Odstraňovanie cievok

Odstránenie rozšírených cievok pomocou špičkového lasera

Špičkový laser Nd: YAG vlnovej dĺžky 1060mm efektívne odstraňuje rozšírené a popraskané cievky a cievne ložiská na tvári, nohách a tele.

Žiarenie je pri odstraňovaní žiliek zachytávané v krvnom farbive - hemoglobíne. Energia lúča sa premení na teplo, čo následne vedie k deštrukcii cievky a jej odstráneniu. Laserový lúč prechádza cez kožu, vychytá sa v červenom farbive a cievu priamo spáli. Hojenie je rýchlejšie ako po sklerotizácii a následné bandážovanie v tomto prípade nie je potrebné.

Cievky sa laserom zničia, ale zostávajú v pokožke v ošetrenom mieste a postupne sa z pokožky resorbujú, čo trvá u každého jednotlivca rôzne. Jednoduchšie stavy sa výrazne zlepšia už v priebehu mesiaca. Na zlepšenie resp. odstránenie bežných cievok na lícach sú potrebné 2-3 sedenia v asi mesačnom odstupe. Komplikovanejšie cievky si vyžadujú viac opakovaní. Bezprostredne po výkone je mierne začervenanie, niekedy sa cievky zvýraznia a rozšíria, ale asi po 2-3 týždňoch postupne blednú a odchádzajú.

Komu je zákrok určený?

- pre tých, ktorí majú záujem o odstránenie rozšírených a popraskaných cievok na tvári, nohách a tele

Priebeh zákroku

Laserové svetlo sa dostane pod povrch kože a zataví cievku pôsobením na krvné farbivo. Zákrok sa vykonáva bez potreby anestézie.

Rekonvalescencia

Hojenie trvá cca 10 - 15 dní a nevyžaduje práceneschopnosť.

Odstraňovanie rozšírených cievok pomocou ND:YAG lasera

K tomuto produktu nemáme zatiaľ žiadne hodnotenia.

Cenník

Cena v závislosti od veľkosti ciev, resp. oblasti od:od 50,- €

Dá sa to aj na splátky!

Mali by ste záujem o zákrok, no nemôžete si dovoliť zaplatiť ho naraz? Envy klinika v spolupráci s HOME Credit Vám poskytne úver na naše služby už od 100 Eur až do výšky 3000 eur s dobou splácania až 20 mesiacov! Všetky náležitosti k úveru vybavíte priamo u nás na recepcii za pár minút.

Otázky z poradne

Vaša otázka
Máte otázky,
chcete sa poradiť?
CHCEM SA OPÝTAŤ
Ide to aj
na splátky!
ZÁKROK NA SPLÁTKY

Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie “cookie” na našej stránke.