Redukcia tuku zmrazením (KRYOLIPOLÝZA)

Kryolipolýza - alebo redukcia tuku zmrazením je chudnutím s istotou. Najefektívnejšia neinvazívna metóda odbúravania podkožného tuku súčasnosti. Tuk adipocytov/tukových buniek/ kryštalizuje a odumreté bunky sú odplavené lymfatickým systémom.

 • redukcia tuku minimálne o 20 %
 • kontrolovaný proces chladenia
 • bez diéty a špeciálneho obmedzenia
 • porovnateľné účinky s klasickou liposukciou
 • schválené a podporené rozsiahlymi klinickými štúdiami
 • trvalý výsledok

Táto metóda je maximálne efektná, bezpečná, bez vedľajších účinkov a telu prirodzená. Jedná sa o metódu tvarovania postavy, nie liečbu obezity. Index telesnej hmotnosti /Body Mass Index/ by nemal prekročiť číselnú hodnotu 30. Najžiadanejšími lokalitami sú brucho, vnútorné a vonkajšie stehná, spodná časť chrbta a vnútorná časť ramien.

Pred zákrokom sa aplikuje na kožu kryoprotektant chrániaci povrchové vrstvy kože. Aplikačná hlavica kombinuje akciu vákuového podtlaku a selektívnu kryotechnológiu. Kožná riasa s tukom je „nasatá“ do kryokomory, kde prebieha proces schladzovania pomocou Peltierových článkov. Dochádza k riadenému odoberaniu tepla v uzatvorenom okruhu. Tukové bunky/ adipocyty/ v podkoží, bohaté na saturované mastné kyseliny, sú veľmi citlivé na expozíciu chladu. Keďže tuk mrzne pri vyšších teplotách ako koža, dôjde k jeho kryštalizácii, zatiaľ čo koža zostane pôsobením prístroja len chladná.

V priebehu ošetrenia klient pociťuje mierny tlak a spočiatku lokalizovaný pocit chladu, ktorý rýchlo ustupuje. Ošetrenie je pohodlné, trvá 30 a viac minút. Po zákroku pozorujeme v mieste aplikácie začervenanie kože a „stuhnutie“ kožnej riasy, ktoré sa v priebehu niekoľkých minút vytratia. Približne 40% výsledného efektu spozorujete už po 2 týždňoch, na konečný výsledok si však musíte počkať minimálne 6 týždňov. Po tejto dobe sa rozhodujeme o prípadnej ďalšej aplikácii v danej oblasti. Priemerný úbytok sa v percentuálnom vyjadrení pohybuje okolo 20- 25% ošetreného tukového tkaniva.

Metóda je bezbolestná, nenarúša celistvosť kože, má nulovú dobu rekonvalescencie. Táto metóda nekladie požiadavky na Vaše stravovacie návyky, užívanie liekov alebo cvičenie. Na udržanie dosiahnutého výsledku je potrebné stabilizovať svoju hmotnosť.

Pre koho nie je zákrok vhodný:

 • Tehotné a dojčiace matky
 • Osoby s poruchami krvnej zrážanlivosti
 • Osoby trpiace chladovou alergiou
 • Osoby s akútnym zápalovým ochorením
 • Osoby s poruchami metabolizmu/napr.cukrovka/
 • Osoby s niektorými neurologickými ochoreniami
 • Vitiligo v mieste ošetrenia

Cenník

1 nasatie59,- €
2 nasatia99,- €
    Chcem sa objednať     

Dá sa to aj na splátky!

Mali by ste záujem o zákrok, no nemôžete si dovoliť zaplatiť ho naraz? Envy klinika v spolupráci s HOME Credit Vám poskytne úver na naše služby už od 100 Eur až do výšky 3000 eur s dobou splácania až 20 mesiacov! Všetky náležitosti k úveru vybavíte priamo u nás na recepcii za pár minút.

Potrebujete konzultáciu?

Konkrétne detaily zákroku Vám doporučujeme dohodnúť si na osobnej konzultácii s lekárom. Lekár Vám navrhne najoptimálneší priebeh zákroku a vyráta presnú sumu zákroku. Vieme, že na prvom mieste je Vaše zdravie a spokojnosť.

V prípade akýchkoľvek otázok ešte pred konzultáciou, nám spokojne napíšte na recepcia@envyclinic.sk alebo použite našu online PORADŇU.

V ENVY samozrejme nájdete 100% diskrétnosť. 

Môžete sa spoľahnúť.

Súvisiace Problémy

Celulitída

Tagy

TELO

Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie “cookie” na našej stránke.