Termolifting

Neinvazívny lifting prístrojom Protege

Protége Elite je určený na neinvazívne pozdvihnutie poklesnutých viečok, padnutých líc a ochabnutých kontúr. Po ošetrení rádiofrekvenciou sa v pokožke vytvára nový kolagén, pleť sa vypne a jemne nadvihne, vyhladia sa vrásky a obnovia kontúry tváre. Na rozdiel od laserov je táto procedúra vhodná na všetky typy pleti.

Pre koho je zákrok určený

Pre klientov, u ktorých sa objavujú prvé prvé známky stárnutia alebo prejavy ochabnutia tváre.

Priebeh zákroku

Procedúra využíva technológiu monopolárnej rádiofrekvencie, ktorá vytvára v pokožke nový kolagén. 

Pomocou sofistikovanej pevnej gélovej platničky dochádza k rovnomernému zahrievaniu vnútornej vrstvy pokožky, čo vedie k okamžitému napínaniu pokožky. Platnička dodáva kontrolované množstvo rádiofrekvenčnej energie a zahrieva veľké množstvá kolagénu v hlbších vrstvách kože a jej podkožných vlákien. Vonkajšia vrstva kože je ochladzovaná pomocou kryochladenia.

Po určitom čase sa v pokožke vyprodukuje nový pretvorený kolagén, ktorý kožu ešte viac vypne.  

Pred ošetrením pleť odlíčime a nanesieme rovnomernú vrstvu ultrazvukového gélu. Termoliftingovou hlavicou prechádzame postupne po celej ošetrovanej oblasti. Po ošetrení aplikujeme sérum a krém.

Kontraindikácie

Rádiofrekvenčný lifting nie je vhodný po aplikácii výplňových materiálov – kyselina hyalurónová, botulotoxín. Minimálny odstup musí byť 3 týždne až mesiac od aplikácie, ideálne 3 mesiace. 

Taktiež nie je možné ošetrovať klientov, ktorí majú kovový implantát v tvárovej časti.

Koľko procedúr je potrebných?

Vo väčšine prípadov sú potrebné 4 ošetrenia, v intervale 10 dní. Efekt vydrží rok.  

Viditeľné zlepšenie pevnosti kože sa objavuje postupne – po 2 až 6 mesiacoch po procedúre. 

Tvorba kolagénu

Koža sa skladá z troch vrstiev: viditeľná vonkajšia vrstva - pokožka (epidermis), pod povrchom sa nachádza ďalšia, na kolagén bohatá - kožná vrstva (dermis) a vnútorná, podkožná, tuková vrstva (subcutaneous layer), ktorou prechádza sieť kolagénových vlákien.

Kolagén sa vo všetkých vrstvách odbúrava v dôsledku vystavenia pokožky slnečnému žiareniu, z dôvodu normálneho procesu starnutia, alebo z iných genetických príčin. Vtedy začínajú kontúry tvár klesať a tvoria sa prvé vrásky. Prirodzené obnovovanie pokožky neovplyvňuje tvorbu kolagénu v kožnej a podkožnej vrstve.

K tomuto produktu nemáme zatiaľ žiadne hodnotenia.

Cenník

Ošetrenie tváre (40 minút)120,- €
Kompletné ošetrenie tváre a krku150,- €
Ošetrenie krku a dekoltu100,- €
Permanentka - 4x ošetrenie tváre400,- €
Permanentka - 4x ošetrenie tváre a krku500,- €
Permanentka - 4x ošetrenie krku a dekoltu340,- €
Možnosť čiastkového ošetrenia po dohode - napríklad iba čelo alebo sánku. Cena sa stanoví individuálne v závislosti od veľkosti ošetrovanej plochy.

Dá sa to aj na splátky!

Mali by ste záujem o zákrok, no nemôžete si dovoliť zaplatiť ho naraz? Envy klinika v spolupráci s HOME Credit Vám poskytne úver na naše služby už od 100 Eur až do výšky 3000 eur s dobou splácania až 20 mesiacov! Všetky náležitosti k úveru vybavíte priamo u nás na recepcii za pár minút.

Otázky z poradne

Vaša otázka
Máte otázky,
chcete sa poradiť?
CHCEM SA OPÝTAŤ
Ide to aj
na splátky!
ZÁKROK NA SPLÁTKY

Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie “cookie” na našej stránke.