Plazmoterapia novinka

Svetová novinka APLIKÁCIE VLASTNEJ PLAZMY, obohatená krvnými doštičkami

Švajčiarska technológia RegenPlazma čiže PRP (plazma bohatá na krvné doštičky) je doteraz najčistejšou formou aplikácie krvnej plazmy na omladenie pleti a ošetrenie pokožky vlasov. Dokážeme pri nej aktivovať až 80% vlastných rastových faktorov. Na rozdiel od iných metód navyše nepoužíva žiadne chemické aktivátory, čo eliminuje riziko alergických reakcií a akékoľvek individuálne intolerancie.

Čo je PRP RegenPlazma®?

PRP RegenPlazma® využíva bunkovú stimuláciu pokožky tela s vlastným materiálom. Rastové faktory obsiahnuté v krvných doštičkách sa správajú ako bunkové stimulátory a opravári unavených buniek, ktorým nariadia obnovu a reparáciu poškodených buniek. Plazma, v ktorej sa podarí zachovať vysoké percento krvných doštičiek, čiže PRP (plazma bohatá na trombocyty) hojí a regeneruje  ako nič iné, čo doteraz poznáme (poznáte to, ak sa poraníte, rana sa scelí - aj tu reparuje plazma). 

Spôsob aplikácie a efekt liečby PRP RegenPlazmou®

 A- PRP /autologna –telu vlastná plazma/ plazma  sa  realizuje  odobratím menšieho množstva krvi klientovi. V špeciálnej centrifúge následne dôjde k oddeleniu plazmy a tá je potom klientovi aplikovaná do kože a podkožia. Ide teda o minimálne bolestivú, veľmi účinnú procedúru, ktorá sa podáva formou mezoterapie – ultratenkými ihličkami. Vzhľadom na použitie vlastnej plazmy je táto metóda vhodná aj pre alergikov alebo klientov s veľmi citlivou pokožkou. 

PRP výrazne pomáha vyvolať regeneračný proces v oblasti vlasových lôžok a zlepšuje prekrvenie danej oblasti. Podporuje rast a obnovu vlasovej tkaniva, čo má za následok silnejšiu a kvalitnejšie vlasy. Môžeme tiež docieliť prirodzený proces obnovy vlasových lôžok. Liečba je účinná ako u androgénnej alopécie (pri hormonálnej dysbalancii mužských hormónov), tak pri alopécia areata (porucha imunitného systému spôsobujúce stratu vlasov na určitom  ohraničenom mieste).

Efekt liečby je viditeľný po 9-12 x aplikáciach A-PRP platzmy s odstupom 30dní. Udržiavacia starostlivosť: 1 ošetrenie každých 6 - 12 - 18 - 24 mesiacov hlavne u mužov, v prípade zlepšenia sa pokračuje v liečbe do dosiahnutia požadovaného výsledku. 

Cenník

1 ampulka160,-€
    Chcem sa objednať     

Dá sa to aj na splátky!

Mali by ste záujem o zákrok, no nemôžete si dovoliť zaplatiť ho naraz? Envy klinika v spolupráci s HOME Credit Vám poskytne úver na naše služby už od 100 Eur až do výšky 3000 eur s dobou splácania až 20 mesiacov! Všetky náležitosti k úveru vybavíte priamo u nás na recepcii za pár minút.

Potrebujete konzultáciu?

Konkrétne detaily zákroku Vám doporučujeme dohodnúť si na osobnej konzultácii s lekárom. Lekár Vám navrhne najoptimálneší priebeh zákroku a vyráta presnú sumu zákroku. Vieme, že na prvom mieste je Vaše zdravie a spokojnosť.

V prípade akýchkoľvek otázok ešte pred konzultáciou, nám spokojne napíšte na recepcia@envyclinic.sk alebo použite našu online PORADŇU.

V ENVY samozrejme nájdete 100% diskrétnosť. 

Môžete sa spoľahnúť.

Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie “cookie” na našej stránke.