Termolifting

Thermolifting Protege
Neinvazívny lifting prístrojom Protege

Medicínsky prístroj Protége Elite sa míľovými krokmi priblížil snu, v ktorom sa unavený výraz, ochabnuté kontúry tváre či poklesnuté viečka riešia bez jediného rezu skalpelom. 

Po ošetrení rádiofrekvenciou sa v pokožke vytvára nový kolagén (neokolagenéza), pokožka sa vypína a jemne nadvihuje, vyhladzujú sa vrásky a obnovujú sa kontúry tváre. Na rozdiel od laserov, túto procedúru možno aplikovať pre všetky typy pleti v akomkoľvek ročnom období.

Pre koho je zákrok určený?

Pre ženy, u ktorých sa prejavujú prvé prvé známky stárnutia až  prejavy ochabnutia tváre - približne od 30 rokov.

Priebeh zákroku

Procedúra využíva technológiu monopolárnej rádiofrekvencie, ktorá vytvára v pokožke nový kolagén. Procedúra je v porovnaní s chirurgickým zásahom rýchla, jednoduchá a nevyžaduje si žiadnu rekonvalescenciu.

Pomocou sofistikovanej pevnej gélovej platničky dochádza k rovnomernému zahrievaniu vnútornej vrstvy pokožky, čo vedie k okamžitému napínaniu pokožky. Platnička dodáva kontrolované množstvo rádiofrekvenčnej energie a zahrieva veľké množstvá kolagénu v hlbších vrstvách kože a jej podkožných vlákien. Vonkajšia vrstva kože je ochladzovaná pomocou kryochladenia.

Po určitom čase sa v pokožke vyprodukuje nový pretvorený kolagén, ktorý kožu ešte viac vypne, výsledkom čoho je zdravšia a hladšia pleť a oveľa mladší vzhľad.
Dĺžka trvania procedúry je od 40 do 75 minút, v závislosti od veľkosti oblasti.

Kontraindikácie

Rádiofrekvenčný lifting nie je vhodné použiť po aplikácii aplikovateľných materiálov – kyselina hyalurónová, botulotoxín. Minimálny odstup musí byť 3 týždne až mesiac od aplikácie, ideálne 3 mesiace. Najlepšie je zvoliť opačný postup – 1.

ošetrenie rádiofrekvenciou, 2. použitie aplikovateľných materiálov.

Koľko procedúr je potrebných?

Na rozdiel od mnohých iných procedúr, už jedna procedúra dosiahla výsledky u väčšiny klientov. Dermatologička kliniky ENVY vám po posúdení stavu pokožky navrhne počet potrebných procedúr pre dosiahnutie tých najlepších výsledkov. Vo väčšine prípadov sú potrebné 4 ošetrenia, v intervale 10 dní, pričom efekt v rámci kúry vydrží rok. 

Nedávno publikované štúdie ukázali, že merateľné zlepšenie pevnosti kože sa objavuje postupne – a to po 2 až 6 mesiacoch po procedúre. Mnoho pacientov však pozoruje odozvu oveľa skôr.

Tvorba kolagénu

Koža pozostáva z troch rozdielnych vrstiev: viditeľná vonkajšia vrstva na povrchu - nazývaná aj pokožka (epidermis), pod povrchom sa nachádza ďalšia, na kolagén bohatá vrstva - nazývaná kožná vrstva (dermis) a vnútorná vrstva pod kožnou vrstvou - nazývaná podkožná, tuková vrstva (subcutaneous layer), ktorou prechádza sieť kolagénových vlákien.

Kolagén sa v týchto troch vrstvách odbúrava v dôsledku vystavenia pokožky slnečnému žiareniu, z dôvodu normálneho procesu starnutia, alebo z iných genetických príčin. Vtedy začína tvár opadávať a začnú sa vytvárať vrásky. Prirodzené obnovovanie pokožky, ktoré funguje na povrchu, neovplyvňuje tvorbu kolagénu v kožnej a podkožnej vrstve.

K tomuto produktu nemáme zatiaľ žiadne hodnotenia.

Cenník

Ošetrenie tváre (40 minút)120,- €
Kompletné ošetrenie tváre a krku140,- €
Ošetrenie krku a dekoltu70,- €
Permanentka - 4x ošetrenie tváre400,- €
Permanentka - 4x ošetrenie krku a dekoltu200,- €

Dá sa to aj na splátky!

Mali by ste záujem o zákrok, no nemôžete si dovoliť zaplatiť ho naraz? Envy klinika v spolupráci s HOME Credit Vám poskytne úver na naše služby už od 100 Eur až do výšky 3000 eur s dobou splácania až 20 mesiacov! Všetky náležitosti k úveru vybavíte priamo u nás na recepcii za pár minút.

Otázky z poradne

Vaša otázka
Máte otázky,
chcete sa poradiť?
CHCEM SA OPÝTAŤ
Ide to aj
na splátky!
ZÁKROK NA SPLÁTKY

Na našej stránke používame súbory “cookie”, aby sme čo najlepšie využili možnosti stránky a prispôsobili Vašim požiadavkám. Taktiež sú použité na poskytovanie užitočných nástrojov a hodnotných funkcií. Aby ste využili web stránky s plným komfortom, umožnite prosím prijímanie “cookie” na našej stránke.