Plazmoterapia

Svetová novinka - aplikácia vlastnej plazmy, obohatenej krvnými doštičkami

Švajčiarska technológia RegenPlazma čiže PRP (plazma bohatá na krvné doštičky) je doteraz najčistejšou formou aplikácie krvnej plazmy na omladenie pleti a ošetrenie pokožky vlasov. Dokážeme pri nej aktivovať až 80% vlastných rastových faktorov. Na rozdiel od iných metód navyše nepoužíva žiadne chemické aktivátory, čo eliminuje riziko alergických reakcií a akékoľvek individuálne intolerancie.

Čo je PRP RegenPlazma®?

PRP RegenPlazma® využíva bunkovú stimuláciu pokožky tela s vlastným materiálom. Rastové faktory obsiahnuté v krvných doštičkách sa správajú ako bunkové stimulátory a opravári unavených buniek, ktorým nariadia obnovu a reparáciu poškodených buniek. Plazma, v ktorej sa podarí zachovať vysoké percento krvných doštičiek, čiže PRP (plazma bohatá na trombocyty) hojí a regeneruje  ako nič iné, čo doteraz poznáme (poznáte to, ak sa poraníte, rana sa scelí - aj tu reparuje plazma).

Spôsob aplikácie a efekt liečby PRP RegenPlazmou®

A-PRP (autologna–telu vlastná plazma) plazma sa realizuje odobratím menšieho množstva krvi klientovi. V špeciálnej centrifúge následne dôjde k oddeleniu plazmy a tá je potom klientovi aplikovaná do kože a podkožia. Ide teda o minimálne bolestivú, veľmi účinnú procedúru, ktorá sa podáva formou mezoterapie – ultratenkými ihličkami. Vzhľadom na použitie vlastnej plazmy je táto metóda vhodná aj pre alergikov alebo klientov s veľmi citlivou pokožkou. 

PRP výrazne pomáha vyvolať regeneračný proces v oblasti vlasových lôžok a zlepšuje prekrvenie danej oblasti. Podporuje rast a obnovu vlasovej tkaniva, čo má za následok silnejšiu a kvalitnejšie vlasy. Môžeme tiež docieliť prirodzený proces obnovy vlasových lôžok. Liečba je účinná ako u androgénnej alopécie (pri hormonálnej dysbalancii mužských hormónov), tak pri alopécia areata (porucha imunitného systému spôsobujúce stratu vlasov na určitom  ohraničenom mieste).

Efekt liečby

Efekt je viditeľný po 6 - 9 x aplikáciach A-PRP plazmy s odstupom 14 - 30 dní. Udržiavacia starostlivosť: 1 ošetrenie každých 6 - 12 - 18 - 24 mesiacov hlavne u mužov, v prípade zlepšenia sa pokračuje v liečbe do dosiahnutia požadovaného výsledku. 

VIAC FOTO
K tomuto produktu nemáme zatiaľ žiadne hodnotenia.

Cenník

1 ampulkaod 160,-€
pri kúpe balíka 6 aplikácií klient získava 15% zľavu

Dá sa to aj na splátky!

Mali by ste záujem o zákrok, no nemôžete si dovoliť zaplatiť ho naraz? Envy klinika v spolupráci s HOME Credit Vám poskytne úver na naše služby už od 100 Eur až do výšky 3000 eur s dobou splácania až 20 mesiacov! Všetky náležitosti k úveru vybavíte priamo u nás na recepcii za pár minút.

Otázky z poradne

Vaša otázka
Máte otázky,
chcete sa poradiť?
CHCEM SA OPÝTAŤ
Ide to aj
na splátky!
ZÁKROK NA SPLÁTKY

Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie “cookie” na našej stránke.