Mesotransdukcia

Bezihlová mezoterapia

Vynikajúca, veľmi príjemná a úplne bezbolestná prístrojová procedúra na zlepšenie mikrocirkulácie a reaktiváciu metabolizmu pokožky. Ten je u každého prirodzene narušený normálnymi procesmi starnutia, znečistením, vystavením slnečnému žiareniu a stresu. Táto procedúra prístrojom Exhila je synergiou medzi sonoporáciou a vzduchom obohateným kyslíkom. Podporuje aktivitu fibroblastov, stimuluje produkciu nových kolagénových a elastických vlákien. Silne tiež zvyšuje absorpciu aktívnych zložiek z kozmetických produktov.

Sonoporácia

Nazývaná aj bezihlová mezoterapia sa vykonáva sa pomocou nízkofrekvenčného ultrazvuku, čo vedie k tvorbe mikrobublín, zameraných na uľahčenie vstupu účinných látok cez rohovinovú vrstvu (stratum corneum) do bunky. Ultrazvuk tak úplne bezbolestne zvyšuje priepustnosť pokožky pre absorpciu aktívnych zložiek z kozmetických produktov. 

Vzduch obohatený kyslíkom - osmóza

Kyslík je nevyhnutný pre metabolickú funkciu buniek epidermis. Primárne sa do pokožky dostáva cez kapilárnu sieť obehovým systémom, ktorý transportuje okysličenú krv. Účelom dodávania kyslíka do hlbších vrstiev kože a mäkkých tkanív je podpora a zlepšenie celkového zdravia a vzhľadu pokožky. Aplikujeme ho priamo na pokožku, kyslík sa potom rozpúšťa v tkanivách a zlepšuje obsah kyslíka v medzibunkových tekutinách.

Po ošetrení

Procedúra trvá cca. 30 min, je absolútne bezbolestná, dokonca veľmi príjemná a nevyžaduje si žiadnu rekonvalescenciu. Môžete ju absolvovať ako samostatné ošetrenie, v kombinácii s mikrodermabráziou alebo je súčasťou komplexnejších kozmetických ošetrení. V závislosti od typu pleti ju odporúčame pravidelne opakovať. Vtedy aj jej pozitívne benefity najlepšie uvidíte i pocítite.

K tomuto produktu nemáme zatiaľ žiadne hodnotenia.

Dá sa to aj na splátky!

Mali by ste záujem o zákrok, no nemôžete si dovoliť zaplatiť ho naraz? Envy klinika v spolupráci s HOME Credit Vám poskytne úver na naše služby už od 100 Eur až do výšky 3000 eur s dobou splácania až 20 mesiacov! Všetky náležitosti k úveru vybavíte priamo u nás na recepcii za pár minút.

Otázky z poradne

Vaša otázka

Máte otázky,
chcete sa poradiť?
CHCEM SA OPÝTAŤ
Ide to aj
na splátky!
ZÁKROK NA SPLÁTKY
Vyberte si prosím mesto
Vašej pobočky Envy