Plazmoterapia

Aplikácia vlastnej plazmy, obohatenej krvnými doštičkami

Švajčiarska technológia RegenPlazma čiže PRP (plazma bohatá na krvné doštičky) je najčistejšou formou aplikácie krvnej plazmy na omladenie pleti a ošetrenie pokožky vlasov. Dokážeme pri nej aktivovať až 80% vlastných rastových faktorov. Na rozdiel od iných metód navyše nepoužíva žiadne chemické aktivátory, čo eliminuje riziko alergických reakcií a akékoľvek individuálne intolerancie.

Čo je PRP RegenPlazma®?

PRP RegenPlazma® využíva bunkovú stimuláciu pokožky tela s vlastným materiálom. Rastové faktory obsiahnuté v krvných doštičkách sa správajú ako bunkové stimulátory a opravári unavených buniek, ktorým nariadia obnovu a reparáciu poškodených buniek. Plazma, v ktorej sa podarí zachovať vysoké percento krvných doštičiek, čiže PRP (plazma bohatá na trombocyty) hojí a regeneruje  ako nič iné, čo doteraz poznáme (poznáte to, ak sa poraníte, rana sa scelí - aj tu reparuje plazma).

Spôsob aplikácie

A-PRP (autologna–telu vlastná plazma) plazma sa realizuje odobratím menšieho množstva krvi klientovi. V špeciálnej centrifúge následne dôjde k oddeleniu plazmy a tá je potom klientovi aplikovaná do kože a podkožia. Ide teda o minimálne bolestivú, veľmi účinnú procedúru, ktorá sa podáva formou mezoterapie – ultratenkými ihličkami. Vzhľadom na použitie vlastnej plazmy je táto metóda vhodná aj pre alergikov alebo klientov s veľmi citlivou pokožkou. 

PRP výrazne pomáha vyvolať regeneračný proces v oblasti vlasových lôžok a zlepšuje prekrvenie danej oblasti. Podporuje rast a obnovu vlasovej tkaniva, čo má za následok silnejšiu a kvalitnejšie vlasy. Môžeme tiež docieliť prirodzený proces obnovy vlasových lôžok. Liečba je účinná ako u androgénnej alopécie (pri hormonálnej dysbalancii mužských hormónov), tak pri alopécia areata (porucha imunitného systému spôsobujúce stratu vlasov na určitom  ohraničenom mieste).

Efekt liečby

Efekt je viditeľný po 6 - 9 x aplikáciach A-PRP plazmy s odstupom 14 - 30 dní. Udržiavacia starostlivosť: 1 ošetrenie každých 6 - 12 - 18 - 24 mesiacov hlavne u mužov, v prípade zlepšenia sa pokračuje v liečbe do dosiahnutia požadovaného výsledku. 

K tomuto produktu nemáme zatiaľ žiadne hodnotenia.

Dá sa to aj na splátky!

Mali by ste záujem o zákrok, no nemôžete si dovoliť zaplatiť ho naraz? Envy klinika v spolupráci s HOME Credit Vám poskytne úver na naše služby už od 100 Eur až do výšky 3000 eur s dobou splácania až 20 mesiacov! Všetky náležitosti k úveru vybavíte priamo u nás na recepcii za pár minút.

Otázky z poradne

Vaša otázka

Máte otázky,
chcete sa poradiť?
CHCEM SA OPÝTAŤ
Ide to aj
na splátky!
ZÁKROK NA SPLÁTKY
Vyberte si prosím mesto
Vašej pobočky Envy