Odstránenie kruhov pod očami

Zbavte sa kruhov pod očami na počkanie s prevratným TEOSYAL® Redensity II Eyes

Od 30. roku života sa u viac ako 50% žien vyskytujú kruhy pod očami. Odstránenie kruhov pod očami je veľmi jednoduchým zákrokom, keď sa do miest pod očami vpichuje špeciálny prípravok. Na klinike ENVY sa používa jedinečný TEOSYAL® Redensity II Eyes. Ide o injektovateľný gél na báze kyseliny hyalurónovej, ktorý je špeciálne určený na ošetrenie jemnej a citlivej oblasti okolia očí. Okrem kyseliny hyalurónovej obsahuje aj 8 aminokyselín, 3 antioxidanty, 2 minerály a vitamín B6. Výsledok je viditeľný okamžite - okolie očí sa opäť rozžiari.

Ako vznikajú kruhy pod očami?

Pokožka okolo očí je veľmi citlivá, jemná a ľahko odhalí známky únavy či starnutia. Kruhy pod očami môžu vznikať z rôznych dôvodov - únava, nedostatočné prekrvenie pokožky, alebo nezdravý životný štýl. Často môžu byť kruhy aj dedičné. Najprv sa objavujú v kútikoch očí, neskôr sa rozširujú, čo spôsobuje, že oči pôsobia smutne a unavene.

Existuje účinné ošetrenie?

Ponúkame vám najnovšiu inováciu v ošetreniach kruhov pod očami: TEOSYAL® Redensity II Eyes.

Prečo je produkt Teosyal® Redensity II Eyes jedinečný?

Obsahuje výnimočné zloženie 3 v 1: kyselinu hyalurónovú, ktorá dodáva pokožke hydratáciu, elasticitu a pevnosť, dermo-reštrukturalizačný komplex látok (8 aminokyselín, 3 antioxidanty, 2 minerály a vitamín B6), ktorý obnovuje štruktúru pokožky a lidokaín. Tento gél bol vyvinutý vďaka odborným znalostiam a poznatkom oddelenia výskumu a vývoja TEOXANE Laboratories.

Pre koho je zákrok určený?

Pre ženy a mužov s kruhmi pod očami.
Produkt Teosyal® Redensity II EYES nie je vhodný na tmavé pigmentové kruhy a príliš veľké vačky pod očami, ktoré si vyžadujú už chirurgický zákrok.

Priebeh zákroku

Oblasť kruhov pod očami sa najprv vydezinfikuje. Následne prichádza samotná aplikácia Teosyalu v oblasti kruhov jemnou inzulínovou striekačkou. Zákrok je iba mierne bolestivý – produkt Teosyal® Redensity II EYES obsahuje lidokaín - anestetikum, ktoré znižuje bolestivosť a zabezpečuje optimálny komfort po celú dobu aplikácie. Výsledky sú viditeľné okamžite po aplikácii a vydržia v priemere 12 mesiacov (výsledky klinickej štúdie).

Rekonvalescencia

V oblasti aplikácie sa môžu vyskytnúť modrinky, mierny opuch alebo malé chrastičky po vpichoch, ktoré sa úplne vytratia do 2 týždňov. Prechodné nedostatky sa dajú jednoducho zakryť mejkapom.

Cenník

Odstránenie kruhov pod očami260,- €
    Chcem sa objednať     

Dá sa to aj na splátky!

Mali by ste záujem o zákrok, no nemôžete si dovoliť zaplatiť ho naraz? Envy klinika v spolupráci s HOME Credit Vám poskytne úver na naše služby už od 100 Eur až do výšky 3000 eur s dobou splácania až 20 mesiacov! Všetky náležitosti k úveru vybavíte priamo u nás na recepcii za pár minút.

Potrebujete konzultáciu?

Konkrétne detaily zákroku Vám doporučujeme dohodnúť si na osobnej konzultácii s lekárom. Lekár Vám navrhne najoptimálneší priebeh zákroku a vyráta presnú sumu zákroku. Vieme, že na prvom mieste je Vaše zdravie a spokojnosť.

V prípade akýchkoľvek otázok ešte pred konzultáciou, nám spokojne napíšte na recepcia@envyclinic.sk alebo použite našu online PORADŇU.

V ENVY samozrejme nájdete 100% diskrétnosť. 

Môžete sa spoľahnúť.

Odstránenie kruhov pod očami a Vampire Anti age

Pred a po

Otázky z poradne

chcela by som a opýtať ako sa dá odstrániť resp. minimalizovať hlboké kruhy pod očami, Koľko by to stálo? Moja kozmetička mi Vás poradila.

Tagy

Oči