Odstránenie kruhov pod očami

Zbavte sa kruhov pod očami na počkanie.

Kruhy pod očami sú jedným z najčastejších estetických problémov. Sú bežnou súčasťou dehydrovanej a oslabenej pokožky pod očami. Ich odstránenie je veľmi jednoduchým a rýchlym zákrokom. Do miesta pod očami sa aplikuje špeciálny prípravok. Ide o injektovateľný gél na báze kyseliny hyalurónovej, ktorý je špeciálne určený na ošetrenie tejto jemnej a citlivej oblasti okolia očí.

Ako vznikajú kruhy pod očami?

Od 30. roku života sa u viac ako 50% žien vyskytujú kruhy pod očami. Pokožka okolo očí je veľmi citlivá, jemná a ľahko odhalí známky únavy, či starnutia. Kruhy pod očami môžu vznikať z rôznych dôvodov - únava, nedostatočné prekrvenie pokožky, alebo nezdravý životný štýl. Často môžu byť kruhy aj dedičné. Najprv sa objavujú v kútikoch očí, neskôr sa rozširujú, čo spôsobuje, že oči pôsobia smutne, unavene a vďaka tmavému zafarbeniu kruhov aj dosť výrazne.

Pre koho je zákrok určený?

Pre ženy a mužov, ktorých trápi tento estetický problém. Aplikáciou kyseliny halurónovej sa kruhy úplne neodstránia, lebo tkanivo pod očami nie je možné nahradiť, ale vieme ho zakamuflovať práve takouto aplikáciou, vďaka ktorej dochádza k zhrubnutiu tkaniva a presvitanie modrého zafarbenia a vytváranie podkovičky sa zjemní na minimum. Okolie očí nadobudne jednotný odtieň, rozjasnenie a vyplnenie spodného viečka.

Priebeh zákroku

Oblasť kruhov pod očami sa najprv vydezinfikuje. Následne prichádza samotná aplikácia kyseliny halurónovej v oblasti kruhov jemnou inzulínovou striekačkou. Zákrok je iba mierne bolestivý – produkty určené na vyplnenie kruhov obsahujú lidokaín - anestetikum, ktoré znižuje bolestivosť a zabezpečuje optimálny komfort po celú dobu aplikácie. Výsledky sú viditeľné okamžite po aplikácii a vydržia v priemere 12 mesiacov (výsledky klinickej štúdie).

Rekonvalescencia

V oblasti aplikácie sa môžu vyskytnúť modrinky, mierny opuch alebo malé chrastičky po vpichoch, ktoré sa úplne vytratia do 2 týždňov. Prechodné nedostatky sa dajú jednoducho zakryť mejkapom.

Cenník

Odstránenie kruhov pod očami260,- €
    Chcem sa objednať     

Dá sa to aj na splátky!

Mali by ste záujem o zákrok, no nemôžete si dovoliť zaplatiť ho naraz? Envy klinika v spolupráci s HOME Credit Vám poskytne úver na naše služby už od 100 Eur až do výšky 3000 eur s dobou splácania až 20 mesiacov! Všetky náležitosti k úveru vybavíte priamo u nás na recepcii za pár minút.

Potrebujete konzultáciu?

Konkrétne detaily zákroku Vám doporučujeme dohodnúť si na osobnej konzultácii s lekárom. Lekár Vám navrhne najoptimálneší priebeh zákroku a vyráta presnú sumu zákroku. Vieme, že na prvom mieste je Vaše zdravie a spokojnosť.

V prípade akýchkoľvek otázok ešte pred konzultáciou, nám spokojne napíšte na recepcia@envyclinic.sk alebo použite našu online PORADŇU.

V ENVY samozrejme nájdete 100% diskrétnosť. 

Môžete sa spoľahnúť.

Odstránenie kruhov pod očami a Vampire Anti age

Pred a po

Otázky z poradne

chcela by som a opýtať ako sa dá odstrániť resp. minimalizovať hlboké kruhy pod očami, Koľko by to stálo? Moja kozmetička mi Vás poradila.

Tagy

Oči