Termolifting (Thermolifting Protege)

Neinvazívny lifting prístrojom Protege

Medicínsky prístroj Protége Elite sa míľovými krokmi priblížil snu, v ktorom sa unavený výraz, ochabnuté kontúry tváre či poklesnuté viečka  riešia bez jediného rezu skalpelom. Po ošetrení rádiofrekvenciou sa v pokožke vytvára nový kolagén (neokolagenéza), pokožka sa vypína a jemne nadvihuje, vyhladzujú sa vrásky a obnovujú sa kontúry tváre. Na rozdiel od laserov, túto procedúru možno aplikovať pre všetky typy pleti v akomkoľvek ročnom období.

Pre koho je zákrok určený?

Pre ženy, u ktorých sa prejavujú prvé prvé známky stárnutia až  prejavy ochabnutia tváre - približne od 30 rokov.

Priebeh zákroku

Procedúra využíva technológiu monopolárnej rádiofrekvencie, ktorá vytvára v pokožke nový kolagén. Procedúra je v porovnaní s chirurgickým zásahom rýchla, jednoduchá a nevyžaduje si žiadnu rekonvalescenciu.

Pomocou sofistikovanej pevnej gélovej platničky dochádza k rovnomernému zahrievaniu vnútornej vrstvy pokožky, čo vedie k okamžitému napínaniu pokožky. Platnička dodáva kontrolované množstvo rádiofrekvenčnej energie a zahrieva veľké množstvá kolagénu v hlbších vrstvách kože a jej podkožných vlákien. Vonkajšia vrstva kože je ochladzovaná pomocou kryochladenia.

Po určitom čase sa v pokožke vyprodukuje nový pretvorený kolagén, ktorý kožu ešte viac vypne, výsledkom čoho je zdravšia a hladšia pleť a oveľa mladší vzhľad.
Dĺžka trvania procedúry je od 40 do 75 minút, v závislosti od veľkosti oblasti.

Kontraindikácie

Rádiofrekvenčný lifting nie je vhodné použiť po aplikácii aplikovateľných materiálov – kyselina hyalurónová, botulotoxín. Minimálny odstup musí byť 3 týždne až mesiac od aplikácie, ideálne 3 mesiace. Najlepšie je zvoliť opačný postup – 1.

ošetrenie rádiofrekvenciou, 2. použitie aplikovateľných materiálov.

Koľko procedúr je potrebných?

Na rozdiel od mnohých iných procedúr, už jedna procedúra dosiahla výsledky u väčšiny klientov. Dermatologička kliniky ENVY vám po posúdení stavu pokožky navrhne počet potrebných procedúr pre dosiahnutie tých najlepších výsledkov. Vo väčšine prípadov sú potrebné 4 ošetrenia, v intervale 10 dní, pričom efekt v rámci kúry vydrží rok. 

Nedávno publikované štúdie ukázali, že merateľné zlepšenie pevnosti kože sa objavuje postupne – a to po 2 až 6 mesiacoch po procedúre. Mnoho pacientov však pozoruje odozvu oveľa skôr.

Tvorba kolagénu

Koža pozostáva z troch rozdielnych vrstiev: viditeľná vonkajšia vrstva na povrchu - nazývaná aj pokožka (epidermis), pod povrchom sa nachádza ďalšia, na kolagén bohatá vrstva - nazývaná kožná vrstva (dermis) a vnútorná vrstva pod kožnou vrstvou - nazývaná podkožná, tuková vrstva (subcutaneous layer), ktorou prechádza sieť kolagénových vlákien.

Kolagén sa v týchto troch vrstvách odbúrava v dôsledku vystavenia pokožky slnečnému žiareniu, z dôvodu normálneho procesu starnutia, alebo z iných genetických príčin. Vtedy začína tvár opadávať a začnú sa vytvárať vrásky. Prirodzené obnovovanie pokožky, ktoré funguje na povrchu, neovplyvňuje tvorbu kolagénu v kožnej a podkožnej vrstve.

Cenník

Ošetrenie tváre (40 minút)120,- €
Kompletné ošetrenie tváre a krku140,- €
Ošetrenie krku a dekoltu70,- €
Permanentka - 4x ošetrenie tváre400,- €
Permanentka - 4x ošetrenie krku a dekoltu200,- €
    Chcem sa objednať     

Dá sa to aj na splátky!

Mali by ste záujem o zákrok, no nemôžete si dovoliť zaplatiť ho naraz? Envy klinika v spolupráci s HOME Credit Vám poskytne úver na naše služby už od 100 Eur až do výšky 3000 eur s dobou splácania až 20 mesiacov! Všetky náležitosti k úveru vybavíte priamo u nás na recepcii za pár minút.

Potrebujete konzultáciu?

Konkrétne detaily zákroku Vám doporučujeme dohodnúť si na osobnej konzultácii s lekárom. Lekár Vám navrhne najoptimálneší priebeh zákroku a vyráta presnú sumu zákroku. Vieme, že na prvom mieste je Vaše zdravie a spokojnosť.

V prípade akýchkoľvek otázok ešte pred konzultáciou, nám spokojne napíšte na recepcia@envyclinic.sk alebo použite našu online PORADŇU.

V ENVY samozrejme nájdete 100% diskrétnosť. 

Môžete sa spoľahnúť.

Súvisiace Problémy

Celulitída
Prvé vrásky

Otázky z poradne

Dobry deň pani doktorka, chcela by som sa informovat,ci mikroihlickovu frakcnu radiofrekvenciu s pristrojim Coaxmed je mozne vykonavat aj v lete? Lebo čítam o tom veľa, mam ochabnutu pleť, rozsirene póry a akne, a toto osetrenie mi pripadá ako riesenie na vsetky tieto problemy. Dakujeem pekne.

Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie “cookie” na našej stránke.