Odstránenie kruhov pod očami

Zbavte sa kruhov pod očami na počkanie

Kruhy pod očami sú jedným z najčastejších estetických problémov. Sú bežnou súčasťou dehydrovanej a oslabenej pokožky pod očami. Ich odstránenie je jednoduchým a rýchlym zákrokom.

Ako vznikajú kruhy pod očami

Od 30 roku života sa u viac ako 50 % žien vyskytujú kruhy pod očami. Pokožka okolo očí je veľmi citlivá, jemná a ľahko odhalí známky únavy či starnutia. Kruhy pod očami môžu vznikať z rôznych dôvodov - únava, nedostatočné prekrvenie pokožky alebo nezdravý životný štýl. Často môžu byť kruhy aj dedičné. Najprv sa objavujú v kútikoch očí, neskôr sa rozširujú, čo spôsobuje, že oči pôsobia smutne, unavene a vďaka tmavému zafarbeniu kruhov aj dosť výrazne.

Pre koho je zákrok určený

Pre klientov, ktorých trápi tento estetický problém. Aplikáciou kyseliny halurónovej sa kruhy úplne neodstránia, lebo tkanivo pod očami nie je možné nahradiť, ale vieme ho zakamuflovať práve takouto aplikáciou, vďaka ktorej dochádza k zhrubnutiu tkaniva a presvitanie modrého zafarbenia a vytváranie podkovičky sa zjemní na minimum. 

Priebeh zákroku

Kyselinu HA do oblasti kruhov aplikujeme jemnou inzulínovou striekačkou. Zákrok je iba mierne bolestivý. Produkty určené na vyplnenie kruhov obsahujú lidokaín - anestetikum, ktoré znižuje bolestivosť a zabezpečuje optimálny komfort po celú dobu aplikácie. Výsledky sú viditeľné okamžite po aplikácii a vydržia v priemere 12 mesiacov (výsledky klinickej štúdie).

Rekonvalescencia

V oblasti aplikácie sa môžu vyskytnúť modrinky, mierny opuch alebo malé chrastičky po vpichoch, ktoré sa úplne vytratia do 2 týždňov. 

Contouring a zväčšenie pier, odstránenie vrások a kruhov pod očami

Nástrahy neodbornej aplikácie výplňových materiálov

Odstránenie kruhov pod očami

Odstránenie kruhov pod očami a Vampire Anti age

VIAC FOTO
K tomuto produktu nemáme zatiaľ žiadne hodnotenia.

Dá sa to aj na splátky!

Mali by ste záujem o zákrok, no nemôžete si dovoliť zaplatiť ho naraz? Envy klinika v spolupráci s HOME Credit Vám poskytne úver na naše služby už od 100 Eur až do výšky 3000 eur s dobou splácania až 20 mesiacov! Všetky náležitosti k úveru vybavíte priamo u nás na recepcii za pár minút.

Otázky z poradne

Vaša otázka

Súvisiace články

Máte otázky,
chcete sa poradiť?
CHCEM SA OPÝTAŤ
Ide to aj
na splátky!
ZÁKROK NA SPLÁTKY
Vyberte si prosím mesto
Vašej pobočky Envy