Odstraňovanie cievok

Odstránenie rozšírených cievok pomocou špičkového lasera

Špičkový laser Nd: YAG vlnovej dĺžky 1060mm efektívne odstraňuje rozšírené a popraskané cievky a cievne ložiská na tvári, nohách a tele. Žiarenie je pri odstraňovaní žiliek zachytávané v krvnom farbive - hemoglobíne. Energia lúča sa premení na teplo, čo následne vedie k deštrukcii cievky a jej odstráneniu. Laserový lúč prechádza cez kožu, vychytá sa v červenom farbive a cievu priamo spáli. Hojenie je rýchlejšie ako po sklerotizácii a následné bandážovanie v tomto prípade nie je potrebné. Cievky sa laserom zničia, ale zostávajú v pokožke v ošetrenom mieste a postupne sa z pokožky resorbujú, čo trvá u každého jednotlivca rôzne. Jednoduchšie stavy sa výrazne zlepšia už v priebehu mesiaca. Na zlepšenie resp. odstránenie bežných cievok na lícach sú potrebné 2-3 sedenia v asi mesačnom odstupe. Komplikovanejšie cievky si vyžadujú viac opakovaní. Bezprostredne po výkone je mierne začervenanie, niekedy sa cievky zvýraznia a rozšíria, ale asi po 2-3 týždňoch postupne blednú a odchádzajú.

Komu je zákrok určený?

- pre tých, ktorí majú záujem o odstránenie rozšírených a popraskaných cievok na tvári, nohách a tele

Priebeh zákroku

Laserové svetlo sa dostane pod povrch kože a zataví cievku pôsobením na krvné farbivo. Zákrok sa vykonáva bez potreby anestézie.

Rekonvalescencia

Hojenie trvá cca 10 - 15 dní a nevyžaduje práceneschopnosť.

Cenník

Cena v závislosti od veľkosti ciev, resp. oblasti od:30,- €
    Chcem sa objednať     

Dá sa to aj na splátky!

Mali by ste záujem o zákrok, no nemôžete si dovoliť zaplatiť ho naraz? Envy klinika v spolupráci s HOME Credit Vám poskytne úver na naše služby už od 100 Eur až do výšky 3000 eur s dobou splácania až 20 mesiacov! Všetky náležitosti k úveru vybavíte priamo u nás na recepcii za pár minút.

Potrebujete konzultáciu?

Konkrétne detaily zákroku Vám doporučujeme dohodnúť si na osobnej konzultácii s lekárom. Lekár Vám navrhne najoptimálneší priebeh zákroku a vyráta presnú sumu zákroku. Vieme, že na prvom mieste je Vaše zdravie a spokojnosť.

V prípade akýchkoľvek otázok ešte pred konzultáciou, nám spokojne napíšte na recepcia@envyclinic.sk alebo použite našu online PORADŇU.

V ENVY samozrejme nájdete 100% diskrétnosť. 

Môžete sa spoľahnúť.

Odstraňovanie rozšírených cievok pomocou ND:YAG lasera

Súvisiace Problémy

Popraskané cievky

Otázky z poradne

Dobrý deň, v rodine máme dedične kŕčové žily. Mám 30 rokov a už ich dosť vidno, takisto mi praskajú aj dosť žilky na nohách, takže sa za ne dosť hanbím. Koľko by stálo odstránenie, hlavne aspoň tých praskajucich žiliek na nohách. Jedna sa o komplet obidve nohy. Za odpoveď vopred ďakujem
Dobrý večer ...Chcela by som sa informovať či sa u vás dajú odstrániť petechie...na dekolte mám asi 10-12 červených malých bodiek...čítala som,že to ide odstrániť laserom...aká je približná cena zákroku?Ďakujem
Dobry den.daju sa u vas odstranit krcove zily na nohe ?ak ano aka je cena?dakujem
Dobry den, mam zaujem o odstranenie popraskanych cievok na nohach skleroterapiou ( sclerotheapy). Chcela som sa opytat ci takuto sluzbu ponukate. Vopred dakujem za odpoved.
Dobrý deň, mám záujem o odstranenie popraskaných cievok na nohách laserom. Chcem sa spýtať ako dlho sa čaká na zákrok, či je potrebná predtým konzultácia. Dá sa po zákroku chodiť po slnku alebo nie. S pozdravom

Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie “cookie” na našej stránke.