Odstránenie kruhov pod očami

Zbavte sa kruhov pod očami na počkanie.

Kruhy pod očami sú jedným z najčastejších estetických problémov. Sú bežnou súčasťou dehydrovanej a oslabenej pokožky pod očami. Ich odstránenie je veľmi jednoduchým a rýchlym zákrokom. Do miesta pod očami sa aplikuje špeciálny prípravok. Ide o injektovateľný gél na báze kyseliny hyalurónovej, ktorý je špeciálne určený na ošetrenie tejto jemnej a citlivej oblasti okolia očí.

Ako vznikajú kruhy pod očami?

Od 30. roku života sa u viac ako 50% žien vyskytujú kruhy pod očami. Pokožka okolo očí je veľmi citlivá, jemná a ľahko odhalí známky únavy, či starnutia. Kruhy pod očami môžu vznikať z rôznych dôvodov - únava, nedostatočné prekrvenie pokožky, alebo nezdravý životný štýl. Často môžu byť kruhy aj dedičné. Najprv sa objavujú v kútikoch očí, neskôr sa rozširujú, čo spôsobuje, že oči pôsobia smutne, unavene a vďaka tmavému zafarbeniu kruhov aj dosť výrazne.

Pre koho je zákrok určený?

Pre ženy a mužov, ktorých trápi tento estetický problém. Aplikáciou kyseliny halurónovej sa kruhy úplne neodstránia, lebo tkanivo pod očami nie je možné nahradiť, ale vieme ho zakamuflovať práve takouto aplikáciou, vďaka ktorej dochádza k zhrubnutiu tkaniva a presvitanie modrého zafarbenia a vytváranie podkovičky sa zjemní na minimum. Okolie očí nadobudne jednotný odtieň, rozjasnenie a vyplnenie spodného viečka.

Priebeh zákroku

Oblasť kruhov pod očami sa najprv vydezinfikuje. Následne prichádza samotná aplikácia kyseliny halurónovej v oblasti kruhov jemnou inzulínovou striekačkou. Zákrok je iba mierne bolestivý – produkty určené na vyplnenie kruhov obsahujú lidokaín - anestetikum, ktoré znižuje bolestivosť a zabezpečuje optimálny komfort po celú dobu aplikácie. Výsledky sú viditeľné okamžite po aplikácii a vydržia v priemere 12 mesiacov (výsledky klinickej štúdie).

Rekonvalescencia

V oblasti aplikácie sa môžu vyskytnúť modrinky, mierny opuch alebo malé chrastičky po vpichoch, ktoré sa úplne vytratia do 2 týždňov. Prechodné nedostatky sa dajú jednoducho zakryť mejkapom.

Cenník

Odstránenie kruhov pod očami260,- €
    Chcem sa objednať     

Dá sa to aj na splátky!

Mali by ste záujem o zákrok, no nemôžete si dovoliť zaplatiť ho naraz? Envy klinika v spolupráci s HOME Credit Vám poskytne úver na naše služby už od 100 Eur až do výšky 3000 eur s dobou splácania až 20 mesiacov! Všetky náležitosti k úveru vybavíte priamo u nás na recepcii za pár minút.

Potrebujete konzultáciu?

Konkrétne detaily zákroku Vám doporučujeme dohodnúť si na osobnej konzultácii s lekárom. Lekár Vám navrhne najoptimálneší priebeh zákroku a vyráta presnú sumu zákroku. Vieme, že na prvom mieste je Vaše zdravie a spokojnosť.

V prípade akýchkoľvek otázok ešte pred konzultáciou, nám spokojne napíšte na recepcia@envyclinic.sk alebo použite našu online PORADŇU.

V ENVY samozrejme nájdete 100% diskrétnosť. 

Môžete sa spoľahnúť.

Odstránenie kruhov pod očami a Vampire Anti age

Pred a po

Otázky z poradne

chcela by som a opýtať ako sa dá odstrániť resp. minimalizovať hlboké kruhy pod očami, Koľko by to stálo? Moja kozmetička mi Vás poradila.
Dobrý deň. Chcela by som sa Vás opýtať aký kys. Hyaluronovu používate na výplň kruhov pod oci.?koľko by asi približne stalo keby som si ju dala dopichnut .? Pýtam sa preto lebo mi bola aplikovaná kys,No zdá sa mi ,že pod jedným okom je to celkom dobre ,No pod druhým je to nedobre. Za odpoveď Vám vopred ďakujem.
Doby deň, Chcem sa spýtať na odstránenie kruhov pod očami. Mám velmi vyrazne Kruhy od malička ktore mam zdedene a mam tenku kožu pod očami už dlhšie uvažujem o odstraneni ale mam 22 rokov tak či aj pre mna je zakrok určeny?

Tagy

Oči

Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie “cookie” na našej stránke.