exkluzívnou lôžkovou časťou, kde dbáme na vysokú úroveň pooperačnej starostlivosti a súkromie našich klientov.

Quanta Light EVO B

Moderný prístroj s laserom Nd:YAG 1064 nm a IPL aplikátor 550 -1200 nm. Ošetrujeme ním cievky, metličky, vaskulárne lézie, pigmentové lézie, rosaceu, naevus flameus, jazvy a akné, rejuvenizujeme pokožku. Je tiež určený na depiláciu a depigmentáciu. V jednom prístroji je až 5 vlnových dĺžok – 1064, 755, 532, 1320, 2940 nm. Používame ho na klinike v Košiciach.

 

FRAKČNÝ A OPERAČNÝ CO2 LASER BIOS

Výkonnosťou a efektivitou jeden z najšpičkovejších laserov.

Laser pracuje v dvoch módoch: operačnom a frakcionovanom. V operačnom móde ho používame na odstránenie rôznych povrchových znamienok, výrastkov, stareckých bradavíc, vírusových bradavíc a podobne, vo frakčnom móde sa používa na tzv. abláciu – zbrúsenie pokožky. Častokrát pri vyšetrení „znamienok“ zistíme, že ide o výrastok alebo tzv. stareckú bradavicu. Po dermatoskopickom vyšetrení rozhodneme, či treba danú léziu odstrániť zo zdravotného hľadiska, prípadne si ju pacient želá odstrániť z hľadiska estetického. Laserové odstránenie je ideálne. Klasické materské znamienka – pigmentové névy – sa laserom neodstraňujú. Vyberáme ich len chirurgicky aj s následným histologickým vyšetrením. 

FRAKČNÝ A OPERAČNÝ CO2 LASER BIOS používame na klinikách v Bratislave-Priveé a Košiciach.

Vyberte si prosím mesto
Vašej pobočky Envy