Termolifting

Neinvazívny lifting monopolárnou rádiofrekvenciou

Výborné prístrojové ošetrenie je určené na neinvazívne pozdvihnutie poklesnutých viečok, padnutých líc a ochabnutých kontúr. Po ošetrení sa v pokožke vytvára nový kolagén, pleť sa vypne a jemne nadvihne, vyhladia sa vrásky a obnovia kontúry tváre. Neinvazívny lifting monopolárnou rádiofrekvenciou je procedúra vhodná na všetky typy pleti. 


Pre koho je zákrok určený

Pre klientov, u ktorých sa objavujú prvé prvé známky stárnutia alebo prejavy ochabnutia tváre.

Priebeh zákroku

 

MONOPOLÁRNA RÁDIOFREKVENCIA:

Procedúra využíva technológiu monopolárnej rádiofrekvencie, ktorá vytvára v pokožke nový kolagén. 

Pomocou sofistikovanej pevnej gélovej platničky dochádza k rovnomernému zahrievaniu vnútornej vrstvy pokožky, čo vedie k okamžitému napínaniu pokožky. Platnička dodáva kontrolované množstvo rádiofrekvenčnej energie a zahrieva veľké množstvá kolagénu v hlbších vrstvách kože a jej podkožných vlákien. Vonkajšia vrstva kože je ochladzovaná pomocou kryochladenia.

Po určitom čase sa v pokožke vyprodukuje nový pretvorený kolagén, ktorý kožu ešte viac vypne.  

Pred ošetrením pleť odlíčime a nanesieme rovnomernú vrstvu ultrazvukového gélu. Termoliftingovou hlavicou prechádzame postupne po celej ošetrovanej oblasti. Po ošetrení aplikujeme sérum a krém.

 

LASER FOTONA:

Ošetrenie termoliftingu spočíva v prehrievaní pokožky nad 42 °C. Vo väčšine prípadov nie je zákrok bolestivý, ale na požiadanie ho uskutočníme po aplikácii anestetického krému, ktorý pôsobí cca 15 minút v oblasti tváre. V prípade iných oblastí tela nie je potrebná aplikácia anestetického krému.

Najväčšie nebezpečenstvo hrozí pri preniknutí laserového lúča do oka, čo môže viesť k trvalému poškodeniu zraku. Počas ošetrenia oči chránime špeciálnymi okuliarmi.

Bezprostredne po ošetrení sa na pokožke môže objaviť mierny opuch, začervenanie a intenzívny pocit tepla. Odporúčame dodržiavať pitný režim po celú dobu sérií ošetrení, najlepšie nesýtenou minerálkou. Ošetrovaná plocha musí byť oholená bez chĺpkov a fúzov.

 

 

Kontraindikácie

 

MONOPOLÁRNA RADIOFREKVENCIA:

Rádiofrekvenčný lifting nie je vhodný po aplikácii výplňových materiálov – kyselina hyalurónová, botulotoxín. Minimálny odstup musí byť 3 týždne až mesiac od aplikácie, ideálne 3 mesiace. 

Taktiež nie je možné ošetrovať klientov, ktorí majú kovový implantát v tvárovej časti.

 

LASER FOTONA:

Terapia laserom FOTONA Dynamis je kontraindikovaná v tehotenstve, pri precitlivelosti na svetlo a pri užívaní liekov, ktoré ju spôsobujú, v prípade dysplastických pigmentových névov v ošetrovanej oblasti, pri implantovanom kardiostimulátore, v prípade aktívnej infekcie a pri ochoreniach herpes zoster a herpes simplex, pri ťažkom diabete a pri epilepsii.

Ošetrenie nevykonávame na opálenej pokožke.

Ďalšie kontraindikácie:

‒ aktívne zápalové ochorenie v mieste ošetrenia

‒ akútne baktériové alebo vírusové infekčné/zápalové ochorenie (aj TBC)

‒ herpetické ochorenie

- zvýšená teplota, horúčka, užívanie antibiotík

‒ ťažká ischemická choroba srdca, nekompenzovaný vysoký tlak

‒ akútna embólia, tromboflebitída a flebotrombóza, varixy (kŕčové žily)‒ prekonaná mozgová príhoda

‒ aktívny herpes

‒ tehotenstvo, laktácia, stav po umelom oplodnení

‒ onkologické ochorenie v anamnéze pacienta, rádioterapia

‒ antikoagulačná liečba

‒ diabetes mellitus - cukrovka

‒ podozrenie na malígny kožný nádor

‒ autoimunitné poruchy

‒ ochorenia srdca, pľúc a porucha zrážanlivosti krvi

‒ hypertenzia

‒ epilepsia

‒ horúčkové stavy

‒ liečba retinoidmi /Roaccutanom/ za posledných 6 mesiacov

‒ sklon k patologickému hojeniu

Koľko procedúr je potrebných?

 

MONOPOLÁRNA RADIOFREKVENCIA:

Vo väčšine prípadov sú potrebné 4 ošetrenia, v intervale 10 dní. Efekt vydrží rok. Viditeľné zlepšenie pevnosti kože sa objavuje postupne – po 2 až 6 mesiacoch po procedúre. 

 

LASER FOTONA:

Vo väčšine prípadov sú potrebné 4 ošetrenia s odstupom 3-4 týždňov. Viditeľné zlepšenie pevnosti kože sa objavuje postupne.

Tvorba kolagénu

Koža sa skladá z troch vrstiev: viditeľná vonkajšia vrstva - pokožka (epidermis), pod povrchom sa nachádza ďalšia, na kolagén bohatá - kožná vrstva (dermis) a vnútorná, podkožná, tuková vrstva (subcutaneous layer), ktorou prechádza sieť kolagénových vlákien.

Kolagén sa vo všetkých vrstvách odbúrava v dôsledku vystavenia pokožky slnečnému žiareniu, z dôvodu normálneho procesu starnutia, alebo z iných genetických príčin. Vtedy začínajú kontúry tvár klesať a tvoria sa prvé vrásky. Prirodzené obnovovanie pokožky neovplyvňuje tvorbu kolagénu v kožnej a podkožnej vrstve.

VIAC FOTO

Súvisiace

Exhila body lift
K tomuto produktu nemáme zatiaľ žiadne hodnotenia.

Dá sa to aj na splátky!

Mali by ste záujem o zákrok, no nemôžete si dovoliť zaplatiť ho naraz? Envy klinika v spolupráci s HOME Credit Vám poskytne úver na naše služby už od 100 Eur až do výšky 3000 eur s dobou splácania až 20 mesiacov! Všetky náležitosti k úveru vybavíte priamo u nás na recepcii za pár minút.

Otázky z poradne

Vaša otázka

Máte otázky,
chcete sa poradiť?
CHCEM SA OPÝTAŤ
Ide to aj
na splátky!
ZÁKROK NA SPLÁTKY
Vyberte si prosím mesto
Vašej pobočky Envy