Prístrojové a technické vybavenie kliniky ENVY drží krok so všetkými modernizáciami, ktoré prináša svetová špička. Dôkladne inovujeme a napredujeme, aby sme našim klientom poskytli najnovšie technológie a postupy. Mnohokrát sú zákroky vďaka našim prístrojom menej invazívne, znižuje sa doba rekonvalescencie a klientom vieme ponúknuť niekoľko možností vyriešenia zdravotného či estetického problému od menej náročných až po komplexnejšie. Klinika ENVY tiež disponuje exkluzívnou lôžkovou časťou, kde dbáme na vysokú úroveň pooperačnej starostlivosti a súkromie našich klientov.

FRAKČNÝ A OPERAČNÝ CO2 LASER BIOS

Novinkou na našej klinike je frakčný a operačný CO2 laser od firmy Bios, ktorý svojou výkonnosťou a efektívnosťou patrí medzi špičkové lasery.

Tento laser môže pracovať v dvoch módoch a to v operačnom afrakcionovanom.

V operačnom móde ho používame na odstránenie rôznych povrchových znamienokvýrastkov, stareckých bradavíc, vírusových bradavíc a podobne, vo frakčnom móde sa používa na tzv. abláciu – zbrusenie pokožky

Častokrát sa na našej ambulancii stretávame s pacientami , ktorí si prídu dať vyšetriť „znamienka“. Pri samotnom vyšetrení prídeme na to, že to, čo pacient považuje za znamienko, je v podstate len obyčajný výrastok, prípadne Tzv. starecká bradavica. Po dermatoskopickom vyšetrení vieme následne rozhodnúť, či treba danú léziu odstrániť zo zdravotného hľadiska, prípadne si ju pacient želá odstrániť z hľadiska estetického. Klasické materské znamienka – pigmentové névy – sa laserom neodstraňujú, pretože vieme, ako dokážu byť nebezpečné, a preto ich vyberáme zásadne len chirurgicky aj s následným histologickým vyšetrením. Pokiaľ ide však o neškodnú leziu, ktorá nevykazuje známky klasického znamienka, je najideálnejšie odstrániť ju laserom .

Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie “cookie” na našej stránke.